0 oy
934 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Kocalarınızı ne kadar taniyorsunuz. Mesela hiç bişe demesede canının sıkkın olduğunu anlarmisiniz. Yada neşeli oldugunu. Bir ortamda sizin gözünüze baksa bunun sebebini bilir misiniz??

39 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben hemen anlarım o benim ruh ikizim:D

-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Neseli veye üzgün oldugunu anlarm bi yemegi begenip begenmedigini aç olup olmadığını neden gözümün içine baktıgını ama tüm bublara ragmen tanıyorum diyemem
0 oy
tarafından
Gozunden anlarım canım ben :)
0 oy
(106 puan) tarafından
Tabikiii sinirlendigini mutlulugunu üzgünlügünü hemen anlarim ama bazen kötü bi huyu var cok kötü bisey oldugunda gercekten belli etmiyor ben üzülmeyim diye bana söylemiyor icinde sakliyor duyuncada sinirleniyorum ben bunu hic sevmiyorum 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ses tonundan bile ablarim ben. Oda aynı şekilde. 
0 oy
tarafından
Eşimi ondan daha iyi tanıyorum bise var noldu dediysem illa ki vardır istediği kadar inkar etsin en sonunda anlatır noldugunu.  Ekstra mutlu olduğunda da gözlerinden anladim bana hitap etme şeklinde bile anlarım iç dünyasını 
0 oy
tarafından
Anında anlarım ama benim anlat dememe gerek kalmio pek:) 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Aşırı iyi tanirım anasi bile benim kadar tanımaz 
0 oy
(27,524 puan) tarafından

Ivvet ivvet ben esime karsi insan sarrafiyim:D

Cuk diye çözerim  cok Iyi tanırım 

0 oy
(16,180 puan) tarafından
Evet bilirim hatta sormadan neden sıkkın olduğunu bile anlarım. Tabi konu ben isem. Ama sıkkın olduğu zaman konu dışardan ise neden sıkkın olduğunu bilmem 
0 oy
(13,890 puan) tarafından

hemen anlarım oda hemen anlar :)

0 oy
tarafından

Nefes alışından 

Adım atışından

Ayakabbı sesinden 

Beden hareketlerinden  tanıyorum :)

0 oy
(796 puan) tarafından
Hemde çok  iyi tanırım söylemeden bilirim ne diyeceğini 
0 oy
(834 puan) tarafından
İsterse ikizim olsun isterse kanındaki alyuvar sayısına kadar bileyim. Ne kadar tanısam da bilsem de kendimden başkası adına konuşmayı hiç sevmiyorum. Kocası adına konuşan kadınlardan karısı adına konuşan erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. Mesela en yakınımda bunu benim yengem yapıyor. 25 yıl yaşadığımız abimi o kadar iyi tanımış ki 3 ay içinde, Mehmet bunu sevmez, mehmetin hayali bu, mehmet mehmet mehmet... geçen annemlere gittim vişne komposto yaptım  bi de, irmik helvası yapim mi yeriz abim de sever dedim anneme, yengem duymuş bunu geldi hiiiç uğraşma canım, abin helva sevmez yemez o oyle şeyleri diyo. Olur mu kız severdi o diyom, yok yok hiç yemiyp boşuna yapmış olursun diyo. E  3 ay önceye kadar her hafta bana kak kız canım helva çekti diyip helva kavurtturuyordu kendisi, şimdi ne oldu da sevmiyor?..  kendi fikirlerini kocası adıyla söyleyen insanlardan rahatsız oluyorum. Benim kavurmamdan rahatsız oluyorsa kalksın desin ki ay ben yapim mi desin gelsin yapsın , sevinirim bile yani. Uf ay saçma sapan işler işte bunu çok kadınlar yapıyor ve sevmiyom yani
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Anlarim yuzunu somurtsa demekki bsey var demek :D
0 oy
(105 puan) tarafından

Evet bilirim nefes alisindan bile bilirim hatta bazen o demeden bile su mu oldu da canın sıkkın derim yada neşeli olduğunda herşeyini anlarım biz zaten çoğu zaman bakisimizla anlaşıyoz:D

0 oy
(3,107 puan) tarafından

Evet, ortamda bakışlarını bile biliyorum. Mesela bı bakışi var "hadi artık kalkalım" diğer bakışı "sıkıldım" diğer bakışı "ya bu adam ne diyor :D" canının sıkkın olduğunu ve neşeli olduğunu da hemen anlarım. Zaten kendisi hislerini hemen belli eden biri. Sevinince çocuk gibi sevinir zıplar yerinde duramaz üzülünce de topu patlamis çocuk gibi üzülür kenara çekilir

0 oy
(580 puan) tarafından
evetttt hemdeeee coook iyi tanirim bisey derim moralin neden bozuk yok eder kesin bu yuzden derim inkar eder belli etmeneye calisir iki gun sonra dedigim gibi cikar 
0 oy
tarafından
Bir buçuk yıldır evliyiz gözüne bakar bakmaz ne düşündüğünü anlarım ama o beni o kadar tanımaz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 157 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 376 göst.
0 oy
42 cevap 734 göst.
+1 oy
24 cevap 557 göst.