0 oy
573 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ne yazık ki hamileyim.. Sadece soru hakkında cevap istiyorum nolur eleştirmeyim aglayarak yazıyorum su satırları.Daha bebeğim 8 aylik ve yapayalnız im bunu bile büyütüe kadar ne halle.Bu bebegi istemiyorum ..

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hangi anne derki git kürtaj ol!
-Reklam-
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Şu an 8 aylık olan bebeğini öldürebilir misin? Madem istemiyorsun önlem alacaktin olan olmuş psikolojik destek al
0 oy
(4,725 puan) tarafından
8 aylık bebeğini öldürebilir misin? İkisi de evladın.. sırf dünyaya gelmedi diye hakkı yok mu sanıyorsun Allah katında var hakkı yaşamaya
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bir sey soylemek isdiyorum.Bende bebegin aldirilmasini isdemem.ama neden Mawallah bu gun hamile olduguni sevindigini soylerken lic etdiniz ki kendisi isdiyormu diye onunde benegi 7 aylikk.8 aylikla ne farki ama aldirmak isdeyenide lic ediyorsunuzz.onun sevincini kursaginda birakdiniz .ben bu insanlari hic anlamadim ki.fikir soylemek cokk kolay ama insanlarin yawadigini anlamak cok zor
0 oy
tarafından
Sen bir karıncaya can vermeyi öğren sonra can almayı da öğrenirsin annesin sen anne korunsaydın insan bakması zor diye evladına nasıl kıyar tırnağına kurban olurum onun kokusuna ölürüm evlat bu millet arayıp bulamıyor bulanda öldürmeye çalışıyor kınamıyorum linç etmiyorum sadece çok sinirlendim 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Valla nasıl cesaret ediosun  arkadaş o zaman hiç ılişkiye girmiyecektiniz  yazık degilmi o beegine karnindakind  lan allah sana ne guzel  nasip etmiş oburku tarfinda duusn  :angry:o bebek senden hakkini alir!!!!!

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben yıllarca çocuğum olsun diye uğraştım ve hergün ağladım Rabbime şükür bir evlat verdi ne durumdasın bilmiyorum ama Allah sana bir hediye vermiş şuan 8 aylık ve 2. Hediyenide vermiş karnında o hediyeyi kıyma bence pişman olursun o evlat için millet canını vermeye razıyken sen evladına kıyma elin ayağın tutuyor belli çalış çaba göster devletten yardım iste ama evladına kıyma bunun acısını sonra çekersin kaynanam bi çocuk aldırmış 20 yıl önce ve bugün oğlu hapiste kocası öldürüldü belkide o kıydıkları canın bedelini ödüyorlar afedersin ilişkiye girerken aklınız nerde oluyor dikkatli korunun sonra hamile kalıp o cana kıymak ne yaa Allahın verdiği canı sen alamassın
0 oy
(3,559 puan) tarafından
8 aylık evladını öldürebilirsen karnında ki masumu da öldür! Çocuk konusunda hiç kimseye eyvallah etmem 2 dakikalık zevkiniz için O yavrucağa kıyacaksın Allah bilsin .
(1,620 puan) tarafından
Lena biliyormusun benim bacım yıllardır bebeği olmuyor diye hergün ağlıyor dua ediyor ama rabbim böyle canilere nasip ediyor Bi önceki postu da eşim bu ay korunmadı ondan oldu Bi zevk uğruna cana kıyacakalr
0 oy
tarafından
Bende yalnızım ama hiç aklımın ucundan geçmedi. Canı veren Rabbim kolaylığını da verir rızkını da. Oğlum 9 aylık ben 5 aylık hamile. Yaşadığım yer memlekete 15 saat uzakta. Ne ana var ne baba ha deyince gelecek. Ne de altımızda araba hastaneye bile gidebilecek. Bi eşim bi ben yaşıyoruz ne konu var ne komşu söyle 5 dk bak da bi markete gidip geleyim diyecek. İstemediğin bebeği yaparken düşünecektin yaptıktan sonra değil.
0 oy
tarafından
Hıc de merhametli olamıcam sana karsı benım de oglum kucuk usteljk esım cogu zaman yok. Ama senin gibi Rabbım nankorluk yapmadım dıgru korun o zaman da katil olma istersen kusura da bak ama ne yazıkkı katıl oluyorsun bu sekılde 
0 oy
(518 puan) tarafından
Bebeğini kolay büyüten yoktur be canım,kolay olsa adı annelik olmazdı,evet zor olur ama ikiz üçüz doğum yapanlar var dünyaya gelen büyür rızkı Allah'tan gelir,sana o bebeği veren Allah elbette kolaylığını yolunu çizmiştir,en hayırlı evladın bu olacaktir belki yaşlanınca sana bu bebeğin bakacak geleceği bilemezsin
0 oy
(35 puan) tarafından

Çok yanlış. Rızkı veren Hüda'dır . Duha süresi 3. Ayette derki tam olarak "Rab'bin seni terk etmedi, sana darılmadı da."  Insirah suresi ac ve bol bol dinle belki çok  baska sıkıntıların vardir.  Belki bunlar sana imtihandır. Yapayalnızim deme Rabbin seni terk etmedi . Ve asla Allah'tan gelene karşı çıkma. SABRET,ŞÜKRET,SEYRET.

İlgili bir soru bulunamadı

385,299 soru

11,521,764 cevap

35,188 kullanıcı

...