0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından

Kızlar ya bulaşık yıkamayı hiç sevmem :angry: sırf bulaşık çıkmasın diye yemek yapmıyorum evde bazen. ama yemek yapmayı da çok seviyorum :Dahh ahh birazdan kalkıp şurda paylaşılan irmik toplarından yapacam. Arda çıkan bulasıgı yıkamak isteyen varmı sonra oturur irmik toplarını yiyip keyif sohbet ederiz :D 

31 Cevaplar

0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bulasigi makineye koymayı severim yerleştirmeyi sevmem  çamaşır aşmayı severim katlamayi sevmem sıcağın tam ortasında hergün yapılacak olan ütüyü sevmem 
-Reklam-
0 oy
(739 puan) tarafından
Sadece ütü yapmayı seviyorum:)))
0 oy
(680 puan) tarafından
Deterjanla olan her işi günde 2 defa bile yaparım toz almaya bayılıyorum ama makina tutmayı sevmem
0 oy
tarafından
Ocak temizliği çok gıcık bir şey 
0 oy
tarafından
Toz almaktan nefret ediyorum.
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bulaşık yıkamaktan bıkmam ama toplamaktan bıkarım. Ama toz almak ve yerleri silmeyi hiç sevmem
0 oy
(894 puan) tarafından

Ben ev işinin hiç birini sevmiyorum:getlost: mümkün olsada yesem içsem gezsem :D

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Dağılan ortalığı toplamaktan nefret ediyorum koltuk tepeleri hep bebeğin kıyafetleriyle dolu sanki folabini orya bosaltmislar bi bakıyorum toplu bi bakıyorum dagiliyo nasıl başarıyorum bazen hayret ediyorum 
0 oy
tarafından

Cam,, dolap ve kapı silmek. Evlendiğimden beri temizlikçiye yaptırıyorum.

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Camasir işlerinin hiçbirini sevmem katlama serme toplama. Yıkama işlerine bayılırım bulaşıkları yıkamayı çok severim. Yıkarken o suyu kopurtmeyi oynamayı tabi şimdi çocuk olunca zor oluyor ama . 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 524 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 35yasannesi (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 502 göst.
+1 oy
26 cevap 325 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Meryemustafa (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 347 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu