0 oy
1,682 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Esiniz arkadaşlarıyla mangala gitse size de getirir mi ben düşünmesini isterdim ama :'(

48 Cevaplar

0 oy
(14,081 puan) tarafından
O kadar derim ayıp oluyor başkalarinın yiyeceğini bana getirme diye ama mutlaka getirir. 
tarafından
Maşşallah seni ne kadar dusunuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence getirmesin ayıp
tarafından
Neden ayio
0 oy
tarafından

Getirmez benimde hic aklima gelmezdi sayet et getirmesi yani getirsinde istemem zaten ordan et alio gelicek falan ne bilim bunu incelikle falan bagdastiramadim ben ya :ermm:

tarafından
Ben bagdastiriyorum  karakter meselesi
0 oy
(6,911 puan) tarafından

:D yok canım getirmez bide der " et zaten sertti .

tarafından
Ay çok tatlısın canım ya:*
(6,911 puan) tarafından
Umudumu kestim valla dolapta kıymam var.. soganlayip yerim.
tarafından
Bende seni yerim :Ddd
(6,911 puan) tarafından
:))))))))hamm.mmm
0 oy
(271 puan) tarafından
Ben istemem açıkcası 
tarafından
Bende istemem önemli ola n dusunmesiydi maksat yemek falan degil
(271 puan) tarafından
Bunun düşünme ile alakası yokki arkadaşları ile gitmiş şunu da eşime ayrıayım mı diyecek ayıp bence yesin içsin hiç düşünmedi beni diye dert etmem o kadar da değil kendim gitsem de götürmem ordan bişey düşüncesizlik le alakası yok bence
tarafından
Yani ben bisey yersem  ona da götürürum  mutlaka aklından geçer karakter meselesi demkki
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Getirir getirmese ertesi gün Kendi alır gelir bni düşünür sağolsun cnm kocammm❤️
tarafından
Maşşallah dize ozaman kuzum enişte düşü celiymis  bende azıcık bekledim ma olmadi
(3,754 puan) tarafından
Kalmamıştır belki cnm kalsa getirirdi
tarafından
Olabilir kuzum ben fazla ince düşünceleyim sanirim
(3,754 puan) tarafından
Olabilir cnm bnde çok ince düşünürüm sn gibi ':) :)
0 oy
(592 puan) tarafından
Ya simdi onlarin onunden alip ay bunu da karima gotureyim demek olmaz ki canim. Beni de ayrica goturur ama oyle yapmaz.
tarafından
Doğrudur kuzum ben fazla ince düşündüm  sanirim
0 oy
(782 puan) tarafından
Kaldigi zamn getiriyo ama ben getirme diyorum ne zmn mangal yaksalar benzsiz yese banada bir iki gun icerisinde yapar bugun mangal yaktik sen geldin aklima yiyemedim diyo  dusunmesi bile yeter benim icin 
tarafından
Işte bende bunu söylemek istedim yemekteyim mesele dusunmek
0 oy
(670 puan) tarafından
Getirmez tabi ki 
tarafından
Nede tabiki
(670 puan) tarafından
Ayıp olur her halde erkek ortamında diyemezsin ki şunu karıma götüreyim biraz rencide edici sanki ama çok canın çektiyse sipariş etsin sana
0 oy
tarafından
Eşim hayatta getirmez çünkü yapılışını görmediğim bir yemeği ağzıma pek sürmem ve açıkcası mangaldan nefret ederim :D evde cızbız yapar nefsim körelsin yinede diye :) 
tarafından
Anladım senin ki farklı ama önemli olan düşünmesi kuzu
tarafından
Öyle şeyleri cok düşünen birisi ama mangalı sevmem yani toplasan 2 defa bile yememişimdir :) ama onun dısında dışarıda birşey yerse mutlaka eve de getirir hatta yapar :)
tarafından
Ne güzel maşallah size kuzu
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Mangala gitse getirmez ama mutlaka canim ceker diye disardan ekmek arasi yaptirip getirir 
(4,237 puan) tarafından
Yani onemli olan dusunmesi belki esin utanir diyemez esime goturuym diye erkek ortamlari cok farkli ben esimden biliyorum birlkte calstik biz esimle hanimkoylu kilibik diye alay ediyorlar ben cok.gordum erkeklerle kadinlar ayni olmuyor arada daglar kadar fark var
tarafından
Zaten bizimkiyle hep kılıbık diye dalga geçiyorlar oda çekinmiş olabilir haklisin yawrum
(4,237 puan) tarafından
Aynen canm o yuzden getiremiyordur gururlarina dokunuyor ister istemez dalga gecmeleri
tarafından
Aynen kuzum söyleyemiyda  mantıklı olarak aklıma gelmezdi iyiki söyledin çok mantıklı öpüyorum seni :*
(4,237 puan) tarafından
Bende seni optum canim☺❤
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Gitmez valla bensiz bir çorba bile içmek geçmez bogazından 
tarafından
Helal enisteye be
0 oy
(57 puan) tarafından
Hiç gitmedi benden ayrı gidersede istemem galiba arkadasları da eşlerine götürse adamlara bişey kalmayacak :) bi biz ebli değiliz sonucta 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Evet her gittiğinde getirmiştr
0 oy
(3,136 puan) tarafından
İstersem getirir canım. Ama getirmese de umursamam 
0 oy
(174 puan) tarafından
Eşim bensiz mangala gidemez :D
0 oy
tarafından
Getirmez nasıl anlatsam evdeki karısı görmemiş gbi duruma düşmekte istemem ama der mesela yarında beraber yapalım der et alır terasta yapar. Bende istemem görmediğimiz şey değil diye düşünüp eşimide bir et için mahcup etmem anlatabildim mi o yapar zaten 
tarafından
Sen biraz hassas düşünmüşsün olsun.. O da sana daha güzelini yapar :)
0 oy
tarafından
Getirmez canım bizede ayrı et alır bizde sonra yaparız getirmesinde zaten arkadaşlarının yanında buda benim karımın hestesi olsun deyip et mi ayircak ben ona gittiğim yerden yemek.getirmiyorum ki o getirsin 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Hayır getirsede yemem zaten canım onun tadı sıcak sıcak yemek bende ailemle mangala gidince eşime getirmem oda sevmez soğuk
0 oy
(470 puan) tarafından

Getirmez üstelik bide der ki aman hiç gzeldi zaten:D

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 550 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 532 göst.
28 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 551 göst.
2 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 554 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu

384,755 soru

11,508,936 cevap

35,166 kullanıcı

...