0 oy
1,673 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
son aylarımdayım ilişki öneriyorlar bende normal dogum olcagı için istiyorum ilişki olsun diye annemler yanımda kalıyor son ayımdayım diye ne olur ne olmaz diye eşimle birlikte olsak anlıcaklar mecburen gece olucak o iş ama duşa gircez mecbur ama anlarlar ***** degiller ya nasıl yapcam abdest işini yani sabah kalkınca yapsam günah ezan gecmemesi lazım ama ben utanıyorum cekiniyorum anlarlar diye nasıl yapayım ya 

26 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından
Valla canim ben yeni evliyim 3 aylik evliyken annem bana geldi kalmaya esim birakmiyor napim sabahi beklerdim duş icin ama anmem anlardi net hatta ben burdayim diye kocani ihmal etme derdi bence sende cok duşünme hem hamilesin belki yaptgnz gelmez aklina akintım oluyo kokulu de gece uzandigimda tiskiniyorum  rahat yatayim diye yapiyorum falan de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anne doktora danistim nasil.kolay dogum olur acilma nasil olur diye oda ılık duşta sirtina beline masaj yapacaksin dedi de elim belime sirtima ulasmaz esim yardimci olacak yanlis anlamayın de :)))
(119 puan) tarafından
peki varmı böyle bişey varsa yapayım :)))
tarafından
Benim kuzenimin esi yapıyordu ne kadar dogru bilmiyorum:)) ilik suda sirtina beline masaj yaptırırdı hep
0 oy
(211 puan) tarafından
Sende onalr uyanmadan banyonu yaparsın 
0 oy
tarafından
kasiklarim cok agriyo de gece sancin varmis gibi dusa gir :D esinde gec geluyomus oda onlarin yaninda her gun dus almam lazim su vuris yuzunden desin :D viraz film cevirin ayolllll :D
0 oy
(782 puan) tarafından
Doktor her gece ilik düs önerdi de bence kuzum rahat dogum icin de

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 297 göst.
0 oy
10 cevap 1,002 göst.
22 Ocak 2019 Diğer kategorisinde ❤❤❤Fısdığım❤❤❤ (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
0 oy