0 oy
2,483 göst.
Aile kategorisinde (266 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Esim olacak sahisla 1bucjk yildr evliyim aldatmaya yeltendigi oldu o süre zarfinda.Ama bu seferki daha agirdi.Kendi kuzeninin hanımıyla cok samimiydik.Birlikte gidip gelyoduk.Dün gece esli internetten oyun oynuyoduk benm uykum geldi çıktım.Kuzeni de ise gidecekms oda çıkmış.Esimin vatsabina baktim cevrimici.Gel uyuyalm dedim.Geliyorum askm yazmış.vardim yanina tlini sakladi.Sonra kimle yazsyon dedim kuzeninin hanimiyla dedi.Ne yazstnz bakcam dedim vermedi tli.Kadina mesaj attm mesajlari istedim ama biraz gec atti.mesajda seni opmek istiyorum yazmis esim kadin demis seninki heves oda yazms heves olsa bilirim.mesajlarn bi kismi silinmis hissettim.şimdi 4 aylik bebegm var ne *** yiyeym nerelere gideym napaym bana akil vern lutfen bosansam bi dert bosanmasam boyle surecek diye korkuyorm

64 Cevaplar

0 oy
(28 puan) tarafından
o paçozun saçını başını yol oncelikle .mesajlarida al  oku ailesinin onunde rezil et esini sen yapman gerekeni yap sonra cekil ondan sonra ne oluyosa olsun 
(266 puan) tarafından
O olmasa başkası na derdi canm opmek istiyorm diye Allahndan bulsn belasini
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
akli basinda aile buyugunun yanina git onlar sana yol gostersin ...esin mide bulandirici kadinda nasil seninki heves demis ki daga cok terslemesi gerekir
(266 puan) tarafından
Guya ona ders verecekmisti oyle dedi uyaracakmsti  daha once oyunda biriyle konustugunu yakaladm ama onda normal.kanka diye konusuyodu
(758 puan) tarafından
sen aile buyugunun yanina git canisi
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Lan yuh insan kuzenine kaşık atar mi ya !!! Boşa gitsin tam namussuz bir kocan var 
(266 puan) tarafından
Katiliyorum.namussuzun onde gideni ben sirf yanls anlasilir diye kendimden yasca kucuk kuzenlerimle konuşmuyorum bile dusun canm
0 oy
tarafından
Bugün buna göz yumarsan yarın başkasının koynunda bulursun ordada af diler senden 
(266 puan) tarafından
Göz yummayacam kadin siginma evine gidecem cocugumu da alip yorum yapan arkadaş oylw demiş telefonu kapatip ailemede demeden gidecem
0 oy
(10,549 puan) tarafından
Bunu gördün eşine hiç birşey demedin mi sakin mi kaldın 
(10,549 puan) tarafından
Ay cnm ne biçim adam ya kuzeninden bari utansın onu geçtim rabbim görüyor yaaa kadın niye o.kadarini atmış ki daha fazlası yokmuymuş
(266 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canm.inanki artk beynim.durdu daha yatamadm uyku gitmiyor gozume
(10,549 puan) tarafından
Cnm bence hiç göz yumma kaç defa yapmış yapan yine yapar
(266 puan) tarafından
Kadin siginmaya gidecem.canm ne hali varsa gorsun oğlunu da bizi de arasin dursyn
tarafından
Sen gidersen senin  namusuna laf ederler türkiyenin  neresine gidersen git bu boyle önce onu rezil et sonra napicagini düşün  derim
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Rezil et kocanı kuzenine falan şöyle o mesajları da göster rezil pislik 
(266 puan) tarafından
Kadin icinden siyrilir rezil olacaksa ikisi olmalı  ama mesajlarda onu konustrdygy var kadn soyle yaparm dememis seninki heves demis boyle dusunuyon ama gelip geçici seyler dems
(1,939 puan) tarafından
Kadın kendi yaydıklarını silmiş bence acaba eşimin telefonda duruyor müdür mesajlar tamamı onda vardır belki eşinden telefonu al eğer mesajları sildiyse wp sil yeniden yükle silinen mesajlar geliyor geri
(266 puan) tarafından
