0 oy
1,448 göst.
Diğer kategorisinde (2,770 puan) tarafından
Artik dayanamiyorum bu kotu yorumlara herkes Allah a emanet olun birazdan adminede yazicam sildircem hesabimi gorusuruz

43 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Benim merak ettiğim niye bu kadar çok hamile kalmak istedin?
(2,770 puan) tarafından
Hakkim degilmi istemek cok dogal bisey degilmi
(5,938 puan) tarafından
Tabiki cok dogal annesi sensin ama bebeğin küçük ya onun için sordum .insanlar bende dahil peşpeşe ağır zor olur gibisinden düşünür ya .merak ettim diğer postlarını okumadım yorumda gördüm 6 aylık bebeğinin olduğunu onun için sordum
(2,770 puan) tarafından
Canim bebegime ben pek annelik yapamadim yani emziremedim o ilk aylarinda yaninda degildim cok stresli cok kotu gjnler gecirdim simdi tekrardan bi bebegim olursa ona annelik yapabilirim diye dusunuyorum herkes dioki nasil vakcan iki cocuga zaten sabahdan aksama kadar evde oturuyorum bide ustune ustluk 6 kaynim 2 gorumce esim kaynana kayinbaba da var evde zaten bebek sevme sirasi bana aksamlari geliyor mesela bazen esim alip kaynanama verip geliyor aksama kadar cocukla sanki annesi gibi ilgilenir altnini degistirir muhallebisini sütunu yapar bakar cocuga yani o yuzxen ikinci bebekde zorlancagimi sanmiyorum zaten altli ustlu oturuyoruz hergun birlikteyyiz kaynanalarla yani bakacagima cani gonulden inaniyorum
(5,938 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunuda emziremezsen yinemi doguracaksin sadece merakimdan soruyorun elestirmek degil amacim 5 kere dogursan yine bir sekilde emziremezsen bebek yapmaya devam edecekmisin
(2,770 puan) tarafından
Evet edicem 10 tane yapicam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 157 göst.
0 oy
9 cevap 561 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 463 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy