0 oy
1,677 göst.
Diğer kategorisinde (2,410 puan) tarafından
Kizlar esiniz deseki size seneye sen ben ve kizimiz antalyaya tatile gdelim dese ne dersiniz? Ya ben cok kiskancim oralarda kizlar baya acik sacik giyiniyorlar esim yanliskla bile baksa cok üzülürüm ama gtmekde isterdim siz olsaniz gdermisiniz yada baska nereye gtmek isterdiniz

53 Cevaplar

0 oy
(582 puan) tarafından

Kendime herzaman güvenirim güzel vakit geçirmek yerine saçma sapan kıskançlıkla tatilimi bozmam..ayrıca sadece kız mı var çok yakışıklı erkeklerde var ya sen birine bakarsan!! Böyle şeyler için hayatinizi mahvtmeyin..insanı yaslandirir böyle şeyler ;)

(2,410 puan) tarafından
Elimde degil ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Giderdim.  Baksın veya bakmasın  önemli  değil ki .ısteyen kişi siz yanında olmayınca da bakar  her türlü 
(2,410 puan) tarafından
Orasida oyle tabi
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Benim eşim kendi gitmek istemiyor öyle iğrenç yerlere götürmem seni diyor biz Karadeniz turu yapmak istiyoruz inşallah birgün 
(2,410 puan) tarafından
Bnde karadeniz istiyorum ya
(2,264 puan) tarafından
İnşallah diyelim o zaman :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Mustakil villalar var korunakli olur ama villa kirayalaim kafamizi dinleriz de cok guzel oluhor havuz filan icinde
(2,410 puan) tarafından
Cok pahali ya onlarda
(6,978 puan) tarafından
Evet oraaida var ama eylul ekim biraz daha ucuz oluyor eger o zamanada gidilebilirse
0 oy
(13,900 puan) tarafından

baska yerlere gidin bence ben gitmezdim cunku tatil kavgayla gecerdi:D

(2,410 puan) tarafından
Gtmicem vazgectim zaten :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Saçmalık.. önce bu kız benim kocama bakar mi diye düşünmek gerek bazen :)) tatil yeri sonuçta. Hayatı zehir etmenin alemi yok bence bu kadar sıkmayalım..
(2,410 puan) tarafından
Insanin elinde olan bsey degilki
0 oy
(8,516 puan) tarafından
Keske götürebilse maddi durumdan sebeb 3 senedşr gidemiyoruz denizi cok severım ama maalesef parasızlıktan gidemiyoruz.Cok sıkıntı olacaksa kaşta villalar var oraya gidin ailecek.
(2,410 puan) tarafından
Oralar cok pahali degilmi
(8,516 puan) tarafından
Yani pahalı olabılıyo
0 oy
tarafından
Eşim antalyayi sevmiyor karadeniz batuma gidecez söz verdi
(2,410 puan) tarafından
Bnde orayi istiyorum ya
0 oy
(84 puan) tarafından
Tabiki giderim.. Gittik hatta normalde acik giyinen biri degilim ama. Orda bende ayak uydurdum bikinimi de giydim mini etegimi de.. :) 
0 oy
(84 puan) tarafından

Tabiki giderim.. Gittik hatta normalde acik giyinen biri degilim ama. Orda bende ayak uydurdum bikinimi de giydim mini etegimi de.. :) 

(2,410 puan) tarafından
Bana gydircegini sanmiyorum :)
0 oy
tarafından
Eşimle hayalimiz karadeniz tarafı bu sene oğlum ben ve kocisim gidecektik ama seneye kaldı:) benim koca kalabalık sevmio gitmez oralara :)
(2,410 puan) tarafından
Bnde karadeniz istiyorum ya
0 oy
(671 puan) tarafından
Koşa koşa gdrm bakan her yerde bakar hem yerde açık giyinen var orda turistler biraz abartıyor ama ypck bişe yok ben Antalya da üstsüz gezen gördüm 
(2,410 puan) tarafından
Aynen ya cok varlar
0 oy
tarafından
Ahahahha bulmusum miis gibi tatili kacirirmiyim tabi giderim kiz
(2,410 puan) tarafından
Ben gdemiyorum ya :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 567 göst.
0 oy
1 cevap 136 göst.