0 oy
1,272 göst.
Diğer kategorisinde (5,327 puan) tarafından
Benim en büyük dalgınlığım psikiyatriye gitmiştim ergenlik dönemimde. Kapıdan çıkarken kapıyı tiklamistim, sanki içeri girecek gibi :D

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben lisede dikiş makinası kullanırken parmagimi kaptırdm majine dikti parmağımı çok aciydi bianlik dalgnlk
(5,327 puan) tarafından
Seninki tatsız bı dalginlik olmus
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece kızıma mama yaptığımı sanıp uykusuzluktan boş biberonu ağzına vermem 
(5,327 puan) tarafından
Ay bunu bende çok yaptimm
0 oy
tarafından

Afedersin Kadının biri bi dar bluz giymiş memeler hoppidi dışarda fışkırmış  top gibi her biri o zaman iş çıkışı eve dönüyorduk kardeşimle gözüm takıldı la havle dememle birlikte agaca çarpmam bir oldu kadın da gülmüştü  ne sandiysa ***** :( cok utanmıştım ama çarpan ben değilmişim gibi devam ettim :D

(5,327 puan) tarafından
Demek ki neymiş başkasının hoplayan memislerine bakmiyormusuz☺️☺️
0 oy
(7,792 puan) tarafından

Çorbaya tuz diye karbonat atmıştım tadına bakıp hala tuzu az diye daha çok attım çorba kabarıp kopurene kadar da bunu fark etmedim :D

Telefon kulağımda annemle konuşurken eşime telefonumu bulamiyorum demiştim annem telefondan benimle nasıl konuşuyorsun o zaman demişti :D

Aşırı dalgın biriyim çok şey vardı ama aynı zmnda unutkan olduğum için hatirlamiyom da :))

(5,327 puan) tarafından
Ahh ahh bütün anneler aynii☺️☺️
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Lohusayken bebeği emzirip yerine yatirmistim. Sonra ses geldi bebek yerine yastığı emzirip onu da bebeğin üstüne koymuştum asadsdaf Allahtan kafasını kapatmamisim yastıkla. Geri yattım bi süre sonra bi uyandım bebek tepiniyor. Korkmuştum ama arada gelir hala aklıma :D

(5,327 puan) tarafından
Hahaha yastığın süt annesi olmuşsun☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 826 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 304 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 598 göst.
0 oy