0 oy
1,960 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eski postlarıma bakabilirsiniz,yeni üye değilim zaten burda aktif biriyim.  ara ara kimliğimi saklayıp sizle dertleşmek iyi geliyor.  11 yaşımda tecavüze uğradım ben, çocukluğum çalındı resmen 

Hala etkilerini yaşıyorum. 

Cinsel hayatta olmasa da dışarda biri bana uzun baksa korkuyorum, 

Rüyalarıma giriyo o zamanki yaşadıklarım. 

Acaba o da görüyor mudur aynı kabuslar

kabusları? Onunda canı yanıyor mudur?  

Babamla yaşıt koca adam. 

Acaba vicdanı sızlıyor mudur.. 

Benm çocukluğum gitti. 

Ya o? 

Hala  iyi durumda.allah kabul etmesin. 

34 Cevaplar

0 oy
(3,754 puan) tarafından
Aile ortağınızdı şikayeti olsaydın keşke ailen biliyor muydu peki cnm 
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok üzüldüm diyecek bişey bulamıyorum Allah belasını versin böyle insanların
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın kim peki sana bu pisliği yapan o fırsatı nasıl yakaladı yakınınız mi
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ne zordur kim bilir.. Allah belasını versin pislik herif ne isterler küçücük bedenlerden anlamış değilim 
0 oy
(948 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin inşallah Allah bildiği gibi yapsın inşallah
0 oy
(119,984 puan) tarafından
Şe.....siz allah belasini versin
0 oy
(48,952 puan) tarafından
******** adi pislik sen boyle yasarken o hayatına güle oynaya devam ediyor
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Okuyunca başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Keşke o zaman ailene söyleme fırsatın olsaydı. Tabi o zamanla bugünün şartları aile düşünceleri bir değil. Allah sana sabır versin çok kötü bi durum psikolojik destek alamaz mısın bi nebze de olsa iyi gelir sana. Ayrıca eşinin söylediği o kelime ne kadar acımasız. O adamın da Allah belasını versin. Daha çok söyleyecek söz var aslında ama yetersiz kalır.. 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Babanın ortağıydi galiba bu dünyada İyi olmaları seni üzmesin ahirette yatacak yeri yoktur oylelerinin. Yeter ki sen hakkını helal etme 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Çok üzücü Bi şey ama senin üzülmene değil o adı adam üzülmesi laizm öyle s... Bi insan olduğu için ve o kocan olacak adı neyse sövmeyecem mübarek ayda hiç üzülme senin suçun veya hatan degil daha fazla düşünüp geçmiş yaşama bile unut gitsin çok zor ama 
(48,952 puan) tarafından
kocasi napmis ki
(12,776 puan) tarafından
Bana zaten sağlam gelmedin diye her tartışmasında yüzüne vuruyo muş
(48,952 puan) tarafından
Allah Allah yorumlara baktim goremedim kabul etmeseymis bari
(12,776 puan) tarafından
İlk sayfada var öyle yazmış işte erkek milleti
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun ama aklıma geldi Allah bilir o pislik senden başka kaç çocuğun yada kişinin canını yaktı.sen sessiz kaldin o dışarda geziyor. Ve belki kimse konuşmadığı için o can yakmaya devam edecek
0 oy
tarafından
Allahtan bulsun pis köpek 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Idam sart seref yoksunları
0 oy
tarafından
Senin yapabilecegin bi sey yok canim o sana bunu yapanin adiligi pislik insan insallah ahirettede onun sevdiklerini oyle yaparlar anlar pislik cok uzuldum canim senin adina

İlgili bir soru bulunamadı

384,660 soru

11,506,775 cevap

35,160 kullanıcı

...