0 oy
1,241 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından

Çok merak ediyorum , burda bazılarımız kanka gibi ler, bazılarımız digerlerin çocukların yaşına kadar biliyorlar .. ne zamandır bu uygulamayı kullanıyorsunuz :) ben yeni olduğum için bazen yanlış bişey söylerim diye korkuyorum :D

Gebe kaldığım aydan beri buradayım, Şubat tan beri yani :) ama pek aktif degildim butarafta

40 Cevaplar

0 oy
(48,911 puan) tarafından
2018 ocakta uygulamayi indirdim temmuzda ssoru cevap kismini kesfedip agustosta buraya üye oldum sonra hesabimi sildirdim geri gelmem derken yine buralardayim
(236 puan) tarafından
Bağımlılık yapıyor :))
(48,911 puan) tarafından
kizlar israr etti yoksa gelmeyecektim guzel kalpler kazanmisim onu farkettim canim
(236 puan) tarafından
Sanal da olsa güzel ya :)
(48,911 puan) tarafından
evet samimi olanlar var dengesizde cikiyor arada ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 senedir burdayim
0 oy
(12,776 puan) tarafından
2 yıldır burdayım buralar yeni açıldığında vs burdayım tam 2 sene olacak 
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Senin Baska hesabın var mıydı kız sanki daha yüksek puanlı aynı profil gördüm belki yanlış hatırlıyorumdur
(236 puan) tarafından
Yok sadece bu bölümde bu fotom var :) tek hesap tek foto tek isim henüz hiç değişmedi
0 oy
tarafından
Ben 6 bucuk 7 ay oldu ama baska hesap vardi o silindi ondan 4 ay yaziyo tanidiğim iyi insanlar var onlara kucak dolusu sevgilerrr ❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘
0 oy
(4,994 puan) tarafından

2018 den beri üyeyim:angel:

0 oy
tarafından
7 aydir canim
0 oy
tarafından
2 sene olacak eylülde 
0 oy
tarafından
2 aydır 1 ayı bu sohbet bölümünü fark etmeden geçti zaten:)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
1 senedir burdayım daha fazladır belki de 1 yıllık üyeyim 
0 oy
tarafından

31 temmuz 2018 den beri :)

0 oy
tarafından
Ben normalde 2018 eylülde kayıt oldum o zamanki ismim ada ydı hamileydim sonra hesabımı kapattım tekrar açtım ama sürekli burdaydım sadece herkes gibi öyle muhabbetlere çok girmem burda birilerine güvenip dostluk kurupta canı yananlar çok oldu çoğunu biliyorum ama kimse beni bilmez sessiz sedasız kimseye bulaşmadan takılıyorum 
(236 puan) tarafından
:))) en sevdiğim kişilerden :)))) kimseye bulaşmaz ama herşeyden haberdar
0 oy
(4,858 puan) tarafından

Bende hamileliğimde bu yana program yüklü ama bu bölümü yeni keşfettim :D

(236 puan) tarafından
Ne kadarliksiniz')
(4,858 puan) tarafından
14 aydır falan burdayım işte
0 oy
(817 puan) tarafından
Ben eylul ayindan takib ediyordum amma bir aydir uye oldum
0 oy
tarafından
Ben bir seneden fazla oldu buradayim ama rara ara aktif oluyorum bazen sıkılıyorum somra özlüyorum öyle buradaki hesabim 6 aylik sildim bir ara yine hesap açtım . diger tarafta yanj gebelik bölümünde  1 bucuk sene falan oldu

Fazla aktif olanlar kanka oluyor bide mesela bir yorumda sohbet oluyor orada takip ediyorlar birbirini öyle yani 

Sende alışırsın zamanla
(236 puan) tarafından
İki üç ismi sürekli gördüğümden tanır oldum bile ama öyle sohbet muhabbet fazla olmadı henüz :) dediğin gibi zamanla alışırım
0 oy
tarafından

2 yıldır burdayım :)1 yıl hiç yorum falan yapmadım diğer yılımda ful yorum yaparak geçti aöa tabş bu aralar girmiyorum %) 

0 oy
(13,732 puan) tarafından
1 Ocak 2019

..........
0 oy
(5,519 puan) tarafından
8 aydirr buradayim
0 oy
(2,332 puan) tarafından
1.5 yıldır burdayım. Aralık 2018 den beri

İlgili sorular

0 oy