0 oy
1,428 göst.
Diğer kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Benm başıma geldi malesef siz ne yaptınız ne yaşadınız merak ediyorum acaba kadınların çoğu gerçekten tacize uğruyormu

35 Cevaplar

+7 oy
tarafından

En İyi Cevap

Evet uğradım 10 yaşlarında babam tarafından. Sonra evden kaçıp bir çok erkek tarafından. Hepsini Allah bildiği gibi yapsın.

Hanı o sıcak yatağında sizin yüzünüzden kocalarımıza güvenemez olduk diyen kadınlar var ya. Disardaki kadınların çaresizliğinden anlamazlar rahat rahat karınlarını kaşıya kaşıya uyuyup, kendi pis iğrenç kocalarının sarktığı kızlarda bulurlar tüm suçu.

Bu yüzden cahil kadınlardan da, onların pis fırsatçı kocalarından da tiksiniyorum.

Ha herkes kocasını bilir de rahat bozmaya değmez ;)

(8,081 puan) tarafından
Onca kötülüğe rağmen sen çok güzel kalmışsın benim güzel kalplim.
(1,234 puan) tarafından
Kadınlar hakkında söylediklerini kast ettim yoksa yaşadıkların gerçekten zor
tarafından
Allah razı olsun canım benim :*
O senin güzel kalbin.
Allahın yardımları ile işte.
tarafından
Evet canım maalesef hep kuyruk sallayan kadın oluyor oysa bazı erkekler o kadar kurnaz ki tahmin edemezsiniz.
Dediğim gibi tabi zengin olunca kadın kuyruk sallamış oluyor :) ah para ah
tarafından
Babn nasil yapabilir bu u sana ya hayretle okudum ben bn artik hic kimseye güvenmez oldum babama bile
-Reklam-
+5 oy
tarafından

Evet. Otobüste oldu milletin içinde evire çevire dövdüm. Şöforde. Sessiz kalmadi emniyetin önüne cekti arabayi 

+3 oy
(218 puan) tarafından
Ben 15 yaşındaydım çarşıda kalabalık. Yürüyordum annem, kardeşim, ben   öndeydim 55 yaşlarında Bi adam geçerken bacağıma elleyip geçti o an dünya başıma yıkıldı , bayıldım gözümü açtım herkes başımda ağladım nasıl ama hiç bişi demedim kimseye sadece eşime anlattım 
+2 oy
(880 puan) tarafından
Aslında bütün kadınlar tacize uğramıştır uğramaya da devam ediyoruz çünkü erkekler pis gözleriyle nerde bakımlı kadin görsün hemen öküz gibi suzuyorlar her erkek ayni değil ama çoğunun zihniyeti iğrenç
+2 oy
(1,358 puan) tarafından
Ortaokulda tenefus oldugunda kalabalik merdivenden inerken birisi gotumu ellemisti kim oldugumu goremedim bu durum bikac gun tekrar edince en sonunda arkami donup tokati saklatmistim hocaya vurmustum ama yapan o degildi. Bide 5 yada 6 yaslarimdayken marketci genc cocuk beni kucagina oturtup seyini degdiriyodu ben anlamiyodum tabi anneme abime anlatmistim annem markere gidip adamin suratina tukurup tokat atmisti herkesin icinde rezil olmustu snr o marketcinin kuzeni yani asil sahibi lisede sevgilim olmustu bu olayi bilmiyodu o severek ayrildik simdi ikimiz evli ve cocukluyuz mal adamin tacizi yuzunden annem izin vermedi sevgilimle ciddi konusmama
(1,850 puan) tarafından
Aklın halen o adamda mi senin ? Bi üzgün anlatmissin bide bir kadin olarak tacize neden o gün sessiz kaldin sonra öğretmeni dövdün garip
(1,794 puan) tarafından
Cocukmus çünkü bunları yaşadığında çocuk
(8,081 puan) tarafından
Bence hiçbirşey anlamamışsın ☺
(1,850 puan) tarafından
Ben çok şey anladim da siz anlamadiniz demekki g*t nedir yaa sen bi bayansin azcik üsluplu yazaydi bari
(1,358 puan) tarafından
Benim uslubum boyle bence herkes kendine bakmali
+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Uğradım hiç de utanmıyorum o pislik utansin. Bir güzel dövdüm su şişesiyle etraftakiler de yardim etti sağolsun şikayetçi oldum hala devam ediyor mahkeme
+1 oy
(16,507 puan) tarafından
Rabbım korusun 

Hayır 
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Lisede tranvaydayken bı adamın yanasmaya calistigini hissettim .. hopp napiyosun sennn diye bagirmamla durağa geliyoruk direk indir demek niyeti kötüymüş .kadınlar sessiz kalmamali
+1 oy
(4,858 puan) tarafından

Susma hakkımı kullanıyorum kabul mü:ermm:

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Kimin olmamistir ki.
+1 oy
(385 puan) tarafından

Eminim bu postu okuyan herkesin aklina ufakta olsa bir seyler geliyordur. Ne yazik ki. Bazilari korkuyor bazilari utaniyor bazilari kabullenmek bile istemiyor hic olmamis gibi davranmak istiyor. Ülkem adina cok uzgunum.

