0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

Ya şu göğsümü kavrayana kadar ağzını yuzunu yan yan yapiyoo gozlerini acip kapatiyo

Bide ağlayinca kucagima aliyom ii yapiyo bende ii yapiyom oda tekrardan yapip gozunu aciyoo kurban olurum ebrar kusuma

Sizinkiler nasl :D

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Var oluşu içime sokamama yeter askim benim yaaa
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından

Bişeyi sorunca ellerini açıp yok yerine ohhkk demesi koronalıyım ve sevemiyorum :ermm:

0 oy
tarafından

Emzirdigimde gogsumu yalanciktan ısırdığın da

İş yaparken bacaklarıma asılıp anniy dediğinde öpücük atıyor eliyle birde uykudan uyanınca annniiiiyyy diye bağırdığında<3<3

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Durup dururken bi anda beni öpmesi, bensiz yatmıyor gece uyanınca yanındaysam yüzümü sevmesi anne cici demesi her hareketi aslında ya Allahım isteyen herkese nasip etsin dünyanın hem en zor hemde en güzel şeyi :)
0 oy
(381 puan) tarafından
Ben her dk içime sokasım geliyor zaten :) ama en cok gülerek bıktım senden diyorum oda gülüp göz süzüyo o an alıyorum agzına gözüne vura vura seviyorum sıpayı:) :) 
0 oy
(10,509 puan) tarafından
Her gün yeni şeyler yapıyor her hareketinde sokasım geliyor içime;)) Rabbim acılarını göstermesin 
0 oy
tarafından
Yuzunu degisik hallere sokunca icime sokmak istiomm
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Gözleri uykuluyken beni görüp gulmesi emerken kafasını bana çevirip buv agu deyip yanağımı okşaması her hareketi herseyi aşk onun 6bucuk aylık ❤
0 oy
tarafından
Icimden çıkamadı ki geri sokmak isteyeyim. Bir çıksında. 
0 oy
tarafından

Sokamam zor çıkardım :D

0 oy
(295 puan) tarafından
Ben kizdigimda bana bakıp gülünce 
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Her tatliş tatliş hareket ettiği zaman :) köpek havlama sesi duyduğunda  du du demesi veya köpek gibi hav hav demeye çalışması beni benden alıyor o an çok komik oluyor:) henüz 9 aylık kedi demeye çalışması. Ya da yürütmeyr çalışırken tati tati demesi :)daha çok hareketi 

0 oy
tarafından
Emziğini ağzına alır almaz hemen yanıma koşup parmaklarımla oynamasiii o an çok tatlı*.* şu sıralar acayip ellerimle oynuyor öyle uyuyor hatta
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Emdikten sonra doyunca ağzını çekip aaa II diye ses çıkarım gülüyor ya bana o an yiyesim geliyor ama her hareketini içime sokarak sevesim geliyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 401 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 570 göst.
29 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 450 göst.
10 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Berf (6,362 puan) tarafından soruldu

379,684 soru

11,365,649 cevap

34,845 kullanıcı

...