0 oy
1,358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

cok büyük içerken boğazımda kaliyo bunu kullanan varmı doktor başka hicbi ilac kullanmama gerek yok dedi bu yeter dedi ama buda çok büyük 

29 Cevaplar

0 oy
(85 puan) tarafından
Ben kullandım gebeligimin sonuna kadar çok memnundum bütün vitamin ve mineral değerlerim çok iyiydi şiddetle tavsiye ederim 
tarafından
Sağol canım
(85 puan) tarafından
Ne demek şifa olsun bebise de sana da
tarafından
Aminn insallah
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Aynen ben kullandım büyük ama tadı kötü değil ki ben asla hap kullanamayan biri bunu kullandım güzeldi 
tarafından
Evet canım.cok saol
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ben kullandım canım çikolata gibi 
tarafından
Evet canım saol
0 oy
tarafından
Bende bunu kullanıyorum çok iyi bı ilaç bütün vitaminleri iceriyo ..

İlk gebeliğimde doktor vermişti şuan ikinciye hamileyim yine bunu kullanıyorum ama ekstra kan ilacı da kullaniyrm
tarafından
Çok saol canım
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Folik asitten sonra başlamıştım.. doğuma kadar kullandım canım.. başka da ilaç kullanmadim :)
tarafından
Sağol canim
(3,187 puan) tarafından
Şifa olsun yarasın :)))
0 oy
(359 puan) tarafından
Omega içerikli vitamin canım doktor bana da yazmıştı kullandım büyüklüğüyle alakalı bi sorun yaşamadım ama bulantı yaptı ve ağzıma balık tadı geliyordu o yüzden degistirmistim
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Bnde kullandım o balık hapından 
0 oy
tarafından
Ben iciyorum evet cok buyuk bende yutma sorunu yasadim careyi artik bogulur gibi su alicaksin agzina onunla yutucaksin. Oyle gidiyor hemen
0 oy
(114 puan) tarafından
Evet doktorumda bana yazdi aldım. Vitamin balik yagi gbi bisey kullan canım zararı olmaz. Buyuk degil aslinda cok sert olduguicin evet zor geciyo bogazdan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 527 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu

378,437 soru

11,327,761 cevap

34,781 kullanıcı

...