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Benim değil otobüs de bir kızın başına geldi adamın ağzına sictim
0 oy
tarafından
Evet ya masef o zamanlar acıktım işten çıktım durakta otobüs bekliyorum baktım biri sürekli bı bana yanaşma çabasında bellinyani hareketlerinden beklerken biri kalçama dokundu ve vizzz geçti baktım o yok yani etrafta öyle.kokrtum hemen otobüse bineyim dedim nasıl otobüse bindim ayaktaydim arkamda bişey hissttim arkamı bı döndüm o pislik tam arkamda bir bağırdım vurdum şoför hemen durdu tekme tokat aşağı attılar ben ağladım bana yer falan vermişlerdi çok değişik kötü ya
0 oy
tarafından

Lisedeyken okul çıkışına gelen serserinin biri kafasını ağzıma sokarak laf attı bende terbiyesiz diye bağırdım tabi okul çıkışı kalabalık ve abartısız diyorum bizim okulun erkekleri yaklaşık 50 kişi falan benim için kavga etti :)) tabi o serseriler de toplandı önce karşı karşıya geldiler tam iki grubun ortasında bi tek ben kaldım, işte nasıl bizim okulun kızına laf atarsın diye kemer jop tekme yumruk girdiler ben korkudan çığlık atıp ağlıyorum tabi koşa koşa gittim eve meğer saatlerce o kavga devam etmiş malesef okuldan biri bıçaklanmış. Sonraki gün okula gidince müdür beni ve kavgada ilk bana sahip çıkan oğlanı çağırdı çocuğu alnından öptü aferin dedi okulun kızlarını böyle koruyun dedi buda böyle bi anımdır :) okulda baya popi olmuşum aaa bu kız için bütün okul kavga etti falan diyolardı arkadan :D

0 oy
(581 puan) tarafından
Çok eski evimize doğalgaz döşüyorlardı o zaman çok küçüktüm ordan çalışanlardan biri ben içeri girince beni tuttu zorla öpmek istedi bağırırsan ablamla kardeşini öldürürüm diye tehdit etmişti o günden sonra o psikolojiyle babama bile sarılamamıştım aslında birden fazla kez uğradım 
0 oy
(2,848 puan) tarafından
Ben degilde çocuklugumda bi olaya sahit oldum babamin asker ark. Kızı  evleniyodu düğün  vardi oynuyoruz baya kalabalık  bi adam geldi kıza  dokunuyodu  tuhaf  tuhaf bu adam sapık  diye ortalığı  yıkmıştım  çünkü  annem beni  cok bilinçli  yetiştirmişti  herşeyden  anliyodum☺️
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Evet.

Hiç bir şey yapamadım
tarafından
Kız kafasını yarsaydın
(13,748 puan) tarafından
Büyük olsaydım yapardım.
Ve hatta cinayet bile isleyebilirdim.
tarafından
Of kötü bir durum
0 oy
(2,410 puan) tarafından
8 9 yaşlarında 12 yaşlarında 14 15 yaşlarında
0 oy
tarafından
Misafirlerimiz gelmisti annem beni.kasaba gonderdi gittim ksaba geldim adamla asansore bindim tabi daha dokuz yasindayim adam beni optu durmadan babanin arkadasiyim dedi korkudan oldum eve gittim banyoya girip agladim o cocuk halimle korkudan aileme soyleyemedim
0 oy
(654 puan) tarafından
Evet benimde başıma geldi iki kere birinde babamın mezarına gitmek için otobüse binmistik kuzenim annem ablam kardeşim felan durağa yakındık adamın biri yanımızda pantolonunun iç cebi delik yüzde 100 şeyiyle oynayıp duruyodu pislik iyyy anneme söyledim sonra annemde ters ters baktı adama ama adam hiç oralı olmamıştı Allahtan durakta yakındı indik oda indi kayboldu gitti 

Diğerinde ise Ankara da oturuyoruz biz bilen bilir Bentderesini çok pis biyer bütün orospular orda fink atar e adam da dolu onlara geliyolar serefsizler evimizin durağı orda olduğu için ordan binmek zorundaydık dolmuşla annemle ikimiz en arkaya bindik yanıma bi tane adam oturdu beni süzüp duruyo o zaman çok kucuktum tabi korkumdan hiç bisey demedim sadece ters bi baktım başka bisey yapamadım gülerek pis pis bakiyodu ama annem bizi erkek gibi yetiştirdi hep Allah razı olsun gerek yaşadığımız yerden gerek başka yerden erkek gibi olmak zorundaydık ablamla ikimiz hep öyle olduk herkes bizi taktir ediyodu annemi felan sonunda ise dolmuştan indiğimizde söyledim anneme beddua etti adama eşimde biliyo bu olayı bi kere anlatmıştım ona saydırdı adama bol.bol ☺Allah herkesi bu pisliklerden korusun çocuklarımıza sahip çıkalım küçük yaşta bilinclendirelim onları inşallah....

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 284 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde hayrullahkubra (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 416 göst.
0 oy
9 cevap 429 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hbaly0006 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 265 göst.

385,013 soru