0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
kapalı
Allah'tan sütümi nasl cogaltirim diye post actm remsn olan sutumde sizin stresinizle gitti

Ben mama vermiyorum demedim veriyorum aptamil pramatil aptamil conformil aptamil 1 sma 1 hepsini aldım ama bebeğim sürekli kolik ve 1 kilo 600 gram doğdu şimdi yeni 2 kilo oldu 41 günlük.

Demek istediğim şey kendi sütünü eksik etmiyeyim 2 3 damlada olsa verebileyim. Nasl artırırım dedim.

Beni cani anne yapıp bıraktınız ya bebeği acemi brakiyon bilmem ne.

BENIM KADAR MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ YAVRUMU.

yapmayın lütfen fikir istedim ben eşim mama almak ben vermek istemiyom dedm vermiyorum oda almiyor demedim. Buna hırs ya
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

1 cevap

+1 oy
tarafından
Bayiliyolar cunku linclemeye
(614 puan) tarafından
Bisey demedim ben ya en doğal hakkım degil mi yavruma anne sütü vermek allahtan mama vermek istemiyorum dedm herkeisn kendi fikri farklı resmen beni cani anne olarak gördüler
tarafından
Bn veremedim o zmn bnde ocuyum bunlara gore . Haklisin bacim
(614 puan) tarafından
Hayr ben dedim ki anne sutum var ama az bebegim 2 kilo 41 günlük mama veriyorum ama vermek istemiyorum cok kucuk oldgu icin benm sutumu alsn istiyorum ne yapsam sütüm artar dedm aa ne yorumlar geldi yok bebeği ac brakiyon bilmem ne
tarafından
Bnm hic sutum gelmedi mecbur mama verdim . Bnde bu sekil uazsam ooo ne yorumlar gelir yok ugrasmadin yok bilmem ne . Bebegin icin en iyisi neyse onu yap cnm
tarafından
sen buradakilerin kafana takmayacaksın boş ver onları onlar tek onun bunun açığını arıyorlar iş olsun linç etmek icin
(614 puan) tarafından
Öyleymiş vlla
tarafından
Bak gülüm süt artırmaya gelince aksamdan 3 tane incire bıçakla çizik kat bir bardak suyu sıcak suyun içine koy üzerini kapat Şahaba incir ye suyu iç kuzu eti tavuk eti patates bulgur pilavı havuç havuç suyu kimyon rezene cayı anason çayı iç günde iki bardag koyu renkli sebzeler 3 litre su birde bir bardak ılık sütde bir tatlı kaşığı bal ve tahin koy iç Günde bir yada iki defa tahin helvası ye birde kuru yemiş ben sütümu böyle cogaltim benimki damla gibi gelirdi biri de sık sık emzir
tarafından
Bol sütlü günler dilerim canım sütün bol olsun:)♥️♥️
Yarasın bebise
(614 puan) tarafından
Kuru incir mi alim canm suya koymak için
tarafından
Evet canım bak akşamdan hazırlıyorsun inciri 3-4 tane kuru inciri bıçakla çizik at sonra bir su bardağına koy ve kaynar su koy ağzını kapatıp sahaba inciri ye suyu iç hem süt arttırıcı hem senin bacaklarını çalıştır
(614 puan) tarafından
Yaa oylemi tamam hemen alim bi arakadaş kuru incirden kurt cikiyo dedi icim kalktı resmn
tarafından
O zaman ilk önce o diğer söylediklerimi yap olmasa bunu yaparsın ben yapıyordum kurt görmedim hiç işinden belki ona öyle denk düşmüş olabilir Bir iki tanesine bilmiyorum
(614 puan) tarafından
Çok ama cok saol canm allah razı olsun alcam hemen incir diğerlerini de not aldm
tarafından
Allah senden de razı olsun canım rica ederim bol sütlü günler dilerim bebise yararsin kafanı da takma buradakilerine değmez:)♥️
tarafından
Bir diger postunu da gormedim ama bebek sayfasina gec bak orda fiskiran sut dolu gogusler diye 300 yorumluk bi sut artirici post vardi yardimci olur san
tarafından
Kim benmi canım
tarafından
Goguslerden sut fiskiriyor postun adi. Bebek bakimi sayfasinda.
Prens prenses annesine yazdim canim post kapaninca. Cok olumlu yorumlar vardi baya kisiye fayda etmis arkadasa da iyi gelir belki
tarafından
İyi yapmisin canım :)
(614 puan) tarafından
Tmm bakim cnm cok saoll:))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 2,024 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 287 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 671 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 455 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,027 cevap

34,846 kullanıcı