+1 oy
832 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben o okadar cahilim ki . 2 gün suni  aldim actim hep.  Bebek ac doğdu. Sora 2 gun hastanede kaldık süt gelmiyordu  emzirmek nasıl bilmiyordum bile. Ben ve etrafındakiler mama vermemk  için uğraştık.  Bi kac kez 1 ml verdik.  Surekli emzirmeye calistim  hani bebeğim mama ile buyumesin  diye.  Maksadım oydu  sütüm  olur  ondam diye. Eve geldim  banyo yaptım süt geldi bu defada bebek emmemek icin kafasını  salladı  durdu. Ve eve geldiğimden  bir gün sora rengi sarardı cok ağladı uyuması emmesi yoktu baktım 39 derece ateş-i  oldu . Ben sezeryanliym  esim ve görümceler ile yolladim . Bebegi yatrcaz demis acil doktoru   .  Yenidoğan  servisinde   . Kaç gün kalır bilmiyorum ama ;(
Dememisler durumuna bağlı demişler   hafif  sarilikmis madem öyle yatırmasaydılar:(
Durup durup boğazım düğümleniyor. 
Onu cok özledim az zaman gecrdik  ama yinede ağlamasını mememi emmemek ixin ettiği mücadeleyi  herseyini  ;(

23 Cevaplar

0 oy
(2,211 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun inşallah erken atlatır,bende sezeryan oldum bebeğim fototerapi gördü ama kimse ile göndermedim kendim gittim yanında kaldim 3 gece sizde bebeğinizin yaninda olun bence nacizane tavsiyem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önceki yazdığınızıda görmüştüm burda bizlerde verdik şekerli su mama hurma doğum yaptım dikişim çok fazlaydı fıtıktan dolayı kasıldım kaldım hareket edemiyordum bebeğimi götürdüler erken doğum olduğu için 5-6 saat sonra geldi yanıma 36 saat sonra mama vermemi söylediler o zamana kadar aç kaldı ebeler ilgilenmedi bizde tecrübesizdik gece gözlerinin sarardıpını fark ettim doğumdan 5 gün sonrada hastanede yattı sarılığın düşmesini beklediler düşmedi mama takviyesi önerdiler almadık alışmasın süt sağma makinesi var diye hata yaptık eğer mama önerirse doktor mamasını alın verin inşallah kısa zamanda kavuşursunuz bebeğinize kendi kendinizi üzmeye devam ederseniz olan size olur strese girersiniz geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 526 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 912 göst.
5 Aralık 2020 Moda kategorisinde 2prensannesi!! (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
0 oy
3 cevap 238 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu