0 oy
852 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Ben burda gördüm net :) inanılır gibi olmayacak şeyler okuyup, vicdansız insanlarla karşılaştım. Birde televizyonda görüyorum Allah karşılaştırmasın. Allaha şükür hayatımda yok :) siz nerelerde karşılaştınız? 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oglum ölünce . Biri kaynanam biride tanidik bi mikrop kina yakicaklardi nerdeyse
(25,223 puan) tarafından
Vicdansızlar
tarafından
Vicdanin zerresi yok onlarda
-Reklam-
0 oy
(2,770 puan) tarafından
Benmiyim kiz bi an ustume alindim acaba biseymi yaptim dedim vicadansiz olarak kendi anam babam ve kaynana kayinbaba gorumceler hepsininde ALLAH bin belasini versin ben ne cektiysem onlarda ceksin insALLAH 
(25,223 puan) tarafından
Yok cnm değilsin :)
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Eski nişanlımın ailesi onlar kadar saygısız iftiracı yalancı insan görmedim iyikide ayrılmışım yoksa çekçeğim varmıstı 
(25,223 puan) tarafından
Allah kurtarmış
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Üst katta gördüm eltim olur kendisi :)

(25,223 puan) tarafından
Çokta yakınmış :)
(2,039 puan) tarafından
Sorma sürekli dibimde maalesef bebeğimi yeni kaybetmiştim kendisi de hamileydi ve bana sana doğum gününde bebek alcam diyecek kadar vicdansız birisi
0 oy
(247 puan) tarafından
Hamileyim diye belkide çok etkilendim ama. 20 günlük bebeğiyle dövüp sokağa attı kaynanası gelinini oğlu da öylece baktı buna şahit oldum. Hâlâ toplayamadım kendimi.
(25,223 puan) tarafından
Ne biçim insanlar var insan bile denmez
0 oy
(87 puan) tarafından
Görümcem ve kaynanamhayatımda gördüğüm en saygısız vicdansız insanlar
(25,223 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Bir tanesi kocam geri kalanlarda ailesi :)
(25,223 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Eşimin ailesinde gördüm. Acıma duygusu yok. Vicdan yok merhamet yok. Eşimde değil ama ailesinde gördüm 
(25,223 puan) tarafından
Neyse ki eşinde yokmuş
0 oy
tarafından

Eski patronum.Orspu....

Cocugumu düşürdüğüm zaman kurtaj olmustum.Ertesi gun beni ise cagirdi.Kanamam var bana dunya iş yaptırdı.Bide bana dio ki birdaha aksiyon istemiorm.ALLAH BELASInı versin hergun ona beddua ediom 2 yıl gecmis hala icimde acısı.
(25,223 puan) tarafından
Vicdansız ne biçim insan
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Kız çok var da en kötüsü neydi biliyor musun.. yeni hamileydim. Çıktım eltimin yanına. Hiç yoktan sebep bir iki laf söyledik birbirimize. O sırada poğaça hamuru yapıyordu. Dediki senin yüzünden sert oldu bende dedimki sinirle yaptığın için öyle oldu diye..bana dediiği şey..

Kokusuu gelecek sana sürüne sürüne kapıma geleceksin sana bir parça dahi vermicem diye.. zaten sonrasıında düşük yaptım. Çok canım da çekmişti ama beni üstüne evinden de kovdu.. öyle yani 
(25,223 puan) tarafından
Püühh Allah onu muhtaç etsin asıl o hamura
(2,597 puan) tarafından
Çok kırılmıştım ama Alllah iyii etsin.. küstüm onunla tekrar dan hamile kalıp doğuruncaya kadar. Doğurduğum gün indi aşağıya öyle konuştuk
0 oy
tarafından

Annem ve bir çok insna ;)

(25,223 puan) tarafından
Üzücü:((
tarafından
Yani :)
0 oy
tarafından
1 numara babaannem 2 babamın eski sevgilisi 3 görğmcem 
(25,223 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
Babaannem öldü sevgilisinden ayrıldı sıra görümcemde ondanda inşallah bir gün kurtulurum diye ümit ediyorum 4.de yengem birde o var unutmuşum onu ortalık karıştırıcı şükür onunda yaptıklarını çektiğini görüyorum
0 oy
tarafından

1 evlendikten  sonra bize verdiği sıkıntı ile gördüm

2.aileme bize verdiği huzursuzluktan dolayı gördüm

3.annemin üst kat komşusu aşırı edepsiz ve saygısız. Onuda onda gördüm

4 babam çalışırken hak ettiği parayı ödemediler 3 sene oldu vefat edeli. Yok saysınlar dediler  Allaha havale ettik 
(25,223 puan) tarafından
4.cok üzücü

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
+1 oy
46 cevap 586 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde ikbal (49,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 920 göst.
10 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya15 (153 puan) tarafından soruldu

396,211 soru