0 oy
2,419 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar çok kötüyüm yaa uzun olacak hakkınızı helal edin benim kardeşim teysemizin oğluyla evli dayımın kızı var bide 9 senelik evli eşi uzun yola gidiyor ayağı pek tekin birisi değil yani dayımın kızını aldatıyor iki çocuğu olduğu için kaçkez ayrılmak istese de çocukları için durdu kardeşim pek süs bilmez dayımın kızında süslen kızım eşine erkekler süslü kadın sever diye nasihat ederdi kardeşim geçenlerde eşinin telefonunu karıştırırken sayımızın kızıyla konuşmalarına denk gelmiş alla alla ablamla ne konuştular ki demiş sohbete girmiş bakmış dayımın kızı süslenmiş püslenmiş strablez giymiş fotoğraflarını kardeşimin eşine atmış nasıl olmuş furkancıpım diye kardeşimle eşi teyze çocukları olduğu için doğal olarak oda onun halkasının oğlu kardeşimde şaşırmış biz tesettürlü bir aileyiz hepimiz çarşaflıyız dayımın kızıda giysi çıkardı oda tesettürlü bunu yapınca şaşırdık birde eşim beni aldatıyor diye sende eşini aldatıyorsun o zaman valla annesi öğrense evli mevli demez saçını başını yolar acaba kardeşim sizce ne yapsın sayımızın kızına neden abla böyle birşey yaptın desin mi ne yapsın aklım durdu hiçbir fikir sunamadım sizce kardeşim ne yapsın 

