0 oy
606 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Instagram da keşfet yerinde kadınlar cikiyo ya ben onu çok kıskanıyorum eşimden kapattım o yüzden ama sıkılıyorum da sizce kullanmalimiyiz siz kullanıyor musunuz

22 Cevaplar

0 oy
(3,187 puan) tarafından

Biz kullanıyoruz..ama sizin bileceğiniz iş...ki haberleri sunan spikerlerden kliplere..spor haberine..bakkalda..markette.. işyerinde her yerde kadınlar var.. illa açık giyinmesine gerek yok..ki bakmak isteyen bakıyor buda aşikar.. ;)

O yüzden bu kadar sınırlamayı kendinizi.. sonuçta eşinizin gözüne mil cekmedikten sonra engel olmazsınız :))

(299 puan) tarafından
:)dogrusun
(3,187 puan) tarafından
:)) o yuzden herkes kendi ahlakı eşin kendini koruyacak yapacak birşey yok :))
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bisey sorcam yanlis anlamada eşin hic disari cikmiyomu işe gitmiyomu televizyon izlemiyomu yapmayın lutfen bu adamlari bukadar onemsediginizi belli etmeyin yapacak olan zaten yapar birde onlar bizi boyle kisitlasa nekadar bozuluruz degil mi
(1,113 puan) tarafından
Ayrica şunu da ekleyeyim soruna karsilik ben kullaniyorum aktif olarak eşim kendi istegiyle kullanmiyor ama ne sifremi istedi nede bir kere alip eline ne yapiyorum diye bakti
(299 puan) tarafından
Çok doğru önemsediği mi belli etmiyorum illaki cikiyo yapmak isteyen tabiki yapr şifresini unuttum dedim meslea kisakndim degilde isde bazen böyle olabiliyorum

İlgili bir soru bulunamadı

380,617 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...