0 oy
1,055 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün akşam gorumcem için dünür geldiydi bense çocuk uyuyor die geç çıktım altlı üstlyuz malesef.. işte oğlumu görünce kaynanam bu bnm ay parçam herşeyim bundan bitane daha istiyorum ama kendileri istemiyor 3-4sene uzun fln dedi .bu arada eşimin kardesleriyle araları 1buvuk yaş bile yok 14ay var. Kaynanam gelin geç kaldı yapmada fln dedi. 

Bende sen mi bakıyorsun senin gibi yapamam aklımı peynir ekmekle yemedim.yani en azından bilinçli yapmam.kazayla olsa Allah'tan derim de .bak kızını vercen kızına soyle şimdiden anneanne ol bence dedim. Onlar gidince de yeni gormussnuz söylenir mi ayıp milletin aklına yatak odasını sokuyorsn dedim . Oğlum kolikti canımıza okudu sezeryanim düşünmüyorum anlatamadim

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence sen kaynanandan daha cok yatak odasini sokmussun kazayla olsa falan ben olsam nasip der gecerim o kadar polemige gerek yok insanlarin icinde
-Reklam-
0 oy
(119,984 puan) tarafından
Kiz sen saglam cevap vermissin haa 
tarafından
Kaynana sorunu yaşamaynlar kaynanaci olmuş .tabi kimse sorun yaşamasn mutlu olsunlar ama hakedene hakettiği gibi davranılmalı.gorumcem iyi dayandın dedi.
Agzina saglik
tarafından
Kız sevda burdaki herkes ne kaynanaci olmuş şaştım . Sorsan bı kaşık suda bogacaklar ama iyi gelinler napsinlar
Amaan kiz takma hic kimseyi yaa çok ta tiiinn
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sen yanlış yapmışsın ne kadar yanlış bir konuşma tarzı ya dünürlerin yanında yaptığına bak diyorsun kendi yaptığına bakmiyorsun büyüktür bya hiç mi saygı sevgi yok aranızda oda eşinin annesi süs orada0 cevap verme yada kalk mutfağa git misafir gidince konuşursun kadın kötü bir şey söylemiş cahillik etmiş  desem sen ondan daha cahil davranmışsın senin kendini savunacagin bir durum yok
tarafından
Sizde kaynanaci olmuşsunuz bı anda .acaba siz nasilsinz kimse ben yapmam demesin de .çok görüyorum böyle ama bı bakıyorum diyenler yapmış.
(4,698 puan) tarafından
Çok iyiyim ama eşim konuşmuyor beni çokta sever senin gibi pat pat konuşmam doğru söz doğru yerde doğru zamanda söylenir haksız olduğunun farkındasın sende o yüzden böyle sinirleniyosun hiç takmam ben senin gibi insanları haksız suçlu çıkınca üste çıkmaya çalışırmış
tarafından
Sen iyisine dusmussun şanslısın basina gelmeyen ne anlasın .hadi size mutluluklar
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben böyle konuşamam valla. bana biraz lambır lümbür konuşmuşsun gibi geldi 
tarafından
Böyle bi kaynanan yok demekki de ondan .
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Büyüklere saygı göstermeyi öğrenin, böyle birşey dediğin de hayırlısı anne der geçersin. Esin duysa kızarmışmış. Asıl senin söylediklerine kızmalı. Milletin aklina yatak odasını  kayinvaliden değil sen sokmuşsun. Eşinin yerine olsam ağzının payını çoktan almıştın. 
tarafından
Hadi yapma ya sen mi karar veriyorsun buna .senin kaynanan melektir de ondan düşsen kotusune bakalım ne şekillere giriyorsun . Duyar kasmalar harika geleceğin kaynanalari
(7,118 puan) tarafından
10 yıllık evliyim saygısızlık yaptığım görülmemiştir.  Ne ekersen onu biçersin bu hayatta. Kayinvalidem arada böyle lom diye söyler bazı şeyleri güler geçerim.  Sonuçta çocuk gökten zembille gelmiyor. Herkes biliyor nasıl dünyaya geldiğini bu kadar kasma kendini. Insanın kendine saygısı varsa olduğu şekilde kalır merak etme.
0 oy
tarafından
Ne varki bundan benim kayinvalidemde der hep anormal bişey yok 
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim babanneler ananeler hep der bunu ya
tarafından
Hepi geçti be gulum on milyon kez oldu yani
0 oy
tarafından
Kaynanan demiş tamam da hata yapmış sana göre senin ondan ne farkın var ? Eşinin annesi saygı duy canım biraz daha kötülüğüne dememiştir sonuçta kadın milletin yanında demesen daha iyiymiş tek başınayken uyarsaymışsın keşke 
tarafından
Kacicnci uyarı olduğunu bı bilsen . Yani ilk dedi söyledim değil .hatta bazılarına anlattım durumu kadın erkek farketmiyor. diyor yani
tarafından
Bak ben seni kötülüğüne  yargılamıyorum canım o da bi anne bence kayın validene biraz daha ılımlı sıcak kanlı yaklaşmaya çalış. O desin boşver he de geç bi süre sonra vaz geçer artık ha vazgeçmezse cok-da sıkıntı yapma yani boşver. Herkesin sıkıntısı oluyo kaynanasıyla üzmemeye çalış senin kötülüğe demiyodur
0 oy
(912 puan) tarafından
Biraz agir olmus ama yasamayan bilemez kolik ve zor çocuğu kimsenin faydasi olmuyor demesi kolay.
tarafından
7-8ay durmadan ağladı aşağı inip ne oluyor die bakmadi ne torunumus .herkes ahkam kesmeye çalıştı ama umrumda olmuyor haksizda değilim kolik bı çocuğu olmayan hiç anlayamaz.. bianda kaynanaci çıktı herkes kendileri kaynana bence de ondan bı tavırlar
(912 puan) tarafından
Valla kimseyi takma bnmkide 8 ay agladi ve suanda 11ayi gectigi halde gece,gündüz uykulari cok kötü yanibasimda olduklari halde acmisin tokmusun diye bile kimse sormadi. Aramiz kötü degil ama lafimi esirgemem.
0 oy
(536 puan) tarafından
Haklısın seni anlıyorum bu sözler bir zamandan sonra psikolojik baskı yaratıyor, kimse çocuk ne zaman diye sormamalı bence çok ayıp ve özel buluyorum 
tarafından
Herkes iyi gelin burda ah hiç dert yanmazlar simdi kaynanaci olmuşlar .. sağol canım
0 oy
(790 puan) tarafından
Ya kotu niyetle demems cnm okdr takma tekken dese tamm ama ilk gordklrnn yannda o konulra gormeside hos dgl sende ustune gitme anne bu konulri acma nasip de gec demekki cok seviyo iste bu da iyi bsy ama istedigi gbi keske bakip buyutseler bide sevmek gzl ama bakmak zor iste sen yinede kotu dusunme art nyetle demems cnm onlr her daim torun ister torunlr tatli oluyo

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 379 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 844 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 777 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Milanefe (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 618 göst.