0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (302 puan) tarafından
4 senelik evliyiz ilk başlardan beri kavga ediyoruz hic anlasamıyoruz 2 gün iyiysek 3gün mutlaka kavga ediyoz herşeyim problem oluyor ne olursa olsun göz ardı ettim işsiz kaldı idare ettim her konuda öle idare ettim cocuga bakamıyon benm dememle onu bunu yapıyon vs diyo bir iki bişi diyom susuyom öle böle herşey problem pis videolar izledi yine affettim istemedigim ne varsa yaptı onun da ben sigara icmiştim yakaladı tartıştık bidaha da icmedim hala gündemde ben ilk senemizde yaptım o hatayı o sürekli bişyler yapıyor onunkiler gündeme geldimi yetr benmki sürekli geliyr ailesi ayrı bi mesele zaten bazılarını yazdım buraya öbür hesabımdan bu hesabımdan en son yengesi baya kötü hastaydı koranadan süpelndi herkez ama test yapılmadı annesi de memleketten geldi onlara hasta diye onlara almaya getirdi bize bişi demedim simdi benm ablam gil de hastaymış yegenimde teyze size gelecem dedi geldi iki gündür basımın etini yiyor eger bi hastalanırsak cocuga bişi olursa görürsün vs bende böle böle yaptın sen o zmn bişi yokmuydu da simdi böle yapıyon diyom ne alaka diyo bende bu ne alaka o zmn dedim tartıstık o kadar kötü oldum ki sinir krizi gecirdim resmen yetr artık ne istiyon sevmiyorsan sevmiyom de başka biri varsa biri var de ya git ya gideyim bıktım ben dedim agladım haykıra haykıra para istemişti bende vermedim sürekli aynı seyi yapıyor diye akıllasın diye bana para hesabı yapıyon dedi bende paradan herşeyden bıktım hersey senin olsun dedimm400 tele vardı attım al hersey senn olsun 100 tl tl yırrtı sonra dedim eger beni mutlu etmeden bu evden cıkarsan kötü olur dedim öpmasinde sarılmasında bişi yok öperim sarılırm dedi  öptü sarıldı sinirden cimcikledim böle degil eger cık kötü olur dedim ben ailemi arıcam herseyi anlatcam birdaha benm evime gelmen dicem aynı skilde sennkilerde gelmicek ama dedim ona razı olmadı istiyorki bnmkiler gelmesin kendininkiler evimde at oynasın sinirden uyuyamadım bıktım artık korkuyorum yuvam bozulcak arkamda kimse yok seviyorum da bu adamı nabacam bilmiyorumda 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sana tavsiyem taviz verme çok değer verme ... Bnim ailem esimev çok değer verdi kendi oğlu yernie koydu konservemden salcama fasulye patlıcan herşeyimi annem verdi ... Eşim ne isterse yemek olarak sevdiği şeyleri yapardı . 9 gün misafir etti bizi.. ama noldu sonucu nankörlük ... Annemi beni babamı çok üzdü .... Bni rezil etti ... Allah'a havale ediyorum. Kimseye iyilik yaramıyor bu eşin bile olsa ... Anneme babama çok saygısızlık etti ...  O kadar seviyorum değer veriyorum diyen kişi bunlari yaptı ve üzerine gidip avukatla konusacam dedi ... Ne hali varsa görsün 

O yüzden ne kndjni ezdir ne aileni ... Sevgi bir yere kadar . Böyle omur zor geçer 
(302 puan) tarafından
Cok dogru canım ilk başta yaptıgım şeyleri cekiyorum ben
tarafından
Ne gibi şeyler kuzum özel değilse
(302 puan) tarafından
Cok taviz verdim canım onsuz yapamayacagımı hissettirdim kimsemm olmadıgını da bilince üzerime cok geliyor birde ilk senemde yaptıgım hata cok tetikledi diye düşünüyorum
tarafından
İste kuzu taviz tavizi doğuruyor. Bn yuttum tartışmalarda memleketime gittikçe bir yere gittikçe tartsiyordu . Bn kocayim bnm dediğim olsun hep diyordu bnde buna boyun eğmedm .  Bayrama anneme geldik bir yere gitme dedi gitmedim virüsten diye.. ama kndisi abisiyle arkadaşıyla pikniğe gitti .. o gidince banada gidebilirsin dedi .. teyzeme gittim bnde yok görüntülü aradim acmadin yok yolda haber vermedin dedi  tartıştı sonra geldi dahada berbat etti ... Bnim onurumu zedeledi çok ayıp şeyler söyledi kndi ve Bnim aileme .. dünde mesaj atmış yarın avuktla konusacam sen sağ bn selamet diye sadece tmm sen bilirsin dedimm. Çünkü artık yoruldum bir ömür böyle gitmez .. seven insan karısını üzmez kırıcı konuşmaz daha bu özeti çok şey oldu
(302 puan) tarafından
Bnmde aynı neler nelr deişte ona sorsan onun hic hatası yok ben hatalıyım hep
tarafından
Bnim eşime gorede hatalı değil o .  Babamı anamı sinirden ağlattı da daha bana mesaj da diyor ki bn yanlış birşey söylemedim babana ayıp olmuş olabilir diye .  Daha uste çıkıyor
(302 puan) tarafından
Herkezin icindekiler farklı işte canım anlatamadıgımız o kadar cok sey oluyorki
tarafından
Aynen öyle canm .. işte daha neler neler
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Öyle bi kocayla 1günümü çürütmem. Defolsun gitsin hiç bi şeyde anlaşmayan. Her şeyde sorun çıkaran. Benim hayatımdan değerli mi sevgi? Sevgi de neymiş. Onun önüne şart koyardım olmuyorsa olnuyor kardeşim evlilik oyuncak deyil
(302 puan) tarafından
Aynn öle canım da elşmde bi meslegim yok başımda babam yok annem geliri yok onada zaten abim bakıyor gidecek yeeim yok ortada kalmakdanda korkuyorum biraz
0 oy
(626 puan) tarafından
Dua et cnm imtihandan geçiyorsun biraz konuşma hatasını anlasın
(302 puan) tarafından
Sustum daha fazla üzerime geldi konuştum en kötü kadın oldum napacagımı sastım
(626 puan) tarafından
Bence konuşma kendisyle görmezden gel yemek bile yapma kötü kadın ol ozaman hatasını anlar belki
(302 puan) tarafından
Olabilir aslında canım bi bilsen neler neler oldu ailesiyle bile icim cok dolu da bakma sen
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Ay yavrum benim allah yardimcin olsun valla cok zor hemen taviz verme konus surekli anlat yuvamiza huzursuzluk sokmsyalim covugumuz var de baktin olmuyo konusma biraz belki anlar valla bilemedim ya
(302 puan) tarafından
Valla canım konustum herşeyi anlattım olmuyor ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 323 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 516 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 377 göst.
+1 oy