0 oy
1,039 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar yolda işimiz vardi ablamla ışıklarda bir kalabalik gördük ablama kavga vardir bosver korona var girmeyelim kalabalığa dedim ablam ufak bir bebek var dedi araladik kalabaligi anne kendini yerden yere atiyor öldümü öldümü diyor 1 yaslarinda erkek cocugu adamin elinde hareketsiz gozleri kapali bir sekilde sallaniyor sirtina vuruyorlar hic bir sekilde kendine gelmiyor elim ayagima dolandi ablam egitim aldi o alacakti eline sonra ordan bir adam isiklarda duran bir arabanin kapisini acti Allah rizasi icin hastaneye yetiştir dedi aldi cocugu gitti anne orda kaldi trafik akiyor ama bir görseniz arabaların önüne atiyor kendini ordan baska bir abi gel ben seni gotureyim ablam dedi gittiler bende gittigi hastaneyi ogrendim ablamla hastanye gittik görmezsem asla gunlerce uyuyamaz kendime gelemezdim hastaneye gittik anne sinir krizi geciriyor yasiyormu öldümü diye kostum direk görevliye yasiyormu dedim yaşıyor dedi elim ayagim bosaldi resmen aglama krizine girdim girdim içeriye doktor cikin dedi ama gormem lazimdi kadinin yaninda kimsede yok diger cocuguda kucaginda ben yakiniyim dedim doktor cocugun kimlik istiyor yok isim soyismi ne diyor kadin sadece eymen eymen eymen diyor soyadi diyoruz eymen eymen diyor halen öldümü diye bas bagiriyor gosterdim perdeyi actim halen öldümü diyor gördüğü halde şoka girmiş hemsireye dedim annesine verebilirmiyim sakinlesin tamam dedi aldim kucagima annesine verdim kadin bayildi sonra ambulansla unv hastanesine goturduler tedbir amacli ciger filmi cekilmesi icin ama durumu gayet iyi dedi annesiyle yola yürüyüşe cikmislar dondurma kulahi varmis ufak o nefes borusuna kaçmış halen atlatamadim lutfen dikkat edelim 

22 Cevaplar

0 oy
(275 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 765 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,125 göst.
11 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 896 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (142 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...