0 oy
502 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (132 puan) tarafından
Kizlar bebegim emmiyor sagip veriyorum göğüste sarkma yapıyor mu kullananlar bilgi verebilirmi 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarkıyor. Sebebi de evde sütyensiz gezmek. Çünkü takınca acıyor sıkı durduğundan. Evde güya rahat olayım diye. Sağım da biraz etkili ama o kadar değil uç kısmını çekiyor huni çünkü. 
(132 puan) tarafından
Südyen kullanıyorum canım sarkma olmasın diye
tarafından
iyi yapıyosun valla :D benimkiler kafan kadar şimdi. napıyım ya altı da sık sık terliyor. sütyen de mahvediyor. sadece dışarı çıkarken takıyorum
tarafından
Doğru bilinen yanlış. Sütyen göğüs kaslarını etkisiz hale getirir havada tuttuğundan destek olduğundan.  Sütyen takılmayan göğüs kaslarını çalıştırır ve hep diri kalır. İstediğiniz siteden araştırın ben kendimi bildim bileli dışarı cikmadigim sürece sütyen takmıyorum hep göğüslerim kocaman hemde dimdik. Göğüslerim yeni büyümeye başladığında doktor tanıdığımız vardı o söylemişti büyüyünce de baya araştırmıştım hep bu sonucu gördüm. Yani sütyen tak göğüsün sarkmasın olayı asılsız. Bilgimi paylaşmak istedim.simdi linç yemeyim burda bilgi paylaşınca bilmiş oluyoruz kendini beğenmiş oluyoruz ukala oluyoruz nedense
(132 puan) tarafından
Ilk defa duydum canım genelde sudydm takmayinca göğüs aşağı doğru durur birde ben alışmışım sudyensiz kendimi çıplak hibi hissediyorum ilk bir ay yaradan takamadım çok rahatsız oldum
tarafından
Alismissan rahatsız olursun tabi ama sıradan siteler ve kadın doğum doktoru da söyler hele hamileyken sütyen takmayı onermiyolar asıl sarkmalar o zaman oluyor. Hatta bi uzman 30 sene araştırma yapmış gönüllü 90 kadından  her yıl göğüs ölçüsü alarak yarısı sütyen takan yarısı takmayan. Araştırmaların sonucunda sütyen takanların göğüsleri takmayanlara göre daha çok sarkmış.
tarafından
yakın bir dostum estetik doktoru. ona göğüslerim için danışmıştım. o da bana göğüsler zamanla sarkma yapar bu iki iki dörttür kaçınılmazdır demiştir. yer çekimi etkisi ile hep aşağı durma eğilimindedir. sporla sen ordaki kasları geliştirebilirsin. fakat çoğu kadın da evde durduğundan ve ordaki kaslar çok çalışmadığından hep sarkacaktır sütyen o kaslara etkimez doğru fakat kullanılmadığında da sarkması kaçınılmaz olacaktır.
tarafından
şunu da eklemek isterim ki genlerimiz de meme yapısını etkiler. egzersizlerle sporla onu canlı ve stabiltutmak bizim elimizde. ama bunu tecrübe eden ve doktorumdan da aynı düşünceleri alan birisi olarak söylüyorum kafama göre niye yanlış bilgi vereyim ki. burası bilgi ahkam kesme yeri değil çoğu kadın tecrübesini paylaşıyor gördüğün bildiğin üzre.
tarafından
şuraya linç etmediğimi ima eden bi Smiley bırakıyorum sana kız memelog hatice :D
tarafından
Yok canım zaten bende sütyen takmazsan yüz yaşına da gelsen diri kalır demedim bende okuduğum ve zamanında tanış bir doktordan duyduğum bilgiyi yazdim sonuçta ne yüzde yüz senin bilgin doğru diyebiliriz nede yüzde yüz benim bilgim doğrudur diyebiliriz. kim nasıl kolayına geliyorsa öyle yapar tabi ki ben sütyen kullanmiyorum sarkma da yasamadim tabi ki genetik de olabilir :)
tarafından
Hatun sen taş gibisin hele benim memikolar senin kafan kadar :D bel boyun ağrısı yapıyor bundan bahsetmeyi unutmuşum bir de. Küçültcektim opere edildikten sonraki komplilasyonlar beni korkuttu açıkçası.  Ben de uzak durdum. Benim bilgim de ordan gelio. Sen de diyince benimkiler dik dik bi hasetlenmedim değil hani.  naabim :D kırmadan söylemeye çalıştım maksatım asla ve kata linç değil. :* :) post ve cevaplarıma bakabilirsin gönül rahatlığı ilen ;)
