0 oy
806 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşim kombiyi degistiriyodu bende ona bakiyodum ki boğazım düğümlendi sanki nefes alamadım kalbim çok hizli atti ben galiba ölucem dedim eşime bayilcam sandim bian.sonda aynı olayı bidaha yaşamış gibi oldu yani eşim kombiyi tekrar taktı gibi sonra temizliyodum sanki bidaha .Şuan sanki dünyada değilmiş gibiyim değişik durumdayim rüya gibi geliyo şuan durumum .Ay çok kötü durum ya ölücem sandım bian aklimdan tüm senaryolar geçti ölürsem ne olur filan.Böyle durmda olan varmi başka ne zaman geçer bu durumum:(11 hafta lik hamileyim bu arada

11 Cevaplar

0 oy
(1,233 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allahım ya yorumlara bittim Vala kız sadece kalbin çarpıntı yapmış gebelikten dolayı ilk aylarda bnde cok oldu şimdi yedi aylıgım düzeldi şükür yorguktan yada yukarıya bakmaktan filan olmuştur 
tarafından
Ay ya neden şuan hala hayalde gibiymisim oluyor peki boş boş bakıyorum herkese
(1,233 puan) tarafından
Bazen dalgınlık içe dönük olabiliyorsun sanki herşey ruyaymış gibi ilk gebeliğin herhalde canm
tarafından
Yok 3.bu hiç böyle bise olmamıştı
(1,233 puan) tarafından
Bnm de 3 Allahım hayırlara yorsun canm aklından o anı cıkarmaya calış etkisinden cıkamamışsn sende bnm gibi daldıgın yerde kalıyn
-Reklam-
+6 oy
(310 puan) tarafından

Ben hiç bi şey anlamdım kombi cinlimiymiş:D

tarafından
Bu kadar şeyin içinde bunumu anladin
tarafından
Allah iyi etsin sizi :)))
0 oy
tarafından
Allah Allah neden böyle oldu acaba kuzum 
tarafından
Bilmiyorum bide ben kendimi bildim bileli kalp atışı 100 üzeri
0 oy
(913 puan) tarafından
Panik atak mı geçirdin?
tarafından
Oyle mi oluyor panik atak ki hiç gecirmedim öyle bisey
(913 puan) tarafından
Evet ben yaşamadım doğum yapacağım hafta kimliyimi kayb etmişdim bi de ben Azerbaycanlı olduğum için evrak işleri zordur öyle bi stress geçirdim ki sonrakı günler durduk yere birden  kalbim boğazımda vururdu ağzımdan çıkıcak gibi sanki ölücem eşimi zorla arayarak hemen gel ölüyorum diyordum o da koşarak gelirdi beni sakinleşdirirdi. 3-4 kez öyle oldum. Sanki boğazımdan birisi tutup sıkıyordu ölüyordum gibi hiss ederdim
0 oy
tarafından
Gaz sızıntısı falan olmasın okuyunca ilk aklıma o geldi bir anda soludunda fena mı oldun 
tarafından
Yok öyle olsa anlardık ki aygaz açıktı çay vardı üstünde. Küçükken böyle olmustum boğazıma bise geldi sandım lavaboya giderken düşüp bayilmisim ama bi hastalığım yok şükür
tarafından
Hamilesin ya sen genede git bir doktorla görüş nabzım yükselmiş olabilir tansiyonun düşüp çıkmış olabilir nabzım hamileyken birden bire yükseliyordu ve öok rahatsız ediyordu beni
tarafından
Ilk kez oldum böyle ya hâlâ şuan hayatta değilmiş gibiyim hayalmis gibi
tarafından
Hastaneye gidemezsem bile sağlık ocağına git doktora anlat yazdıklarını geçmiş olsun
tarafından
Sağol cnm soylicem mutkala
0 oy
(501 puan) tarafından
Hamile değilim ama aynı şey bendede oluyor 
tarafından
Ne oldu sana cnm
(501 puan) tarafından
Valla bendede aynı senin anlattığın gibi oluyor arada çok garip bi his gerçekten sanki oluyormuşsun gibi
(501 puan) tarafından
Bunu  diğer adıda dejavu ama dejavudan farklı oluyor bu
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Kuzum hiç anlamadım ki.

