0 oy
1,107 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Yer yatagi yaptim eskm ben bebegim icin huzur dolu televiyon izleyerek sobanin sicakligiyla yatagimizda meyve emüklüyoz tabi bazilari begenmiyor köy hayatini ama bi kere tadan bidaha vazgecemz bu lezzetten sizler neler yapiyorsunuz

image

31 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından
ohh Canım çekti valla ne güZel  :))
(2,765 puan) tarafından
Gel kiz agirliyim seni evimde
(3,282 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤❤
-Reklam-
0 oy
(496 puan) tarafından
Ohhh koy gıbısı yok ek meyveni sebzeni temız hava mis gibi özelikle domates yemeyi çok özledım keşke eskilere donebılsem hele bıde gece lambayı kapat sobanın o ışığı tavana vuruyor o anı çok özledim
(2,765 puan) tarafından
Evet oyle yapcam meyvem sebzem keciden sut kazdan tavuktan yumurta hepsinide yapicam
(496 puan) tarafından
Ohhh ne guzel canım emın ol kı en guzel hayatı yaşıyorsun bız artık bunaltık nereye baksam bına dışarı çıkıyorum beton okadar ozledım kı o temız havayı yesılığı keşke elimde olsa been oglumu boyle Bı yaşam sunmasam
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Yer yatağı daha güzel ya ben çok severim. Bekarken hatta yazın hep yer yatağı yapardım kendime, ablama gittgimde de yer yatağında yatardim
(2,765 puan) tarafından
Kiz ben senin o bebisi yerim yer yer op benim yerime evet cok guzel yer yatagi
(3,108 puan) tarafından
Hahha uyanınca öperim :D şimdi daha da tatlı oldu bu fotoda daha 15 günlüktü :D
0 oy
(294 puan) tarafından

Offf ben de köye anama gidem de sobanın arkasına Bi yatak atam :D mandalinamı alam soyup tek tek yiyem kabuklarını sobanın üstüne koyam ne özledim yaaa 

(2,765 puan) tarafından
Bu dediklerinkn hepsinide yaptim suanda☺
(294 puan) tarafından
Ohhhh benim yerime niyet edeydin:) :)
0 oy
tarafından
Sizin keyfinize diyecek bir şey yok huzur dediğin pahalı yataklar değil pahalı yorganlar değil yer yatağı olsun çocuğun esin sen sağlıklı ol gerisinin bir önemi yok canım ne mutlu size huzurlu mutlu bir gün olmuş sizin için bundan değerli ne olabilir ki
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim benimm.
0 oy
(120,091 puan) tarafından
Ooof yer yatagi sevilmezki kiz
(2,765 puan) tarafından
Aaaa sevde sevilmezmi hic canim yer yatagi ☺

Simdi dicek ki klavye hatasi ama ben jnanmiycam

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
0 oy
(250 puan) tarafından
Keşke bnde şu İstanbul dan çıkıp da köy hayatıma geri dönsem canm eşimin işi yüzden geldik hiç sevmiyorum İstanbul u oğlum tam oyun zamanında burda evde tikili köyde olsaydık oynar gezerdi ne güzel ah ahh
0 oy
(376 puan) tarafından
Ayyy soba mı şimdi olsada iliklerimiz isinsa eski evimiz avluluydu urfada soba vardı yer yatağı bir odda kaç kişi uyurduk ahh ne güzel şimdi uzaktayim doğal gaz li ev ama insan eskilere ihtiyaç duyuyor yerini tutmuyor yani ahh ahh simdie bazen öyle yapiuyom annem ceyizde yer yatağı yaptı onu odsya seriyom 
0 oy
tarafından
Sağlık oldu mu huzur da mutlulukta kolay oluyor bazen çoğu şeyleri beğenmiyoruz ama rabbim affetsin bizleri hangi şehirin köyündesin canım merak ettim
0 oy
tarafından
Yaaa yer yatağı gibisi mi var 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 389 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 426 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (990 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.