0 oy
728 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Ben yeni dogurmuştm odaya alindim 30 dk sonra bebek aglmaya başladi annem yanimda ama oda anlamiyo biseyden sonra annem emzir dedi bebegi tutuyom gogusume bebek almiyo alamiyo zaten olk cocugumdu neyse anne gt hemsire bul cocuk ememiyo dedim hemsire geldi tutturmaya calsti bebek beli benzer tutunca hemen gitti hayir bi işleride yok gidip cay iciyolar nolur biraz ilgili olsalar

Neyse ben put gibi duruyom bebek birakmasin dye ama yavrum emiyo gogsum bom boş biliyorum süt yok emdi yine başladi aglamaya en son ben gotrdum hmsirenin yanina azarlamaya başladilar emzirsene neden geldin sütüm yok diyom inanmiyolar geri yolladilar bebek aglmaktan maffoldu en son kaynanam geldi aldi bebegi o goturdu mama vermisler yollAmşlar annemler hemen mamayi icirdi uyudu bebegm sonra bu hemsire geld gazi vardir ondan uyumaz dedi ama bebek karni doyunca uyudu eger yine aglarsa küveze aliriz gazli bebek dedi öyle bi korktm ki tam günü gününe doğmştu cunku kuvezlik biseyi yoktu normal dogumdu sırf aglyo diye

Ama kaynanam olmasydi bebegm hasta olurdu allah korusun acliktan gercekten devlet hastNesi bazen cok acimasiz oluyo 

31 Cevaplar

0 oy
(2,752 puan) tarafından
Bende ilk dogumumda baya sıkıntı cektım hemsıre ve doktorlar dan, ınsallh sımdı ki dogumda boyle olmaz 
-Reklam-
0 oy
(10,591 puan) tarafından
Ah cnm 

Bende devlette doğurdum çokta iyi ilgilendiler çok şükür 
0 oy
(81 puan) tarafından
Devletle alakası yok. İki oğlumu orda doğurdum özellikle ikincisi sanki özel hastane gibi muamele gördüm tek kelime ile şahaneydi hepsi. Doktoru ebesi hasta bakıcısı vs. Bunun insan olmakla alakası var genelleme yapmamak lazım canım. Şuan 3. Gebeliğim bunu da devlette doğurcam inşallah bakalım bunda nasıl olacak 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ye idoganda gaz olmaz gaz sikayeti 15 gunden sonra baslar banads denk geldi oyle hemsire sut var bebek ememiyo diyorum israrla emzir diyolar odada 4 kisiyiz herkesin bebegi uyuyor benimki sabaha kadar agladi 1 oz sut yaptim icti uyudu ertesi gun yine agliyo mama verim diyom israrla yok diyolar sonuc cocugum yenidogan sariligi oldu 3 gun sutum gelmeye cocuk emmeye basladi anlatamadim akilsizlara hepsi degil sabit fikirli olanlar 15 gun ne cektim sarilik olunca minnosum oldum oldum dirildim ikinci cocugumda sarilik icin ilk 24 saat onemli oldugundan mama meme verdim sutum varfi ama bebek cwker cekemez korkusuyla mama verdim 24 saati atlattik sadece meme verdim cok sukur 6. Ayimizdayim bebegim hala anne sutu aliyor ek gidayada gectik tabi
0 oy
(1,333 puan) tarafından

Hepsi bir degil ama maalesef var oyleleri.

Ben doguma gittigimde acildeki biri haric diger hemsireler cok kotuydu ben orda sancidan geberiyorum onlar kakara kikiri pesinde . En son sancilar beni yere cokturdu ve  ben hala acildeyim bastim cigligi o iyi olan hemsire kostu geldi onlari azarladi beni de dogumhaneye cikardi sagolsun . Ebem ve doguma yardim eden hemsirede cok iyilerdi . Dogum bittikten sonra hemsire baya yardim etti bana emzirme konusunda  da yardimci oldu . O acildeki diger karaktersizlere hakkimi helal etmiyorim ama 
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım başıma geldi. Doğumumda çok şükür iyileri denk geldi. Ama 5haftalıkken düşük tehlikesi ile kanamayla yattım hastaneye. Odada iki kişiydik başka biri de sezeryan olmuş yatıyordu. Ben de ağrılar içinde keyfim yok şekilde çok kötü durumdaydım. Bir hemşire gidip gelip beni azarlıyodu. Serum takmış kendim hemşire olduğum anladığım halde anlatamıyordum ki kolum acıyo şişiyo. Bana bağırıyordu. Hatta sonra geldi ki yanındakı hasta nerde ona söyle zamanı bitmiş taburcu olsun ben de ne münasibet ben diyemem kimseye. Bana utanmadan -bi yerine mi yapışıcak -dedi. Ben de bağırdım defol dedim. Şikayet edip çıktım. O kadına hep elimi kaldırdım Allah cezasını versin diye ah ettim
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım doğumda bizimde öyle yaptılar ne yazık ki karakterle alakalı karaktersiz ler yapıyor ama birçoğu iyi insan benimde emmedi annem bisey diyor kadın ters ters cevap veriyor azarlıyor annem üzüldü bende boşver dedim artık takma onlarda yoğun felan diye gönlünü almaya çalıştım ama unutamıyorum kadının hareketlerini
0 oy
tarafından
Banada gelip gidip göğüs ucumu çevirip gidiyorlardı süt var diye hiç emmedi o gece 36 saat aç kaldı ve sarılığı başladı 29 kadar yükseldi sarılığı normal doğum odasından sezeryan odasına geçtik hiç bakmadı lar sizin gene doğumdan sonra terslemişler beni doğum sırasında doktorun kimdi neden özele gittin doğuma buraya geldin diye ebenin biri takmıştı sanki bağırıp terslemeye hakları varmış gibi
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Ankara sehir h. Dogum yaptim bi tane hemsire bile azarlamadi ve cok ilgililerdi tek tek hepsi de ole

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyno_88 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 167 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde bglm_ftma (5,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 598 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busrazumra (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Eviminnesesi (695 puan) tarafından soruldu

383,098 soru

11,466,640 cevap

35,069 kullanıcı

...