0 oy
2,086 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşiniz işe gittiği zaman hiç mesajlaşır mısınız gün içerisinde :)

İhtitaç harici napıyorsun nasıl gidiyor gibi 

70 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ekmek al

Patates al

Yağ al

Mesaide misin

Kargo geldi 

Vs vs bundan ötesi yok :D
-Reklam-
0 oy
(587 puan) tarafından
Genelde ben yazmıyorum diye söylenir, o devamlı yazar. Ben rahatsız etmeyim diye düşünürüm. Bu sefer de arar
0 oy
(1,595 puan) tarafından
İlk zamanlar evet ama artık 15 sene oldu ihtiyaç harici yazışmayız. 

Ama o gün hastaysam veya çocuklar hasta gibiyse her fırsatta arar 
(6,784 puan) tarafından
15 yıl evllik ha maşallah canım size ❤❤❤❤❤ 5 yıl da bizimkisi ☺
(1,595 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun❤️
Sizede nice 5 yıllara inşallah
(6,784 puan) tarafından
Amiiinnn inşallah sağlıklı yıllr görürüz. ..

Virüssüz inşAllah canım.
0 oy
(485 puan) tarafından
3 4 defa görüntülü konuşuyoruz 1 gün nöbet 1 gün istirahat oluyo önce beni görmeye arardı şimdi oğlumu görmeye  arıyor;-) bizde sürekli mesajlasiyoz napiyon felan :-)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ilk zamanlar konuşurduk bütün gün mesajlasırdık o zamanlar bende calisiyodum ikimizde vardiyalı calisiyoduk bazen aynı saatlerde gidip geliyoduk bazende öyle zamanlar oluyoduki 1 ay boyunca evde birbirimizi görmezdik hatta bana çalıştığım arkadaşların sen ne ara çocuk yapıcaksın eve gidiyosun adam yok diyolardi ☺️☺️☺️ ciddi anlamda görüsemiyoduk tabi cümlenin dışında ilk zamanlar dedim de sanki 15 yıllık evliymisim gibi ☺️ daha 3 yıllık evliyim konu ne ara buraya geldi inan bende anlamadım velhasıl kelam şuan hiç mesajlaşma yok sadece oğlumun fotoğraflarını atıyorum o işteyken ☺️☺️ 
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Full msjlasrz ozlem girsin araya diyom yok illa atacak durmadan:D

0 oy
(468 puan) tarafından
Evet konuşuruz özellikle işten çıkınca biraz geç kaldıımı hemen mesaj atarım nerdesin diye, bazende arıyor.
0 oy
(601 puan) tarafından
6 buçuk yil oldu evleneli ise giderken hala msj atar bnde düne kadar clisiyorken atıyordu mola saatinde msj atarsa atar yda arar işteyken pek msjlasamiyoruz çünkü yoğun ve telefona bakcak vakti pek olmuyor o yüzdende..ama fırsat olduğunda konuşuruz tabii :)
0 oy
tarafından

Evet çok sık mesajlaşır görüntülü arar kızımızı görmek için :D ama şimdi izinde ay oldu kızını her saat görüyor. 1 2 saatliğine dışarıya çıktığı zaman bile arar 

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Evet surekli yazar sadece gece vardiyasindaykem yazmaz uyuyorum diye sabah azcik geciksem yazar ama ☺uyanmadinmi daha saatiniz gecri diye
0 oy
tarafından
Fırsat buldukça yazar arar , 
0 oy
tarafından
Ben varım canm eşim garibim görevde ya o yazar ya ben güzel oluyor bence
0 oy
tarafından
Hep mesajlaşırız
0 oy
(105 puan) tarafından
Arada sırada sorar görüntülü arar falan zaten sevhiliyken de oek konuşamıyoduk evlendik buna şükür :) 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Eskiden baya yazışırdık işe gidince şimdi napıyosun yazıyorum işim var Aşkım gibi gibi saçma kestirmeler kullanıyor yazasım gelmiyo
0 oy
tarafından
7 yıllık evliyim tlfnda hep hayatım canm yazar  gündüz bir yere gitmişse ihtiyaç varsa yazarım yoksa yazmam zaten gunduz evde g3ce gidiyor ** kopuk pesinde  ama yinede vakit ayırır 
0 oy
tarafından
Ölsem haberi olmaz zaten aynı yerde çalışıyoruz ama binalar farklı yani birbirimizden haberimiz oluyor insan genede istiyor aranıp sorulmak
0 oy
tarafından
Yazışıyoruz merak ediyor 2 3 saatte bir yokluyoruz birbirimizi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Her gün olmasa da yazisiriz.  Genellikle gerekli durumlarda yazisiriz ama.  2-3 kere de konuşuruz. 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Arama der bazen arar yoklarim kapattt kız hadi işim var der :D 

Mesaj hak getire

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
11 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (211 puan) tarafından soruldu

379,357 soru

11,355,267 cevap

34,829 kullanıcı

...