0 oy
770 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar selam sorunumu paylasicam 

Oncelik ile ben esimle evlendigimden beri bizim bi evimiz olmadi evlendik teyzesigille yasadik sonra teyzesiyle ben cok tartisinca oradan ciktik benim ailemin yanina gittik orda bir hafta yasadik ordada babam bizi sigdiramayinca aparta ciktik  apartta kaliyorduk ben orda hamile oldugumu ogrendim esimin tepkisi suydu biz nasil gecinicez mafdi durum falan bunlari dusundu direk ben mutlu oldum ama o olmadi yani sonra zaman gectikce benim agrilarim artiyordu artik umursayip beni hastaneye goturmuyordu sonra suyumun azaldigini ogrendik 6 aylikken 7 ye kdr zar zor geldik annemgilde baska sehire tasindilar annem pek gelmiyordu zaten yanimiza farkindaydim ztn yani ben dogum yapsam yanimda gelip kalirmiydi bilemiyorum  ben dogum yaptiktan sonra annem 5-6 gun kalip gitti yanimda beni esim dogumdan sonra kendi ailesinin yanina koye getirdi bi bahcenin icinde yan ust tarafta amcasi babaanesi dedesi dedesinin kardesi yasiyorlar onun altinda amcasi yengesi iki tanede kuzeni yasiyor yan taraftada ben esim esimin kardesi annesi 

Yasiyoruz her neyse kimse temizligine dikkat etmiyor assada bir lavabo vardi o kdr pis birakiyorlar ki anlatamam esime dedim benim enfeksiyon kapmamam lagzim bu yuzden esim yukariya klozet yapti yapmadan oncede kayinvalidem asla ben girmem klozeti sevmiyorum demisti ki esim klozeti yaptiktan sonra kayinvalidem cikmaz oldu bana yaplan lavabodan birde pis birakiyordu pisligini hep ben ykiyordum bir gun o kdr cok kirli birakmis ki esimi cagirdim annenin pisligini sen yikiycaksn dedim artik gundemimiz buydu hep bu konudan dolayi kavga ediyorduk ediyoruz hala yikadi ve dediki bana yikasan olurmusun bende olurum annen pisligini yikamiyorsa ben yikarsam olurum dedim artik cok sinir oluyordum iki yasindaki cocuk kendi yaptigini yikar ama onlarin hicbiri yikamiyor esim kayinvalidemi uyardi anne assa lavaboya gir fatmanurun enfeksiyon kapmamasi lagzim hala girip pis birakiyordu sonra esim sen doyle banane sen coz demeye basladi bende konustum anne lutfen assa lavaboya gir enfeksiyon kapmamam lagzim bana dediki usendigim zaman girerim buna baskasina anlatma pis biraktigini biliyor ya anlatma diyor birdr bende esime soyledim tm halledicem ben diyip oyalamaya basladi beni ve annesi hala pis birakiyordu

Lavaboyu esim benim yanimda uyardi annesi hala girip pis birakiyor inadina tek pisligi bu da degil lavabodan ckip elini bir kere bile yikadigini gormedim cocugum kuvezde bu hafta pazartesi sali ckicak gibi ama artik cikmasini istemiyorum herkes bana senin yasin kucuk sen bakamazsn babanemiz bakicak diyorlar esimde diyo sen sadece emzirmek icin elliyebilirsin ve kayinvalideme asla cocugumu elletmek istemiyorum tuvaletten ckip elini yikamadan yemek yapiyor ben yemeyince bana kiziyorlar  hepsi pis burdakilerin cocugumu onlardan nasil koriycam bilemiyorum odama benim haberim yokken girip ckiyorlar benim tektasim kayboldu masanin uzerindeki kuzeni bizim odamizdan ckmiyordu ona sordum bana dedi benim ustume kalcak senin yuzugunde o zmaan kendimi yurudu bu yuzuk Allahm ya ay deli oluyorum burda ben esim bana senin ailen su bu diyor surekli ama kendi ailesi cok temiz onun gozunde 

24 Cevaplar

0 oy
(1,590 puan) tarafından
Kesinlikle çocuğunu bırakma canm bnm tavrın çok kesin ve sert olsun Allah korusun çocuk enfeksiyon kaparsa daha vahim olur ne yap et çocuğunu verme ellerine eski kafalar pislikleri bi yana çocuğuna yemek bile verirler aman aman kendini edepsizliğe ver güzellikle onlar bişey anlamazlar bağır çağir vur kır ama çocuğunu onlara bırakma 
(25 puan) tarafından
Birde inekler var burda ineklerin altina yatiralim da diyorlar ordan sut icsn
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Pis insan hiçbir zaman düzelmez. Tecrübeyle sabit. İstersen her seferinde uyar yine aynını yaparlar. Ne yap et evini ayır derim. 
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Çocuğu babaannesi mi doğurdu pardon? Ne kadar küçük olursan ol çocuğun sadece annesine ihtiyacı var. Kimseye de bırakma. Gidin ellerinizi iyice yıkayın gelin de. Ellerini yikamayana verme gerekirse kavga et. Çocuğa yazık ya doğar doğmaz mikrop kapacak. Çocuğunu asla bırakma onlara. Çocuk sadece emmek için annesini istemez. Daha dünyaya alisamamis o minicik. Etrafında bir sürü ses bir sürü kişi var üstelik artık anne karnında da değil, senin onu güvende olduğunu hissettirmen lazım. Sen çocuğunla ilgilen ki aranızdaki bag artsın. Benim kızım 75 günlük bazen dedesi kaynanam falan tutuyor onlarda biraz kalınca ağlıyor bana gelince susuyor çocuk alışmış çünkü benim sesime kokuma. Ben kimseye bırakmadım çocuğumu acemiydim ama alışıyor insan kendi evladın sonuçta
(25 puan) tarafından
Cnm bende bana alissin cok isterim birde sorun su ki ben cok bebeklerden korkan bir insanim kucucuk bebek nasil giydiricem diye korkarmm
(3,108 puan) tarafından
Benim 2 yeğenim var ben onların üstünü 1 kez bile giydirmedim korktum bişey olur diye. Kendi kızımi ama hemen giydirdim Allah yardım ediyor cidden
0 oy
(170 puan) tarafından
Canim bu saatten sonra yapman gereken şey cocuguna dokunmalarina izin verme. Ne demek çocuğa babaanne bakacak ya. Bağır çağır altta kalma böyle emrivakilere karşı. Önce elini yıkamayı öğrensin. Ne sinir bozucu olaylar. Allah yardımcın olsun. 
(25 puan) tarafından
Allah razi olsn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde zynp. (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,058 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Boncuk22 (11 puan) tarafından soruldu