0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Benim bebeğim 1.5 yasında pesimden ayrılmıyor çok zorlaniyorum evde is yapamıyorum dip köşe. Uykusu da çok az en fazla 1.5 saat uyur. Nasıl bi plan yapsam nerden başlasam hic bilmiyorum eşim de yoğun çalışıyor ona da sen çocuğa bak diyemiyorum. Kaldım öyle :)

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gelen giden olmayacagi icin açıkçası umursamıyorum. Zaten her gun genel temizligi yapıyorum haftada bir defa da dip köşe giriyorum. Oglum 3 aylik. Benimki daha küçük ama 1 dk gec baksam ağlamaktan katılıyor 
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Ben ramazandan önce yaptım 6 aylık bebeğim 10 günde falan yaptım eşim yoktu yanimda zor mu oldu canımdan bezmiştim:)) bebek uyuyunca yapamıyordum uyanacak diye uyanıkken ağlaya oynaya yaptık 
0 oy
tarafından
Valla bi mani cikmazsa temizlik icin birini alcam yoksa mumkun degil calismaya basladim geri cagirdilar :( halilarimi yikamaya verdim en cok ondan mutluyum ama :)
0 oy
(56 puan) tarafından
Senin yine buyukmus cnm benim 2 cocugum var biri 5 digeri 2 buvuk aylik hergun biyerden baslayip bitiriyorum temizlgmi cok sukur pek bi isim kalmadi
0 oy
tarafından
Bayrama temizliği yapmayacam canim kimse gelmeyeceği için insallah virüs biterse bayramdan sonra annem kızıma bakacak  o zaman dip köşe temizlik yapacam zaten kızım 6 aylık hiç durmuyor uyku yok normal ışlerimi yaparım sadece 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Benimkiler de biri 4 yasında biri 8 aylık:ermm: artık nasıl olcak Allah Kerim :ermm: dur iyi getirdin aklıma halıcıyı arıcaktım:D

0 oy
(2,891 puan) tarafından
Evde bebek varsa dip köşe hemen hergün yapılıyor zaten oğlum 20 aylk aşırı yaramaz kırıp dökmeyi seviyor

Aşırı kirletiyor sürekli peşindeyim üstelik 5 aylk sorunlu bir hamileliğim var suan Bn yaptm bayram temizliği ve muhafaza etmekte zorlanıyorum sadece
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Valla kaynanamlar gelip temizliyecekler o da bayram icin degil bahar temizligi canim
0 oy
tarafından
Hiç palnlamiyoruz :)
0 oy
tarafından
Canm bayram yokki yasak olcak gene normal temizligimizi yapcaz 
0 oy
(777 puan) tarafından
Ben kendim için yapıyorum canım bayram temizliğini:DD perdelerim kirlenmişti dün onlardan başladım gün gün yapabildiğim kadar yapıcam.maksat gelenek bozulmasın bayram temizliği yapılmış olsun :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 165 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 167 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,104 göst.
27 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Eylül mevann Annesi❤ (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cns88 (58 puan) tarafından soruldu

381,165 soru

11,410,800 cevap

34,951 kullanıcı

...