0 oy
2,954 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Kizlar nasil desem nasil anlatsam bilmiyorum ama suan bile esim icin icimden gecen cumlelerin icimde olan sevgiinin duygularin haddi hesabi yok :)).1 senemiz dolacak cok az kaldi ama ben esimi tanidikca cok sevdim ilk goruste asik oldum diyemem ama evlendikten sonra asik oldum onu gittiikce daha cok sevdim diye bilirim :)) Gorucu usulu tanistik 5 ay icerisinde evlendik ve ben hic bir zaman ne olursa olsun onunla evlendigim icin bi an bile tereddut etmedim cok merhametli iyi yurekli iyi kalpli bir adam her zaman varligina binlerce kez sukrediyorum .. Herseyi gecin bir adamin merhametli ve iyi niyetli olmasi herseye bedell o her zaman der ben seni daha cok seviyorum ben seni ilk gordugum andan beri asigimmm diye ama bende bi o kadar onu cok seviyorum .. Tartismak kavga etmek bu zaten evliligim tuzu biberi onemli olan pes etmemek ve birbirimizi yari yolda birakmamak her tartistigimizda bana bir demet gulle gelir haklida olsam haksizda olsam eninde sonunda gonlumu alir benimm kadinim diye daha hassas oldgumu her zaman anlayisla karsilar ve ben bu yuzden ondan gelen herseye raziyim allahtan da ondan razi olsun :)) Bi kere kurtaj oldum o an bilr doktorun yaninda bu kadin benim herseyim benim gozbebegim ona birsey olmasin yeterki gerisi onemli degil dedi o an doktorm bana cok sanlisin dedi o an oyle duygulandimkii :)) suan hala bi bebisimiz yok istiyoruz insallah rabbim en kisa zamanda bizede nasib eder hayirlisiyla saglikla ❤  Ve insallah rabbim sizinden yuvanizdan sevgiyi saygiyi huzuru eksik etmez insallah :)

image

image

image

23 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın benim ikinci evliliğimde görücü usulü oldu ama malesef eşime aşık değilim dünyaya gelsem tekrar evlenmem aynı kişiyle :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah canım Allah daim etsin böyle örnek evlilikler görmek çok hoş.::)esin iyi biri demekki iyi yetiştirilmiş bı kadına nasıl davranması gerektiğini biliyor.hadis var bunla alakalı hanimlariniz sizlerin aynasıdır diye...bı erkek karısına nasıl davranirsa karşılığında da onu görürler.keske tüm erkekler bunu kavrasa
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ben ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 944 göst.
0 oy
20 cevap 3,974 göst.
12 Mart 2020 Diğer kategorisinde Meryemserap (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 119 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 420 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

379,101 soru

11,348,079 cevap

34,813 kullanıcı

...