0 oy
3,672 göst.
Aile kategorisinde (571 puan) tarafından

imagebu elinin gecmis hali kizlar daha iyileşecek ALLAHİMİN İZNYLE İCİM PRCALANİYO SANKİ CAM KİRİKLARİ DÖKÜLÜYOR KALBİME AMA DERT VERENDE DERMAN VERENDE O NLER GECMEDİKİ dualarınızı kesmeyin mutfak eşyalarına karşı tedbirli olun benm bı sanye dalginligima geldi :( 

117 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kurban olayım yaa. Rabbim ne olursun bu yavruya ve sifa bekleyen herkese Şafi isminle şifa ver .Amin ;(
(571 puan) tarafından
ALLAHİM RAZİ OLSN İNSALLAH COK SAOLUN
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
 kurban oldugum allahim  senin kuzunada biran once sifa versin agrisini sizini alsin ya şâfi adinin yuzu suyu hurmetine  

Agliyomu canim acisi agrisi halen varmi:(
(571 puan) tarafından
Geceleri çok ağlıyor kuruduğu için nemlendiriyorm nefes aliyo :(
(44,603 puan) tarafından
Yavrumm benim yaa aglattin beni varya :( cabuk tolarlansin insallah iyi gelebilcek seyleri dene canim daha fazla cani yanmasin kuzum yaa:(
(571 puan) tarafından
Vazelin de sürüyorum şükür bunada kuzum :(ALLAHİM RAZİ OLSN İNSALLAH
0 oy
tarafından
Ayy içim sızladı kuzum benim ya Rabbim şifa versin inşaAllah :(
(571 puan) tarafından
ALLAH'IM RAZİ OLSN İNSALLAH COK SAOLUN
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kurban olurum minige allahim acil şifalar versin gözümüzü 4 acmak sart gecmis olsun 
(571 puan) tarafından
ALLAH RAZI OLSUN İNSALLAH
0 oy
tarafından
Offff içim cız etti kuzum ya çok geçmiş olsun. Sende bundan sonra daha dikkatli ol artık. 
(571 puan) tarafından
Mutfağın kapısını kapatyorm artk :(
tarafından
Bebek bu bilmez neyin kendine zarar vereceğini senin 4 göz ile takip etmen lazım. Her an herşey olabilir. Hangi anne evladının yanmasını ister hangi anne bilerek yakar yani. Çok fazla dikkat etmelisin. Tekrardan çok geçmiş olsun 1 anlık dalgınlık böyle şeylere sebep oluyor işte.
(571 puan) tarafından
Aynen öyle cnm bnm ALLAHİM RAZİ OLSN İNSALLAH
0 oy
tarafından
Bunu linç edenin aklından şüphe ederim neyi linç edecekler annesin sen bilerek mi yaptın da linç edicekler boşver takma ya Rabbim bu güzel yavruya şifa versin inşallah 
(571 puan) tarafından
Çok tskr ederm ALLAH razı olsun insALLAH cnm bnm cok saolun :(
0 oy
tarafından
Off cok gecmis olsun. Nasil dayandi bu kadar yaniğa :(
(571 puan) tarafından
Sorma içim parçalanıyor her ağladığında onla beraber agliyorm
0 oy
tarafından
Ay kuzum valla bakınca ağladım çok kötü yanmış 

