0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben sadece bu gülümü sakliyorm esimle ilk sevgililer günümde almisti :) istemeye geldiinde 23 tane yasim kadar gül buketi ve rengarenk cikolatalarla geldi (biz kacarak evlendik ama hersey istediim gibi oldu şükür ) daha sonra ikimizin resminin olduu bi yastiik yaptirdi esim ilk dogumumda canli rengarenk cicekler yaptirdi keske onlarida kurutsaydm kucuk oğlumdada teraryum aldi cicekle beraber :) sizin varmi böyle kurumus gülleriniz cok anlamli bence :)

image

24 Cevaplar

0 oy
(1,822 puan) tarafından

7 yilda aldigi butun gulleri kurutup yapraklarini alip sakladim 5 koli gul var :) ayda iki kere buket gonderirdi sevgiliyken sevdicegimmm ❤

tarafından
Eniste bayaaa romantik yaaa masallah bosuna demiyorm cok guzel karisin diye ❤ :D
(1,822 puan) tarafından
Oyle valla :) sagol kuzum sende cokk guzelsinnn ❤
Simdilik sakliyoum ama ilerde degerlendirecegim o gulleri :) camli sehpa yapip icine koyuyorlar saat yapiyorlar oyle seyleri batiya geciyoruz temmuzda insallah yaptircam bende ilk firsatta :)
-Reklam-
0 oy
(229 puan) tarafından
Ewet benimde var di gelin bükerim çiçeklerim ama yeni atmak zorunda kaldım siyah siyah toz dökmeye baslamisti
tarafından
Allahtan gelin ciceğim yapaydi :D o duruyo bak
0 oy
tarafından
Ya ben saklıyorum ama kurudukca küçücük toz gibi biseyker dökülüyi çok sinir bozucu geçen vitrinimi temizledim hep öyle tiz gibi dökülmüş sildim yerine koycaktim silfigim yere bifaha döküldü ... Bikeresinde toplayıp atmıştım bu yüzden eşimin zoruna gitmişti aldıklarını atıyım madem alnım demişti bende alma dedim ama alır hani sever almayı özel günlerde falan ya da içinden gelince ... Saklıyor um o yüzden vitrinde
tarafından
Kutu gibi biseyde saklasana canim
tarafından
Ay yok görünsün istiyorum:)))))
0 oy
(659 puan) tarafından
 Var aldigi butun cicekler duruyor 
tarafından
Saklamak guzel ❤

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 100 göst.