O mesajlari o an sildi canm kadin yemin ediyo cocugunun ustune silmedemn atiyom diye
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Valla msjlari diger adamada goster Herkes her istediğini yapıp da hayatina devam ederken sen çocuğunla tek başına mı kalmak istiyorsun ortalık ayağa kalkacak sa kalksin Yer Yerinden Oynayacaksa oynasın ne demek kuzeninin esine sarkmak yahu Ben senin yerinde olsam Ortalığı ayağa kaldırır onlara rezil rüsva ederdim o kadın Defolup gider Eşin de bak bakalım bir daha böyle bir şey yapıyor mu
(266 puan) tarafından
Iste dusynuyom ya kadın in hatasi yoksa gercekten esimin dusuncesini ogrenip ona gore mesafe koyacaksa ben kotu dusunemiyorm ya ekran alip mesajlati yukleyebilursem yukleym bide siz bakin
(132 puan) tarafından
Canim benim anlamadığım birşey var kadında sen ne diyorsun ayıp terbiyesiz böyle konusuyon diyeceği yere o da soru sorarak cevap aliyor eşinden
(1,250 puan) tarafından
Canim kadin dunden razi gibi oyle olmazda esim uyudu bende uyuycam der firsat vermez esine ve eger rahatsiz oluyorsada gorusmez senin esinle yok diyo sen heves ediyon her yemekten yemek istiyon yok opcen ya sonra adama resmen sonrasini soruyor anlatmasini istiyor sen cagiriyosun yani o kadin bu yolun yolcusu bence ailewine soyle oyle ohh cekilecek bir durum degil kuzenin esi elalem degil bizim oglqn yapar desin sulale karisir bu durumda sende kadin sıginmaya git ohhh herkes keyfine devam etsin senin hicbir sucun yokken tum sorumluluk seni  sirtina binsin yok anacim derler ya ben dusuyosam senide assagi cekerim ve inan sana hicbirbirsey olmaz korkma s.c belalarina
(1,250 puan) tarafından
Canım mesajları okudum zaten ilk önce resmen kadın başlatmış Senin eşin ona büyük ihtimalle sana aşık oldum demiş O da Seninki aşk değil heves demeye getirmiş Aslında gidişat ve konuşma kadının hoşuna gitmiş ama tam o sırada Seninki Neyse eşim çağırıyor Deyince bu bozulmuş
0 oy
(5,385 puan) tarafından
Ayyy ne terbiyesiz sende gıt herkese at mesajı kuzenı ne falan bnm anlamadm o kadının numarası senın eşinin yannda ne iiişi var kadınıda rezıl et bnce 
(266 puan) tarafından
Ailecek gorusuyoduk aile vatsap grubumuz vardi ordan eklemislerdi
(5,385 puan) tarafından
Yazıklar olsun yaa yazışmayı gordum cnm sende kadının ağzına sıç terbıyesz oda utanmadan gülücük falan atmş eşinde nasl byle bşey yapar aklım almıyor acaba kuzenı duysa napar kavga falan çıkar cnm
0 oy
tarafından
Ne günlere kaldık yarabbim esin oyle bir şey yazmışsa kadin da ona karşılık bir şeyler yazmıştır canim kendi yazdıklarını silip oyle göndermiştir ama o kadarı bile yeter senin yerinde olsam kanının kocasına her şeyi anlatırım gerçi kocasından korksa böyle bir şey yapmaz da
(266 puan) tarafından
Aynen oyle kocasindan korkmuyor hadi Allahtanda mi korkmiyo
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Valla ben olsam dakka durmam yakarım ortalığı.. kuzeninede söylerim.. bilsin ne halt yiyorsa yesin eşinde.. o bana kazık atacak bende onu koruyacağım yok öyle dava..
(266 puan) tarafından
Mesajlari da paylastm canm
(3,187 puan) tarafından
Canım.. hakkında hayırlısı olsun.. ama bu böyle devam eder yani.. baksana kadında öpcen sonra diyerek pas veriyor..
0 oy
(62 puan) tarafından
Ilk defa yazılan birseye şok oldum eşi nasil attı sana msjlari
(266 puan) tarafından
Canim kadinin kendisine attirdim
(62 puan) tarafından
Yanlış yazmışım kadin nasil attı korkmadım yabancı biri olsa affede bilirdin sen nasil affetceksin bu pisliği
0 oy
tarafından
Neden susuyorsun ki 
0 oy
tarafından

