0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar ev işi yemek ütü çamaşır bulaşık derken bebeğin izle yeteri kadar ilgilene biliyor musunuz. Ben bazen yetişemediği mi düşünüyorum..

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yt biliyorum temizliği beraber yapıyoruz yemeği de beraber yapıyoruz parka da çıkıyoruz  hepsini yapıyoruz  ama dağıta dağıta benimki 1 yaşında 
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Önceliğim  kızım hep kızım da saolsaun hiç beji dinlendirmez  zaten 9 aylık hala mum gibi dikiyor eşim geçen diyor sanki komandoyuz asker yaptı ikimizi de diyor öyle yani ev temzilik falan hanımefendinin  durumuma bağlı cik şükür bugunumuzue 
tarafından
Sanırım benim bebeğim uslu olduğu için böyle düşünüyorum çünkü nereye koysam uykusu gelip acikimcaya kadar gık demek bende koyup işime bakarım o yüzden böyle düşünüyorum anladim
(359 puan) tarafından
Şükret bence canım bırak yemeği temizliği hala tuvalette  zor gidiyorum ben yorgunluktan acıksam bile canım yemek istemiyor  yani
0 oy
(477 puan) tarafından
Işimi 2. Plâna atarim her zaman oğlumla oynarım ilgilenirim yorulduğu zmn uyuyor ztn o ara bütün işlerimi hallederdim şipşak:)) Her zaman bebek kalamıyorlar malesef dolu dolu vakit geciryoz ilerde vakit geçirmedim die pişman olmak istemiyorum 
0 oy
tarafından
Demin biraz oyun oynadim ilgilendim her gun birazda olsa vakit bulmaya calisiyorum 
tarafından
Bende mutlaka ilgileniyorum ama bazen içime supe düşüyor acaba yetemiyormuyum diye
0 oy
(582 puan) tarafından
Evi ile değil bebeğimle ilgileniyorum
0 oy
tarafından
Emzirmekten mama yapmaktan alt degistirmekten surekli oglumun kiyafetlerini yikayip asmaktan ustumu bile zor degistiriyorum bugun supurge yapmaya tesebbus ettim 5 dakika ilgilenmedim diye apartmani ayaga kaldirmasi bir oldu oldugu yere biraktim supurgeyi :)) sagolsun annem yapiyor cogu isimi yoksa belediyeden gelirler çöp ev diye :)
tarafından
Ya benim bebeğim uslu koyduğum yerde durur bende yüz vermiş astarını istiyormusum onu fark ettim :))
tarafından
Kiz oyle deme benimki de uslu sadece karnini hemen doyurursan altini hemen temizlersen ve sürekli kucagina alip uyuyana kadar konusursan sorun yok yoksa kiyameti kopariyor :D masallah bebegine rabbim nazardan korusun

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 309 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 191 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Flowershome19 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 240 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 270 göst.