0 oy
1,274 göst.
Diğer kategorisinde (345 puan) tarafından

image

evleneli 1.5 seneyi gecti 4 yastigim vardi her tarafndan igne ckmaya basladi hepsini attm yeniden aldm simdi yine ckti resimdeki gibi var mi bilgisi olan attğim yastklarn icini yrttm baktm resimdeki gibi bir cok igne vardi bi turlu anlam veremiyorum

29 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evine bile almasan onlar koyacak yöntem buluyorlarmış canım evini sirkeyle sil özellikle dış kapını bolca oku Allah yapanların kendine döndürsün
-Reklam-
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Biriyle paylaştın mı bu durumu yeni yastık aldığını?
0 oy
(617 puan) tarafından
Kim verdi o yastıkları sana bence o yastıkları kökten at yeni yastık al kendinize birazda dikkat et canım 
0 oy
(122 puan) tarafından
Eşinin yastığında da var mı
0 oy
(874 puan) tarafından
Kapının kilidini değiştir 

Yatak odana işaretler koy yastıkta sorun çıkıyorsa yatağa koy eve sizin disinda biri gelecegi vakit işaretin bozulduysa anlarsın. Kim olduğunu 

İsaretten kastım yastığın örtünün altında diyelim örtüyü kaldırması lazım örtünün altına kaldirildigi an bozulacak bir şey koy peçete olur ne bileyim sahte para bile olabilir ... 
0 oy
(119 puan) tarafından
Cnm bi tanidigimda aynisi oomustu onunda yorganinda cikmisti buyuyydu hocaya gitmisti kaynanasi yapmis ayirmak icin 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
O yastıkları at tekrar yeni al evine gelen gidene dikkat et ve kim gelirse gelsin yatak odasının kapısını kilitle ve anahtarı üzerinde sakla bizde böyle alışkanlık vardır eve misafir geldiğinde vakit yatak odasının kapısı kilitlenir anahtarı kadin koynunda saklar annem hep oyle yapardı bize oyla yapmamızı söyler kimseye güven olmaz çünkü bide bir kova suya 7ser defa ayetel kursi felak nas ihlas fatiha oku biraz da sirke koy içine evin her yerini bu su ile sil duvar kapi tavan mobilya her yere bu su değsin Büyü varsa etkisi kalmayacak insallah Nihat hatipoglunun sohbetinde dinlemiştim 
0 oy
tarafından
Aynı marka yastıklar mi cnm? farklı yastık al.yastigin modelinden olabilir belki.
0 oy
(845 puan) tarafından
Filmde görmüştüm kadının yastığına koymuşlar yorganına kadin yatınca battı hep iğneler büyü yapilmisti kaynanası yapmisti kiskandigi için oğlunu oglan anaci olsun esini bıraksın diye hep iğne vardi yatakta Allah korusun aklima bisey gelmedi baska

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 351 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,978 soru

11,514,285 cevap

35,174 kullanıcı

...