0 oy
1,048 göst.
Aile kategorisinde (2,965 puan) tarafından
Sizde de böyle mi

30 Cevaplar

0 oy
(7,096 puan) tarafından
Evet benim kaynanam hep annesi falan diye seslenir hatta ben bir sakinca gormuyorum aksine samimi geliyor bence 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne var ki bunda ya ot boktan seylere takıyorsunuz Allah aşkına ya ya konusmak ıcın mı konusuyosunuz anlamıs degılım. 
0 oy
tarafından
Ooo annem annem sever babam oğlusum diye sever ama babama dese diyor. Annem zaten ananane nene detirmeyi çalışıyor babamda oğlum dede dediği zaman deden kurban olsun diye sever. Canları nasıl isterse hiç kocunmam allah bin kere de razı olsun onlarda. Hep bakarlar ederler 
0 oy
(13,211 puan) tarafından

Bemim annem de kızım diyor kızıma annem diyor Kauınvslifem de kızım diyor yanlış anlamamak lazım :)

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki de kuzumun kuzusu der ya da ardam der 
0 oy
(138 puan) tarafından
Ne var ki bunda ya. Oğlum deyince oğlu olmuyor ya
0 oy
tarafından
Pardon sizofrenmisin bence psikologa gorun senin bu yazdiginla ne anlama getiriyorsun olayi farkindamisin resmen anne oglu birbiriyle sey yapmis gibi yazmisin o babanne annee yaniii kendi annen ne diye seviyo acaba ondanda kiskaniyomusun kocani degisik insan sen ve senin gibi dusunenler yakinda sizinde torununuz olucak ne diye seviceksin sende oglan annesiymisin kadin sevmese buralara ay sevmiyo candan davranmiyo dersin zihniyeti bozuk insan 
(588 puan) tarafından
Fazla mı tepki vermişsin ne? :D
tarafından
Ya gercekten okuyunca tuaf oldum ya sencede annesini oglundan kiskanmis olmuyomu nasil zihniyet empati diye bisey var kendide gelicek o gunlere ben disardaki cocugu bile yavrum kuzum diye severim tovbee babasiylami bisey yapmis oluyorum anlamadim
(588 puan) tarafından
O öyle demek istememiştir canım heralde. Kıskanmış belliki . Abartıyo tabiki ilerde o torununu sevemicek mi yani. Gereksiz kıskançlık yapmış iste .  Kaynana da sevse suç sevmese suç :D
0 oy
(5,038 puan) tarafından

Kayınpederim de oglum diye  sever annemde babam da ee yani :D

Yok yok bir kaynanamınki batıyor de :D

0 oy
tarafından
Oğlum da der annem de der ne var ki bunda candan seviyo işte ne güzel annem dedi diye oğlum dedi diye onun çocuğu olmuyo kii canının canı sonuçta o da ben mesela kedi severken bile annem diye severim içten sevdiğim icin
0 oy
tarafından
Benim de babam geldi bugün  kızımı  bebeğim  kızım  diye sevdi  çağırdı  cok hoşuma  gitti bazen es ailesi sozkonusu olduğunda  çok  daha agresif davranıyoruz haksiz yere ben bugub bunu anladım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 514 göst.
2 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
+7 oy
9 cevap 741 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Gelsenee (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 492 göst.