0 oy
298 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Affedersiniz kızlar ayıp olacak ama dört ay oldu doğum yapalı ilk sıralar ilişkiye girince doğumdan önceki gibi hissediyordum anlarsınız ne demek istedigmi şimdi işte hiç bsy hissetmiyorum bom boş çok canm sklyor şimdi eşime anlattım napim ben diye boşver diyor kendi başına gelse naoar acaba sinirlendi odadan gitti kavga ettik sus diyor napim kime anlatım doktorami gitsem eşimde böyle diyince iyice soğudum istemiyorum hiç bsy

6 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Biraz takiple devam ederse görün tabii mutlaka
tarafından
Gidicektim eşimin tepkisi yüzünden soğudum istemiyorum hiç bsy zaten boş geliyor bana kalsn öyle sinir ediyor insanı ya
(1,331 puan) tarafından
Ben böyle durumlarda senin için değil kendim için diyroum seni düşünen kim ben istiyorum ben seviyroum diyorum
tarafından
Orasida doğru bı gıdım bakım belki geçicidir
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Banada öyle oldu kaç defa kavga ettik ben birşey yapmadım doktora gitmedim zamanla geçti 
tarafından
Kendisinde olsa delirir herhalde insan teselli eder bosver diyor
0 oy
tarafından
Mutlaka doktora git canım genişleme vs. Olabilir g noktanın yeri doğumdan sonra değişmiş olabilir. Orgazm olabiliyor musun ?
tarafından
Orgazm oluyorum ama eskisi gibi hissediyorum ki belli etmiyeodum eşime dedim sonudna ve tepkisi boşver
tarafından
Belki kendini suçlu bulmuş ve yedirememiştir erkeklik gururuna dokunmuş olabilir sen mutlaka doktora git
tarafından
Yok dedim kesinlikle yanlış anlama sende sorun yok bende sknti dedim sinirli zaten konuşmuyor benle kızıyor böyle yaptığı sürece gitmicem  kendisi çeker gıcık teşekkür ederim canim
(191 puan) tarafından
Orgazm mi . Bn esimlenhci ole sey olmuyrm.adam rhatliyr gidiyr bn hic bisi anlamiyrm. Tek.anlamayan bn degilim zannedyrdum
tarafından
Mertalim5 neden g noktasını bilmiyormusun
0 oy
(586 puan) tarafından
Merak etme de ben sezeryanla doğum yaptım hissetmiyordum da ki zaten doğumdan sonra 4 ay dan sonra ilişkiye girdik bende senin gibi hissetmiyordum 
tarafından
Sezeryanla olanlar da olmuyor diye biliyorum galiba bende genişleme oldu
(586 puan) tarafından
Geçer daha erken seninki zaten de benimki hissediyorum şimdi daha seninki yaran taze daha
tarafından
İnsllah geçer ama eşim yüzünden soğudum umrumda dil isterse kalsn böyle teşekkür ederim canim
(586 puan) tarafından
Seninki Altan ya normal endişelenecek birşey yok geçer Zaman la
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Ben doğum yapalı 2 ay olacak nerdeyse bn de hiç hissetmiyorum nedenini de bilmiyorum bi ara internetten bakacam ama üşenmediğim bi an :) ama bnce genişlemiştir :O

tarafından
Genişleme olduğu için ameliyatla duzeliyormus ama altı hafta sonra iyilesiyormus
tarafından
Ohooo  valla hiç uğraşamam bnm normal doğum dikişlerim iki defa açıldı zaten bidaha uğraşamam ameliyatla falan :( inşallah kendiliğinden düzelir
tarafından
Valla bende uğraşamam yaptirirsamda ikinci çocuktan falan sonra anca
tarafından
Aynn ya zaten kadın olmak çok zor bide ameliyatla mı uğraşacaz
tarafından
Aynen öyle sknti herşey olmadı soylede olabilir doğum yapmadan önce doktorla konuşulur ona göre diker mantıklı bence :)
tarafından
Aynn aynn : D
0 oy
tarafından
Canm sabret normal olarak daya yenisin düzelir ben 15 ay oldu hala eskisi gibi değil olamazda zaten artık olduğu kadar artık 
tarafından
Sende git bence ben gdcm doktora teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 327 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Aysnr35 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
15 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gelbebegim (1,450 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 291 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...