0 oy
935 göst.
Diğer kategorisinde (1,006 puan) tarafından
Altın  baya fırladı size kaç gr altın takılmıştı kızlar benim 150 gr takildi duruyor daha 2 senelikte evliyim sizinkiler ne durumda?

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
10 senelik evliyim ufak tefek bişeyler duruyor gerisi tUP bebek tedavilerine gitti
(1,006 puan) tarafından
Boş yere gitmemis insallah sonucta almissinizdir canim
tarafından
Maalesef zamanında alamadık 4. Tedaviye hazirlanirken kendiliğinden oldu 9 sene sonra. Çok şükür Rabbim acıdı bize :)
(1,006 puan) tarafından
Ne guzel canim rabbim sana bagislasin uzun ömürler versin
tarafından
Amin sağol
-Reklam-
0 oy
(270 puan) tarafından
Ahahaha altın mı?Oda ne?Nasıl bişeydi?Unutmuşum görmeye görmeye.Hayatımda sadece 2 kere gördüm biri takılırken biri satılırken. :(  2 ay arayla
(1,006 puan) tarafından
Neden o kadar kisa sürede satildi
(270 puan) tarafından
Zaten satılmak üzere alınmışta ondan.Sadece hava atmak için takılmış canım.Sadece kendininkiler değil benim ailemin ve akrabalarımınkilerde yani bir takip  3 aldılar çok kârlı iş değil mi?Hemde ne altın taşıyamadım düğünde annemlerde zavallılar altta kalmayalım diye onlar ne taktılarsa aynısından takmışlardı setine varana kadar.Ooohhhh bide altın yumurtlayan gelin aldılar.Daha ne olsun.Yaramı deştin yıllar sonra hatırlamamaya çalışıyordum.Hatırladıkça çıldırcam.Kayın pederim altına sıfır araba aldı bide.oooofff offfff bu yaştan sonra adamı boşattırcan bana.
(1,006 puan) tarafından
Aman sus kiz allah korusun
(270 puan) tarafından
Eşim çok iyi biri evine dört dörtlük bakar bana çok değer verir çocukları için canını verir kalbimizi kırmaz ama inan varya unutamıyorum bu yapılanı.Kendimi keriz gibi hissediyorum.Aklıma geldikçe nefret edesim geliyor.Onun için düşünmüyordum aklıma geldi o günler.Salaklığıma doymayım kendiminkileri bari vermeseydim.
0 oy
(903 puan) tarafından
235 gr takıldı birazı durcak birazını bozdurcaz
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Evet canm duruyor bende iki senelik evliyim
0 oy
(381 puan) tarafından
6 bilezik duruyor sadece 120 gr :) ev almak için duruyor düğündem gelen paralar borçlara gitti
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Ne bileziği tozu bile yok :D 2 tane burma taktılar o da doğalgaza gitti:D olsun ya zaten sevmem bilezik bari ise yaradı isiniyoruz:D

(1,006 puan) tarafından
Isindikca aklina gelir :)))
(3,107 puan) tarafından
Aynen :D
0 oy
tarafından
Daha duruyor 6 tane 40 grm bileziklerim 2. Tane tam altın 2 yarım saat 3 yüzük kolye hepsi daha duruyor takıyorum 3 yıldır evliyim bide çeyrek :))
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Evlendim 1 hafta sonra bozdurdum Kayinbabamin borcu varmiş dediler 2 3 ay sonra vercez biryerden toplu para bekliyordu 1 buçuk sene bekledim nerdeyse o gelecek yerden de para pul gelmedi zar zor isteyerek 10 bin verdiler tek 9 milyarim onlarda kaldi şimdi ki aklım olsaa asla vermezdim doğru düzgün takmadm bileee deşmeyin yaramı :((( 
0 oy
tarafından
250 gram bilerzik vardı 200 gramı bozdurduk arsaya yatırdık 2 taneside duruyor araba istiyoruz onjn için bozulcak
0 oy
tarafından
160 hem bileziğin ayriten kolye küpe yüzük derim bide 3 tane kunyem vardı künyelerim duruyo ama altınlara araba almıştık sonra ev aldık  yatırım yaptık sonra evi sattık iki arsa aldık birine ev yaptırdık pandemi çıktı herşey zamlandi şimdi 4 uncu evi aldık rabbim olmayanlara da versin isallah ama ben yatırım yapma taraftarının evde durunca degerleniyor ama bişey aldığında daha çok degerleniyor 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ev alırken sattık bilezikleri mi
0 oy
(55 puan) tarafından
122 herşey dahil :D ama ev de aldılar 300 bin vardı aldıklarında oda  :) hala bendeler ya iş ya araba için tutuyoruz :) 
0 oy
tarafından
Düğünümden 4 gün sonra kolumdaki bilezikler arabaya dönüştü :D 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

1 haftaya kadar duruyordu simdi siffir siffir siffir:D

(1,006 puan) tarafından
Nereye gitti kiii :))
(27,353 puan) tarafından
Borçlara sjsjs
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Benimkiler düğünden bir kaç ay sonra gitti geri de gelmedi
(1,006 puan) tarafından
Nereye gitti
(2,792 puan) tarafından
İnek aldık canım
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Malasef durmuyor
0 oy
(496 puan) tarafından
Hayır hıç bıseyım yok 1 yıllık evlıyım yuzuklerım ceyreklı kupem bıde altın lı kolyem var 25tane altın 3 tane beşi Bı yerde bıde 3 tane bılezığım vardı onları eve verdık ev aldık keşke almasaydım altın suan almış başını gıdıyor
0 oy
(16,017 puan) tarafından

Hayır durmuyor şu an içinde oturuyorum:D

Eve verdim bilezikleri. Daha doğrusu bütün altınları. Sadece annemin taktiği bileklik kaldı bende 

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ben 120 grama bilezik aldım. 40 grami satıldı. Bir gerdanlık almıştım 112 gram o hala duruyor 80 gram bileziğim duruyor. 18 çeyrekli bileziğim duruyor. 4 tane yüzük almıştım bir tane yüzüğüm. çeyrekli o hala duruyor. Sadece 40 gramlık bileziğimi sattım bende 1 yıllık evliyim hayırlısıyla bir ev bulursam altınlarımi satarım
0 oy
tarafından
Nişan yüzüğü duruyor o olur mu ....:)) 220 gram civarıydı babamda b s altın takmıştı hepsigitii 

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 647 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 482 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1257 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.
1 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Asyahatunnn (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 414 göst.
3 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pakize333 (1,059 puan) tarafından soruldu

380,399 soru

11,389,743 cevap

34,896 kullanıcı

...