0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (1,922 puan) tarafından
Maddi durumunuz iyiyse bugün benim doğum günüm 2 gündür eşime kırgınım zaten belirli sebeplerden dolayı akşamda annesiyle düğüne gidecek zaten demin pasta almış doğum günümü öyle bir kutladılar o kadar Sabahta konuşmadık doğru düzgün ben kırgın ve kızgınım çünkü doğum günümü kutladı diye de düzelmek istemiyorm 

30 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim de dün dogum günumdü akşam yemegine cikardi beni sonra cimenlerde oturduk gece 3 e 4 e kadar ama hediye almadi mesela ama onemli degil :)
-Reklam-
0 oy
(295 puan) tarafından
Pasta alaym der ben istemem kilo yapyo cunku ne gerek var 
0 oy
tarafından
Yine hediye değilde hatirlamisini isterimm
0 oy
tarafından
Yarın doğum günüm eşim bugün dışarı çıkmak için bir sürü uydurmali şeyler söyledi hahaha sürpriz yapacak bekliyorum ben de
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Aa benimde bugun dogum günüm dogum gunun kutlu olsun canım 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ben Kendi istediğimi kredi kartı ile alıyorum pasta zaten hiç sevmem o yüzden istemediğimi bilir canım
0 oy
(416 puan) tarafından
Illa hediye şart değil bnce düşünüp kutlaması yetiyor bana göre 
0 oy
tarafından
İnsan gibi davransın ne doğum günü isterim ne başka bişey ... Karşısındakinin karısı oldugunu bilsin yeter evlatlarinin annesi olduğunu bilsin yeter pastası varsın olmasın ... Adam.olsun yeter adam .. emanete değer versin kıymetini bilsin yeter a.mina koyduğum kızı Allah'ını kitabını demesin yeter 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Hep borclardan dolayi bisey alma derim ama icimde gitmez degil olmuyo bazen yapacak bisey yok 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 137 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 870 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 459 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 211 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Havva4545 (759 puan) tarafından soruldu

382,053 soru

11,438,305 cevap

35,006 kullanıcı