Canı nasıl yanmıştır 

Geçmiş olsun canım Rabbım şifa versin inşallah 
(571 puan) tarafından
Aminnn çok tskr ederm ALLAH razı olsun insALLAH cnm bnm
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Off cigerim yandi vay kuzum benim cok gecmis olsun cok uzuldm en buyuk kazasi bu olsun Rabbim esirgesin cocuklarimizi zarar ziyandan korusun insallah
(571 puan) tarafından
Aminnnnn insALLAH cnm bnm ALLAH RAZI OLSUN İNSALLAH :(
0 oy
(115 puan) tarafından
Kiyamam ya o minnarcik ellere. ALLAH nazarinda saklasin hep. Kotu seylerden korusun. Gececek. Hic izi bile kalmaz. Cunki daha cocuk. Ve el ici derisi kalindir. Iz kalmaz canm korkma. ALLAH beterinden korusun. Lutfen daha dikkatli ol bundan sonra. Onlar bizlere muhtac. Kucucuk daha korumamiza ihtiyaclari var
(571 puan) tarafından
Aklım başıma geldi artk cnm ALLAH'IM RAZİ OLSN İNSALLAH
0 oy
(120 puan) tarafından
içim paramparça oldu resmen cız etti kalbim Yarabbim sen şifa ver bu yavruya Allah ım esirgesin inşallah Şafi ismiyle şifa versin çok çok geçmiş olsun Allah size bağışlasın daha beterinden korusun kaza işte senin ne suçun var çok üzüldüm ya keşke görmeseydim yavruuummm :(
(571 puan) tarafından
ALLAHİM RAZİ OLSN İNSALLAH COK SAOL CNM BNM
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Yavrum ya icim gitti nasıl aciyirdur rabbim şifa versin
(571 puan) tarafından
Amin insALLAH cnm bnm ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(39 puan) tarafından
Ya kıyamam sana o çektigin acıyi tahmin bile edemiyorum yavrum benim off çok üzüldüm:(
(571 puan) tarafından
ALLAHM RAZİ OLSN İNSALLAH COK SAOL CNM BNM
0 oy
tarafından
Offf benimmellerim yansaydi yaaagormeseydim keşke içim çiz etti kurban olurum ben sana ah yavrum yaaa .... Gözümün önüne geldi resmen Allah'ım çok geçmiş olsun kuzum bian önce iyileşir inseallah çok kötü olmuş rabbim.daha beterinden saklansin 
(571 puan) tarafından
Amin insALLAH cnm bnm ALLAH RAZI OLSUN İNSALLAH COK SAOL :(
tarafından
Kantaron yağı sur kuzum bak kesinlikle kantaron yagini kullan elimde iz kalmaz inseallah
(571 puan) tarafından
TM cnm bnm ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Offff aman allahim  cok  geçmiş olsun  canim bemim kiyamam ben onaaa  rabbim  şifası verssin  insallah iyilesir  bir an once ayy ıicn  parcalandi  rsmen  yavrugaa  kiyamma bem onaaa  insallah tez zamanda  elleri  iyileşir  yavrucugumun  ofrr çok kötü oldum yaaa  :((((
(571 puan) tarafından
ALLAH'IM RAZİ OLSN İNSALLAH COK SAOL CNM BNM
(2,067 puan) tarafından
Ayy canım benimm rabbim tez zamanda  sifasini verir inşallah  kuuzm minik ellerine
(571 puan) tarafından
Amin cnm bnm ALLAH razı olsun
0 oy
tarafından
Cok ağlıyor mu
(571 puan) tarafından
Çok ağlıyor cnm bnm hele kurulduğunda elleri sertleşiyor elleri mermer gbi kaliyo ağlıyor içim parçalanıyor
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Gecmis olsun canim lincleyecek hicbir sey yok hepimizin dalginligina gelebilir tez vakitte iyilesir insallah 
(571 puan) tarafından
Amin amin amin cnm bnm ALLAH RAZI OLSUN İNSALLAH
(1,006 puan) tarafından
Kantoran yagi sursene izi bile kalmiyor ama once doktorunuza danisin
(571 puan) tarafından
Yapcm cnm ALLAH RAZI OLSUN İNSALLAH CNM BNM
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Ayy kıyamam yaaa canım benimm rabbim şifa versin inşallah iyileşir bi an önce
(571 puan) tarafından
İnsALLAH cnm bnm ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
tarafından
Ahhh çok geçmiş olsun, benimde fırın yerde çok korktum şimdi. Benim için sızladı, seni düşünemiyorum. Kantaron yağı sur canım sizisini alır en azından.
(571 puan) tarafından
ALLAH razı olsun insALLAH cnm bnm
0 oy
tarafından

İçim parça pinçik oldu ayy çokk büyük geçmişler olsun kuzuma yanık tedavisini sakın ihmal etme canım bende yandığım için biliyorum ağrısı felaket oluyo 

(571 puan) tarafından
Ediyorm cnm bnm ALLAH RAZI OLSUN İNSALLAH CNM
tarafından
Senden de canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 320 göst.
7 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nurtopum (596 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...