0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde (13,702 puan) tarafından

Huyunuz suyunuz?

Yazın bakım :D

36 Cevaplar

0 oy
(1,595 puan) tarafından
Sessiz sakin bi insanim 

Ortamına göre ayak uydururum 

Yanımda ağlayanla ağlar gulenle gülerim 

Sabırlı biriyim 

Ama ters anıma denk gelirse babamı dahi tanımam 
(13,702 puan) tarafından
Helaaaaaaalll
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sence nasıl biriyim :) 
(13,702 puan) tarafından
Saresmom sjdj
(12,513 puan) tarafından
Piki:/
0 oy
tarafından

Kimse karismadigi surece sakin ve sessizimdir ama diger turlusu olursa biraz cazgir olabilirim :ermm: Bana yapilani karsimdakine iade ederim özetle çok iyi bir insanim ya :D

(13,702 puan) tarafından
Maşallah maşallah
0 oy
(654 puan) tarafından
Çok.sakaciyim guleryuzluyum yardım etmeyi çok severim mesela bi yaşlı olsun bakarım herşeyiyle ilgilenirim ama biri benim tersine bisey yapsın çok sinirlenirim çok trip.atarım hiç kimse sevmez bu huyumu aslan burcuyum aslında orda ne yazıyorsa özellik olarak hepsini taşıyorum bire bir 
(13,702 puan) tarafından
Ben de koç burcunun özelliklerini taşıyorum inanıyorum burçlara
(654 puan) tarafından
Bende inanıyorum canım
0 oy
(196 puan) tarafından
Cok konuşurum fakat mevzuları uzatmam herseyi problem etmem hisletime cok guvenirim bu zamana kadar aklıma gelen basıma gelmistir  cocuksu haraketlerim vardir özellikle eşime karşı aşırı anneciyim cok vicdanlıyım çıkarcı bir insan degilimdir asla ne yaparsam Allah icin yaparim karsilik beklemem dost canlısıyım arkadaş cok severim  ve buna benzer seyler
(13,702 puan) tarafından
İsmin ne güzel
(196 puan) tarafından
:Doğluma itafen yapilmis bir isim:D
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Kalbi yumsak herkese inanan kanan saftirik ,kin tutmayan eglenceli cok konuskan cok bilmis kendine guvensiz daha dogrusu sansina guvensiz biri:D
(13,702 puan) tarafından
Özlemişim seni
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Cok cabuk sinirlenen 

Falaca acik sozluyumdur 

Kinci yapilan hatayi asla affetmeyen ama yapilan iyiligide asla unutmayan 

Yardim severligim karsidakinin bunun kiymetini bilip bilmeyecegine gore tartisilir 

Cok guler yuzluyumdur 

Sevdigim insanlara cok taviz weririm kotu olmak huzursuzluk cikarmak istemm bu sebepten dolayi kaynanamlar tarafindan cok kullanildim ☺

Herseyi cabuk kafaya takarim 

Cok ilgi beklerim 

Hep benim dedim olsun isterim biraz bencilindir 

Cevremce sevilirim genelde sicak kanli oldugum soylenilir 
(13,702 puan) tarafından
Bak seeeeen
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Soğukkanlı sessiz 
(13,702 puan) tarafından
En korktuğum
(3,701 puan) tarafından
:))) hahaha içimde fırtınalar kopar dışarıdan gülerim yere bakandan sesizden kork  demişler :)))
(3,701 puan) tarafından
Ama aşırı duygusalim en ufak şeye bile ağlarım kimseye  kırıldığımı gücendigimk belli etmeden
0 oy
(1,925 puan) tarafından

Sakin gibiyim. Haksızlığı asla kaldıramam. Yanımda iki kişi tartışyo olsa ezilen tarafında savaşırım. Kötü insanlara asla yalakalık yapmam. 

Bana bir kere yalnışı olan insanı hayatımdan çıkartırım hayatım boyuncada özür dilese bile yüzüne bakmam. 
Kimseye güvenmem. 
Gülerken kahkaha atıp gülmeyi severim. 
Sevdiğim insanlara güzel hediyeler alıp sevindirmeyi severim. ( Hep başkadına hediye almışımdır ama başkası bana hiç hediye almamıştır) 

(13,702 puan) tarafından
Ben sana alıyım :)
0 oy
tarafından
Merhametliyim düşmanım olsa yardıma muhtaç olduğunda yardim ederim. Sabirliyim genel olarak sakin neşeli ve vefaliyim. En sevmedigim huylarım sinirlenince ağlamam ve h ayvanlardan korkmam
(13,702 puan) tarafından
Kalbiruhh sevirem seni
tarafından
Sağol canim hisler karşılıklı :)
0 oy
(12 puan) tarafından
İyi yönler yardımsever merhametli cana yakın sıcak kanlı kotu yonler ınatcı en ufak ayrıntılara takıntım var
(13,702 puan) tarafından
Bak bak bak
(12 puan) tarafından
İvit öyleyim
0 oy
tarafından

Sevdiklerimden asla vazgecmem...İnadım...Sinirliyim..

Çabuk dellenirimm bi okadar da yufka yurekliyim sen agla hemen aglar sarılırim...Yardima ihtiyacin varsa yardım ederim...Yalandan nefret ederim.Yalan soyleyemem.Dilim uzundur...Sivri konusurum babamın oglunu tanimam...Haklıysam asla alttan almam...Çok konusanı sevmem net konusurum...Küsmem küsersem barısmam...Kinciyim sildimmi bitti...Öyle yani:)
0 oy
tarafından

En sevdıgım huyum esım ve cocugum harıc kimseye cok da tın derim:P

İyiyimdir cok sabırlı ama damarıma basılırsa malesef ıcımden cıkanj ben bile tanımam kımseyı kırmam istemem birisiylw kavga etmem yerine gormezden gelmeyi tercih eder ıstedıgını ona vermem sinirden kendi kendını yer bende keyfime bakarım :angel:

0 oy
tarafından
Dobrayim

Cok aşiri inatciyim

Yardim etmeyi cok severim 

Başkalarinin mutluluğu ile mutlu olur uzuntusuyle üzülürüm 

Cabuk sinirlenirim zor yumusarim
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Cok aciksozluyum

Karsimdakinin kirilmasi umrumda bile olmaz kirilirsa kirilsin lafimi sokarim gene 

Cok merhametli,vicdanliyim Allah kahretmesin :D sir bu yuzden bana kotuluk yapanlari heo affediyorum

Duygusal mi desem ne bilmiyorum hastanede amcanin sekerini alamadim oturup agladim cani yanar diye artik ne yasiyosam:D

Kimseye sevgimi asla gostermem esime bile ama cok sevdigimi bilir.Kaybetmekten korktugum icin icimdekileri soyleyemem maalesef.

Sevmedigim ya da beni sevmeyen kisileri sinir edip,cildirtmak hobim

0 oy
(167 puan) tarafından
Hic sevmedgm huyum karsimdakine bi yanlis yapsam bilerek asla yapmam ki zaten karsimdakinden ozr dilrm ama aynisini bana yapsalar hic kirildgmi belli etmem 

Cok iyi sirdasimdir 

Herkesle arkadaslik edemem ama arkadasm dedigme de canimi verecek kadr severim.

Sevdgme elimde ne imkamim varsa verrim bi ekmegm varsa yarisini bolerim ama afedersiniz hep kazigi yiyen tarafta ben olurum 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 361 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 312 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
26 Haziran 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (971 puan) tarafından soruldu

380,082 soru

11,378,079 cevap

34,863 kullanıcı

...