0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde (1,096 puan) tarafından

Benim bir tane görümcem var bendende eşimden de büyük bekar birbirimizi severiz bazen sinirlenir başka şeylere bana da yansıtır ama iyi kızdır iyi anlaşırız sizinkiler nasıl:)

32 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Namusuma iftiraa atan , ben hamile iken sarsip çok fena düşmeme neden olan ,babama hareket eden biriyle anlasamam ben 
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
3  gorumcem  var 1 tanesi  evli  onla aram iyidir  40 yilda bir  gorusuruz 1 tanesi  5 yasinda  hayatta  sevmem  oda bni sevmez   aslinda  severdi  takii yeni gelin alana  kadar  simdi kaynanalara gittigimde  evine  git ne geldin istemuom seni de oglunuda defol git falan dio diger  gorumce de 18 e girecwk bn izmire  tasindm 3 4 ay once   tasinmadan once aramiz gayet iyiydi   tasindiktan  sonra   baya  bozuldu dogum icin memlekete  geldm kaynanalarda  duruom   bu gorumce olacak cadoloz  la  elti denilecek maluk bir  olmuslar  evde  bn yokmusum gibi davraniolar  .. ha  elti de   dogumu az daga bnm elimde  yaoickti cok iyiligim dokundu ona abla  olarak ama derler ya iyilik yap denize  at  die  o hesap oldu herkes birbirini  doldurmus  bn tasininca  burunlari kalkmjs  simdi heoainden nefret ediyorum   kaynana  kayinbaba  kaynim  hepsi  ayni bok   varsa  yoksa  esim var bnm icin onun icin sabir  diorum ...
0 oy
(790 puan) tarafından
Yokki keske olaydi isterdm
0 oy
(10,576 puan) tarafından
Evet benden büyük.esimden küçük çok iyi anlaşırım çok şükür çok yardımcı oluyor her konuda
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kendi kardeslerimin yapmadigini onlardan gordum yuvami kurtardilar ablam gibi onlar benim cnm yaa üctane var üçunude cok seviyorumm 
0 oy
(680 puan) tarafından
Benden büyük olanı iyi ablam gibi ama bir yaşıt birde kücük var düşman başına
0 oy
tarafından
Benim 6 tane hepsiyle iyiyim benden yaşça baya büyükler zaten 1 tanesini çok sevmem sadece oda uzakta zaten yılda 1 defa falan görürüm
0 oy
tarafından
Okadar çok severizki bir birimizi sözcükler yetmez bazen bizimki Hayek alemine dalar henğm öldüğüm hayeller ini oğluma baktığı hayallerini anlatır eve gelip sağa sola okumasını laf karıştırmalarını hiç yazmayayım okadar sever beni 
0 oy
tarafından
1 tanecik görümcem var aramızda çok iyi çok şükür 15 senedir hiç kırgınlık olmadı aramizda
0 oy
tarafından

Esimin sülalesi halasi haric rahmetli oldular 1 yil once:D

0 oy
tarafından
İlk evliliğimde çok çektim ailecek ağzıma ettiler.. O zmnlar saf gözü açılmamış biriydim.. Şimdi ne ben eski sessiz benim ne de ikinci evliliğimdeki görümceler kaynana öyle şeytan.. İyiyiz çok şükür o bişey pişirince bana yollar ben pişirince ona yollarım 3 görümce var ikisi bu durumdan çok memnun hatta öğüt verirler öbür gelinlerden görmedi senden görsün mutlu et diye.. Şükür şuana kadar sıkıntı olmadı.. Ama büyük görümce arada kavga edin kız nazar olmasın der şakayla karışık.. Zaten bana da mesafeli kıskanıyo sanırım annesini..  En küçük görümcem en iyileri çok seviyorum düşünce yapısı aynı eşim gibi..
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Abla kardeş gibiyiz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 204 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 420 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 884 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu

381,695 soru

11,426,421 cevap

34,985 kullanıcı

...