tarafından
Kız benim ki de benim kafamdan büyük yani küçük degil hatta bi postta bahsetmiştik afilli sutyenlerde Beden bulamıyorum hep koca karı sutyenlerinde var diye. Tabi bide alışkanlık meselesi bende bazen misafirliğe falan gidince uzun yatılı kalınca hep takiyorum 1 hafta falan hemen alisiyo memikler sonra takmayınca ağrı yapiyo büyük olduğu için
tarafından
Bide herşeyi geçelim sütyen falan hikaye de emzirince yüzde yüz sarkiyo. Tabi sporla falan eski haline gelir mi bilmiyorum da çok gördüm çevremde taş gibi hatunlar dogum yapınca sönmüş balon gibi oluyor
tarafından
110D cup kardeşliği yapalım o zaman.  O bile küçük geliyor dar geliyor kız :D evde bebek ağlıyor ona koşarken memelerimi tutup koşuyorum zıplıyolar :D kör olasıca yer çekimi. Deme onu zaten ev dışında hiç rahat edemem hiç. Bazen arkasının kopçasını açıyorum ohh rahatlık. Biz kadınların primer dertlerinden birisi memikolar obirisi kıllar bence :D
tarafından
Benimkinden büyükmüş bacım ben bununla baş edemiyom Allah yardımcın olsun. O dedikerini yaşıyorum sütyen kopcasi açma rahatlığı bide askıları kollardan çıkarıp tişörtün altında sütyeni çıkarıp atma rahatlığı :D
Kıla gelince ben çok muzdaribim :(
tarafından
Çok doğru söylüyorsun. Sporcu tanıdığım var emzirmedi eski bedenine hızla döndü tabi ufak egzersizlerle. Zaten bedeni alışık. Ama emzirse idi dediğin gibi balon olcaktı taş memeler. Emzirme etkili biraz tabi tıpkı Sağım kadar.
tarafından
Bazen emzirmesem mi diye düşünüyorum sonra kıyamam heralde diyorum sonra aman hiç emmeyen bebeler var bişey olmaz diyorum. Sonra ama süt varken bile isteye vermemek vicdanımı sizlatir diyorum. Sonra aman boşver bı sekilde büyür ama memelerim düzelmez diyorum sonra malmisin yawrundan daha mı önemli memen diyorum sonra ama ben bi kadınım tabi ki memem de önemli diyorum diyorum da diyorum gidiyo öyle :D
tarafından
Ooo yaparım onu sıklıkla. Açarım anam bi rahatlık yayılır vücuduna. Sonra bi bakarsın öyle dışarı çıkmışsın :D allahtan kıyafet bol göstermiyor. Ve koyu renkli ise bi de.  Öyle a101 reyonlarında geziniyosun :D püfür püfür. Büyük memikoların derdi de büyük isim koyucam yakında her birine.
tarafından
Ben taa bekarken koymuştum o zaman da büyüktü tofidikle pofidik :D
tarafından
Ahahaha o sorunsalları ben de yaşıyorum. Emzirmese miydim aceba diye. Sonra içimden bi ses artık çok geç diyor :D bir de gelince bol. Günah aman vereyim diyosun. Sağım ve emzirme başlı başına birer zulüm. Kan ter içinde kalıyosun ikisinde de. Iki kat yediriyo iki kat kilo :D sonuç selam damacana kardeş.
tarafından
Ahahaha şimdilik ikizler isimleri burcum gibi :D  onlar önemli organlarım.
tarafından
Ben şimdiden küçültme ameliyatlari izliyorum çünkü bu kadar büyük ve dik meme emzirince göbeğime iner
tarafından
Aman herifimiz begeniyorsa napak bizde görmezden gelcez :D
-Reklam-
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Yoğurt kesesi gibi caldır culdur oluyor her türlü :) 
(132 puan) tarafından
Ayyy gerçekten mi:((sağmadan dolayımı
(2,860 puan) tarafından
Valla cnm emsede öyle oluyor  sagsanda  değişen bişey yok yani 1. Çocukta sarkmazsa 2. Kesin şarkıyor dert etme :)
(132 puan) tarafından
Anladım canım kaçış yok diyorsun;(((
tarafından
Benimki yumuşacık keşkül gibi :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 227 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aysunnnn (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde sevgi.tasan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
3 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu

378,933 soru

11,342,512 cevap

34,809 kullanıcı

...