Allahım başımıza taş yağacak :woot: bunun affı mi olur Allah aşkına sapık ruh hastası yaa:(

(266 puan) tarafından
Bide ayni sryi ben yapsam asla affetmryecek bisey
0 oy
tarafından

******** pislik ...

Peki sen demedin mi bunlar ne diye 

(266 puan) tarafından
Yazusmalari atuyom canm bakn
0 oy
(13,887 puan) tarafından
senin bileceğin iş eşinde birdaha yapacak potansiyel varmı 
(266 puan) tarafından
Ozur dileyp sos bidaha yapnayacam dedi ama guvenm kalmadi kalbim paramparca
(13,887 puan) tarafından
canm o adamdan bir halt olmaz kadın da kadın olsaydı baksana hoşuna gitmiş tarif et diyor
0 oy
(119,441 puan) tarafından
O kuzene goster mesajlari kocani iyice bi dovsun
(266 puan) tarafından
Sahi dövermiki
(119,441 puan) tarafından
Dover tabiki yerinde olsam o mesaji kadinin kocasima atarim
(266 puan) tarafından
Bunu dusunecem.canm
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Bunda pek akil verecek bisey yok canim once ne mal olduklarini kocasina soyle sonra herkese kimse seni suclayamaz bosa gitsin ama gidecek guvenecegin biri varmi nereye gitcen 
(266 puan) tarafından
Varda ailem baş kakincasi yapiyo bazi seyleri
(2,590 puan) tarafından
Ay simdi okudum yeni paylastigini. Kiz sen nasil durduyorsun o adami evde kapinin onune koysana o kadinida git bi guzel yol rezil et insan icine cikacak yüzü kalmasin
0 oy
(178 puan) tarafından
Yemin ederim Allah kimsenin basına vermesin ama. Benim esim aynısını yapacak on Cocuğum olsa yinede giderim bu ne saçmalık bu ne ahlaksızlık utanmaz .  Valla iyi sabırlısn
(266 puan) tarafından
Gitcem canm kadın siginma evine arastrdm karakola gitseler aliyolarms tek sorun esimin emniyette xalisiyo olmasi beni bulmasni istemiyorum
0 oy
(122 puan) tarafından
TAM BİR******U KIZ YANİ PEYNİR CİNSİ OLANDAN GİT KOCASINA SA AT MESAJLARI CANIM WAHATSAPDAN UYGULAMA VAR ONA GELEN MESAJ SANA GELİYOR DKSNDA
(266 puan) tarafından
Nasl bi uygulama canm
(122 puan) tarafından
Özelden yazıyorum
0 oy
tarafından

Ailen yanında duruosa ailenin yanina git kimseye resim atma. Hemen mahkeme aç bu resimde kanıt olur. Tek celsede bosarlar . Çocuğun ihtiyaçları için mecbur para gönderecek. G.tundeki dona kadar al kocanın :angry:

(266 puan) tarafından
Donu kendiinin olsn canm genc yasimda beni bu hallere soktu ya Allah onun belasoni versin

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 484 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
+1 oy
19 cevap 862 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu

380,715 soru

11,398,851 cevap

34,923 kullanıcı