67 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitsin aileye rezil etsin ne duruyo huuuuv
(219 puan) tarafından
İşte kardeşimin salaklığı o vakit rezil etmedi deliller elindeyken şimdi de deliller mesaj ssleri elinden kayboldu kendi başı yandı geçen dedim senin başın ağrıyacağına ver delilleri o pisliğin başı ağrısın bizim namusumuz bekleyevepine kendi kızının namusuna baksın dedim oda telefona format atınca kayboldu dedi
tarafından
Bence kardesin yuz goz olmak.oatemiyor duyulurda kocasi esine birsey yapar diye
-Reklam-
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Allah'ın belaları yasa pislik kadın
(219 puan) tarafından
Hemde ne pislik ağzıma ne küfürler geliyorsa mübarek aylarda ağzımı bozmuyorum Allah onu bildiği gibi yapsın
(1,633 puan) tarafından
O haketti kardeşinin yerinden olsam rezil ederim o pislik i
0 oy
tarafından
kardesin kocasindan bosanmayacaksa o kimseye demesin.nasilsa sana anlatmis sende abla olarak git o kizin anasina babasina kardesim bunu bunu dedi bak bu resmi atti dee kii sonra yok sen soyledim olay oldu deyip de kardesinin uzerine yurumesin haaa ayrilacaksa gitsin rezil etsin Allah sasirtmasin ne ddiiim
(219 puan) tarafından
İşte canım o vakit ssleri bana atsaydı ben direk atıcaktım ailesine ama bana atmadı şimdi de fotoları kaybetmiş ayrılmak ispatlayamıyor yaptığı pisliği kardeşim dese iftira atıyor derler
0 oy
(120,016 puan) tarafından
Post eskiymis suan ne oldu
(219 puan) tarafından
Benim babam yok annem biraz rahatsız olunca bizimle dayım ilgileniyor 2 ay önce ben eşimden ayrılmak istiyorum dedi dayıma oda neden dedi böyle böyle aldatması var evine bakmıyor bana bakmıyor dedi oda tmm biraz düşün boşan dedi sonra kardeşim bu pisliğin elinde durmayacağını bilince ben boşanınva bu pislik bana hayatı zindan eder dedi ben gidecem dedi kendime yeni hayat kurcam dedi abimde avukat ondan yardım alacam dedi bunu dayım dene pislik duyunca kesin bunu. Konuştuğu birisi var onunla kaçacak dediler geri evine yolladılar elinden telefonu aldılar eşinin telefonu ile konuşuyordum bde akşamları benden de şüphelenmeye başladılar sen o oğlanda haber vermiyon ayşeye diye eşime telefonumun exprwsini çıkartacakmış salağa Allahım ın malına anlatamıyor yok öyle birisi diye bnde kardeşimle görüşemiyorum bu pislik tuvamı bozacak diye dedim biraz sabret ortalık yatışsın sonra konuşuruz yine dedim dedim dayı dedim beni ne karıştırıyorsun ayşenin konuştuğu benim haber verdiğim kimse yok tuvamı bozarsın dedim bozulursa bozulsun gel annenin yanında kal dedi daha 3 aylık yavrum var ve bunu bana diyor rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsın
tarafından
Abin avukat mi
0 oy
tarafından
Igrencc terbiyesiz ahlaksiz kardesin yapamiyorsa sen yapta rezil olsun utanmaz git kizin da sacini basini yol gerizekali
(219 puan) tarafından
Kardeşim zamanında bana o ssleri atsaydı mesajları ben Bi dakika düşünmeden annesine babasına atardım ama atmadı şimdi de kaybetmiş ssleri kendi başı ağrıyor
tarafından
Yazik zamaninda yapacakti simdi soylese bile kanitlayamaz kadin uste cikar onu yapan kilifini da uydurmustur
(219 puan) tarafından
Ayn öyle canım çok üzülüyorum durumuna
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Bence biraz daha delil toplasın sonra fotoları kayınpederine yolla ben olsaydım öyle yapardım
(219 puan) tarafından
Kardeşim telefonuna format atmış fotoğraflar kaybolmuş kızın ayriyeten eşinden gizli kullandığı Bi numara daha var fotolar olsaydı bu numarayla birlikte eşine kaynanasına atardım dedi ama iş işten geçti
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Gitsin kızın babasına bu mesajları konuşmaları göstersin onu rezil rüsva etsin ahlaksız kadın bu iç düşman mesajlara kadar götürsün babasina göstersin hem kocası rezil olsun hem o kadın rezil olsun sakinnnnnn seslenmemezlik yapmasın rezil etsin onları 
0 oy
(18,224 puan) tarafından
Konusalim diye cagirip temiiz bi dayak atin rezil edin oruspuyu
(219 puan) tarafından
Ah şuan elimizde kanıt olsa mesajlar elinde olsa kardeşimin rwzil etmekten beter edecez de yok format atınca telefona girmiş hepsi
(18,224 puan) tarafından
Tüh yaa valla sinirlendim
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Akraba evliliğinin en büyük sıkıntısı bu gibi durumlar büyüklere söylesen biri teyze biri dayı komple sülalece bağlar koptu demek dayı kızının fotoğraf atması yenilir yutulur türden değil ayrıca attığına göre karşı taraftan yüz bulmuş demek ki
(219 puan) tarafından
Belki önceki konuşmalarını bilmem ama ilk foto attığında abla bunu bana neden attın demiş git eşine at süslen demiş
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Al eline resimleri yengenin kapısını Çal. Anlat guzelcene yenge hem kiznin evliliği hem kardeşimin evliliği için müdahale etmek zorundayım kusura bakma ama bi çeki düzen ver ailerimiz duysa rezil olur falan de iki ailedeninde birligi bozulmasın. Enistede engellesini bence. Allah ıslah etsin. .
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bizde kuzen kardeştir canım yani o gözle bakmayı bırakıp birde evlilik yapmışlar bana göre çok yanlış ne diyim allah ıslah etsin asıl hata çocukları bu şekilde yetiştiren kardeş gözüyle bakmayı öğretmeyen ailelerde 
(219 puan) tarafından
Canım bizde de öyle biliyorduk hatta bu dayımın kızı pislik hep derdi siz benim kardeşlerimden farkınız yok Furkan ol sen ol Ayşe olsun derdi ama ne güzel kardeşiymişiz yaa
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yorumları okudum bosver kardesını al ekran görüntüsünu annesine babasına goster bir guzel rezil et. Sız bıse demedıkce bu devam eder. Kocası da keske direk kardesıne gosterseymıs hata etmıs
(219 puan) tarafından
Ayy o zaten hatasını kabullendi ama işte olaylar sarpa sardı kardeşim telefona format atınca fotolar silinmiş şuan kanıtlayamuyor
(1,037 puan) tarafından
Kardesın sacmalıo ya kocasının telinde uok mu
(219 puan) tarafından
Canım eşi zırt bıet telefon alıp satan biri olduğu için o telefonun üstüne çok telefon değiştirdi
(1,037 puan) tarafından
Direk sole annesine bole bole yaptı uzak tut yoksa biz yaocagımızı bilirz de rezil ederim onu de
0 oy
(247 puan) tarafından
Ne yapacak canim ortaligi ayagi kaldirsin nedemek resim atmak tepki vermesse is daha ilerler daha onunu alamaz yilanin basini kucukken ezeceksin  ailesiyle  esiyle kadinin ailesiylede konussun ama burada sunu merak ediyorum kiz kardesinin esine guveni tammi 
(219 puan) tarafından
Çom doğru diyorsun canım ama kardeşim yılanın başını küçükken ezmedi maalesef şuan kendi sıkıntı da
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Simdi dogrumu anladm dayısının oglunamı resim atmıs aldaltilan arkadas ben sok beynim yandı
(219 puan) tarafından
Yok canım benim kardeşim teyzemin oğlu ile evli dayımın kızı halasının oğluna yani kardeşimin eşine foto atmış
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Tekrar hortladı post ama noldu kız o olay
(219 puan) tarafından
Nolsun canım işler sarpa sardı kardeşim telefonuna format atmış fotoğraflar kaybolmuş şimdi de kanıtlayamuyor yaptığı pisliği kendisi zor durumda dayım denen adi pislik kardeşimin konuştuğu Bi erkek olduğunu düşünüyor yuvasının kızının bozduğundan haberi yok
(11,013 puan) tarafından
Sende şahit olsana ikiniz anlatın alın kurana el basın anlatın. Gördüm desin kardesin yemin edin
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Dayı kızı demem teyze kızı demem açarım ağzımı yumarım gözümü ne hakla atabilir öyle bir resim ben ortalığı ayağa kaldırırım yemin olsunn
(219 puan) tarafından
Bnde kaldırırım aslında kardeşime zamanında çok dedim mesajları kimseye göstermedi şimdi de göstermek istiyor ama fotolar yok silinmiş
0 oy
(5,455 puan) tarafından
Kardeşin eşide çok yüz vermiş galıba oyle resimler attıgına gore ondada suç var bnce ekran fotosu çekip teyzene halana gostersın herkes gorsun kadında ne mal dır terbiyesiz edep yahu
(219 puan) tarafından
Zaten ss almış canım kendindeydi fotolar ama maalesef şuan kanıtlamak istiyor yaptığı pisliği ama fotolar silinmiş konuştukları meajalry
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ooo bizde olcak kan çıkar evini gider basarm o evi başına yıkarm 
0 oy
(451 puan) tarafından

Ne ablasi yaaa O.rspu oo hala ne ablasiiiii :angry:

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bi zamanlar ar namus diye bi şey vardı....

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,722 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ela94 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 459 göst.
6 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 706 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 244 göst.