0 oy
1,059 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Kayanamgil gelecek demiştim neyse hemen evde olan ne varsa hazırladim

Tarhana çorbası

Barbunya

Dolma

Makarna 

Acılı ezme 

Üzüm 

Sofraya baktılar tavuk yokmu dediler çok zoruma gitti çocuk huysuz durmuyo anca bunlari yapabildim :( 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neyse agzimi bozmuycam ...yesinler bide yemek seçıyorlar 
(3,739 puan) tarafından
Bide israftan bahseden insanlar bunlar
-Reklam-
0 oy
(468 puan) tarafından
Ayy ne görgüsüz insanlar Ya, diyemedim mi misafir umduğunu değil bulduğunu yer.
(3,739 puan) tarafından
Çok üzüldüm on bir şey diyemedim
0 oy
tarafından
MISAFIR UMDUGUNU DEGIL BULDUGUNU YER deseydin
(3,739 puan) tarafından
İşte o an çok üzüldüm diyemedim:(
tarafından
Uzulecek bisey yok kizip patlayacaktin yaptiklari normal bisey degil
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Civciv yumurtadan cikmadi daha deşeydin:ermm: ne terbiyesiz biriymiş.  Cocukla Bu kadar yaptin kizimm eline saglik diyeceğine.

(3,739 puan) tarafından
Yok daha su yok mu der bide :(
0 oy
(833 puan) tarafından
Misafir umdunu degil buldugunu yer deseydin
(3,739 puan) tarafından
Daha bu da suda yok mu der :(
0 oy
(21 puan) tarafından
Yapmışsın yapacağını zaten Allah olmayana  versin  bunu bulamayan da. Var ne snir bozucular insanın hep mi eşinin tarafı böyle pis huylu olur
(3,739 puan) tarafından
Aynen benimde öyle her serde bı hayır vardır derler ya pandemi olmasa Akrabalari gelecekti şimdi gelemiyorlar
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Daha ne yapacaktin  ki pardon da misafirsin sen ne önüne koydularsa zikkimlanmak zorundasın ortada bı kusur varsa da onu örtmek bı insan için en önemli meziyettir ki tavuk yapmamak bir kusur değildir onlara göre kusur Ama asla değildir sen bir sürü şey yapmışın daha ne olacaktı
(3,739 puan) tarafından
Daha şu yok mu derler:(
0 oy
tarafından

Iki sene onceki ramazanda kayunvalidemleri iftara davet ettim esim çalışıyordu tek  ben evdeydim  menüm 

Mercimek çorbası 
Etli nohut yemegi
Tavuklu pilav 
Ortaya börek manti salata yaptim 
Kaynana esime sikayet etmis özlemin tavuk kizartmasi guzel oluyodu baban bekledi demiş yani bu menude bir eksiklik var mı 
 Daha da iftara falan cagirmadim her ramazan en az iki kez davet ederdim o beni 11 senelik evliyim daha bir kez cagirmadi sebebi de eşim calisiyor iftarda yok diye yani oglum gelmiyorsa sen de gelme demek oluyor bu dimi yani canim ne yaparsan yap yaranamazsın 
(3,739 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım sen de ellerinden geleni yapmışsın işte dünyanın yemeğini önlerine sersen daha yok mu derler biz elimizden geleni yaptık iyilik yap denize at alik bilmezse malik bilir demisler
0 oy
tarafından
Evinde tavuk yok sana  yemeye gelmis belliki 
(3,739 puan) tarafından
Eşimde dışardan alıp gelseydin anne sende yerdin bizde dedi kayinbabam da market surda siz alamazmiydiniz dedi
tarafından
Edepsizler ya misafir umdugunu değil bulduğunu yer
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Zıkkım var diyeydin
(3,739 puan) tarafından
Ah ah :(
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok görgüsüzlermiş, oğlunun evi de olsa dememeli, menün gayet güzel.Bir bahane bul bir daha yemeğe alma .
(3,739 puan) tarafından
Almam canim zaten eşimede dedim zaten sezaryanliyim daha iyilesmedim doğum yapalı 52 gün oldu buda bahane olur
(7,935 puan) tarafından
Doğumun yeniymiş onlar hazırlayıp getirmeliydi , görgüsüz hafif kaldı acımasız ve vicdansızlarmış
0 oy
tarafından
Diyeydin getirseydin bende yeseydim patavatsız ya

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 372 göst.
6 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Birdirbir (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 269 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 206 göst.
2 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayferdnz16 (219 puan) tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...