Hem panik atak geçirip hemde dejavu mu yaşadın noldu 
tarafından
Dejavu ne demekki .öncesinde eşime dedim aynı şeyleri yaşadık sanki hatırlıyorum diye aradan 20 dk geçti kalp atışı hızlandı
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Ruhlar aleminde yaşadık biz bunları bazı zamanlar animsariz gavurlar buna dejavuu derler .
tarafından
Okurken korktum o ne demek ki ve şuan bunları yazarken de aynı şeyler olmuş gibi
(7,182 puan) tarafından
Canım korkacak bir şey yok ki bizler dünyaya gelmeden ete kemiğe burunmeden bu olayları ruhlarımız yaşadı ama.hatirlamiyrz o ayrı bazı anlarda bir şey olur onu çağrıştırır bize.
(48,591 puan) tarafından
o nasil oluyo kiz
(7,182 puan) tarafından
Canım en basitinden Allah bize ben sizin Rabbiniz değil miyim diye sordu bizde evet sen bizim rabbimizsin dedik değil mi?. Ayette geçiyor bu olay . Ama bunu hiç birimiz hatırlamıyoruz değil mi ? Ruhlar bedenlerden dört bin yıl önce yaratilmis.
(48,591 puan) tarafından
hadi ya ben yine hamile kalınca yaratildi saniyorum. banada ilkokuldayken olurdu sanki hep daha once yasamisim gibi gelirdi.
reenkarnasyon derler ya onun gibi
(7,182 puan) tarafından
Canım sen daha doğmadan senin dogurcagin alnına yazılı oluyor ruhu çoktan yaratılmış oluyor o yüzden bu korunma olayı falan hikaye sadece zamanı belki değişir ama gelecek olan yine gelir
(7,182 puan) tarafından
Nitekim, Peygamber Efendimiz (A.S.M.), “Ruhlar, toplanmış cemaatler gibidir. Onlardan önceden birbiriyle tanışanlar, iyi anlaşırlar. Tanışmayanlar ayrılırlar pek anlaşamazlar.” buyurmuştur. (Buhari, Enbiya, 2; Müslim, Birr, 159; Ebu Davud, Edeb, 19.) Peygamber Efendimiz (sav)'in bu açıklaması, insanların dünyaya gelmeden bir yerlerde tanışıp kaynaştığını haber vermektedir. Bu durum anne karnında olamayacağına göre, demek ki daha önceden var olduklarının ve anne karnına gelmeden yaratıldıklarının en açık delilidir.
(48,591 puan) tarafından
peki bu ayni seyi yasamak nasil oluyor canim
tarafından
Kombi takmayla alakasini cozemedim ben diğer dünyada ruhlar mi boyle bise oldu ay kafam karıştı
(7,182 puan) tarafından
Ruhlar aleminde yasamissiniz demek ki o an tekrardan anımsamak oluyor işte.
0 oy
tarafından
Ben sobadan zehirlendim bana da böyle olmuştu geçmediysr doktroa git canım kalbim sanki kafamda atiyordu beynimin içinde mide bulantısı da cabasi yaptıklarım i olanı biteni hatirlamiyordum rüya görüyorum sanki olmuş gibi eşim e sordum sonra düzelince yok dedi olmadı demedin bunu 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Panik atak gecirmissin canım. Kan değerlerine falan baktır. Hamilelik hormollariyla da alakali olmus olabilir
0 oy
tarafından
Bendede yeni hamileyken olmustu. Kalbim cok kisa bir süre asiri hızlı carpti. Bayilacak gibi olmustum. Kalbimin sesi kulaklarima girdi. Onemli bisey yoktur insallah canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 466 göst.
15 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 346 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 693 göst.
8 Kasım 2020 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu

378,682 soru

11,335,187 cevap

34,798 kullanıcı

...