0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Benim 25 kilo fazlam var doğumlar dan kalan güzel giyinmek ve kocam in yanında vede kocama güzel görünmek istiyorum kocam beni beğeniyor ben kendimi beğenmiyorum tabi bunun sagligida var birde beğendiğim kıyafetlerin bana göre bedeni olmayınca çok üzülüyorum olmam gereken 55 şimdiki kilom 80 ya siz 

34 Cevaplar

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Boyum bir yetmiş kilo 62 filinta gibi gayicim vesselam

Doğum kilomu verdim bn çok şükür kimse görse çocuklu demez bana ztn yüzüm de küçük duruyor

Söyle verdim bir sene oldu bana bnde 77klio ile doğum yaptım bebişim 6aylik olduktan sonra yediğime dikkat edip verdim 

Emek olmadan olmuyor illa dikkat etmek lazm.bnde boy var o yüzden de kilo belli olmuyor ztn dışarıdan baksan 50kilo sanarsin beni yüzüm kollarım falan zayıftır
(180 puan) tarafından
Maşallah sana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra 82 kiloydum.diyetle 65 e indim. 5 kilo versem yeterli benim için.ama suanki kilomda pek sıkıntı değil yani
(180 puan) tarafından
Nasıl bir diyet uyguladın canım
tarafından
Kendimce ekmeği şekeri abur cubur kestim.spor yaptım o şekilde verdim cnm
0 oy
tarafından
Olmam gereken kilo 52 ben 38 kiloyum 
(180 puan) tarafından
Kilo alır sağlığınada biran önce kavuşur şifa bulursun inşallah
tarafından
Inşallah Rabbim önce sağlık versin
0 oy
(285 puan) tarafından
Senle şu an tam aynı durumdayız canım beni ozletmemissin
(180 puan) tarafından
Seni hatırlıyorum canım kiloyla ilgili daha önce de konuşmuştuk
(285 puan) tarafından
Olabilir canım paylasmistim çok rahatsızım kilomdan yemek istemiyorum ama ymeeyince de kızım aç kalıyor sütüm olmuyor mecbur yiyorum bnde
(180 puan) tarafından
Ek gıdaya geçince başla birde bol su süt yapıyor birde rezene kimyon anason karışımı da iyi süt yapıyor benim bebeğim kuvezde kaldı ona süt gönderemedim diye çok ağlamıştım ama şimdi de kendi emmiyor çok istahsiz bir bebek
0 oy
(66 puan) tarafından
Çok kilo almışın canım ya İnş kolay verirsin ben 68 hamile kaldım 80 ile dogum yaptım şimdi ise 71 kiloyum 2 çocugum var şükür kolay veriyorum kilo hiç bişey yapmama gerek kalmıyor 
(180 puan) tarafından
İlk hamilelikte 65 le kaldım 78 le Doğuma girdim 75 le çıktım halbuki çocuğum 4.500 kilo doğmuştu 4 ay sonra tekrar hamile kaldım 75 ten 90 a çıktım doğum dan sonra 80 oldum daha değişiklik yok çünkü bebeğim çok huysuz demir beşikte yatiriyorum beşiğin başında oturmaktan hareket edemiyorum
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Ben kocam İcin degil kendimi oyle mutlu hossetdıgım İcin, zayıflamak istıyorum

Suan 63  kiloyum 60 idael kılom insallah olurum :D

0 oy
(177 puan) tarafından
Bekarkende hafif kiloluydum evlenince biraz daha aldim hamilelik falan dogum kilolarımı vermeye çalışıyorum inşallah ikinci olursa ondada kilo alırım üst üste binmeden vermek lazım esim bisey demiyor ama ben rahatsiz oluyorum giydiğim olmuyor ayrıca hipotiroid oluştu hamilelikte buda kilo vermeyi zorlastiriyor
0 oy
(612 puan) tarafından
50 kiloyla hamile kalıp 62yle doğuma gitmiştim. Şimdi 45 kiloyum. Hortlak gibi yüzüm gözüm çöktü. Herkes bi türlü işte ben de kilo vermek istemiyorum artık o kadar çirkinleşti ki yüzüm.. Doğuma yakınken o kadar güzeldim dönen bi daha dönüp bakıyodu. Şimdi acıyarak bakıyo millet halime. 
0 oy
(89 puan) tarafından
75 im sıkı bir diyete başladm tatlıyı hayatımdan çıkardm :(ekmeği azalttm bol su içiyorum yürüyüşe başladm akşamlarda hareket yapyrm göbeğim için etkisini görmeye başladm bile kafana takarsan daha çok moralin bozulur  moralim bozuldukça yiyordm ben :) bence kendine Bi program yap yürüyüşe vakit ayır yemeğini erkenden ye akşamlarıda meyve tüketirsn
0 oy
(143 puan) tarafından
Ah canim ya  .. bnde  bi 30  kilo aldim seninle ay.i dertten muzdaribim malesef  70 le  hamile  galdm  98 le  dogurdum ilkini ikinciye  hamileym smd  91  le  kaldim. Suan  97 im 37 haftaligim biran  once  zayiflamak  kendimi  guzel  gormek esime  guzel gorunmek isyiyorum  boyle  kendime  hic birsey  yakistirip Bulamiom  bide  alisveris  yaparlen  cok utaniom buyuk beden istemeye
0 oy
(476 puan) tarafından
Benim normal kilom 55 di 60la hamile kaldım 80 le doğuma girdim 21 gün oldu 70 e düştüm tekrar 55 e dönmek istiyorum inşallah 
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra epey aldım en kısa zamanda veririz inşallah
0 oy
(502 puan) tarafından
54 ile evlendim 62 ile hamile kaldim 78 le dogurdum :D sonra tum dogum kilolarimi verdim hatta 60 a kadar dustum boyum da cok kisa degil. Sonra yine hamile kaldim 23. Haftamdayim tahmini yine 78le falan dogurururm
0 oy
(275 puan) tarafından
Ben doğumdan önce ideal kilomdaydım. 52 ydi, hamilelikle 64 e çıktım doğumdan sonra sadece çocuk ve ekleri gitti 59 oldum aylarca uğraştım veremedim. Şimdi azmettim 50 kiloya düştüm. Kendim için verdim. Sağlıklı olmak, sağlıklı görünmek. Hedefim de 48 :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
28 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cigdem6565 (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
0 oy
4 cevap 123 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 75 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

385,059 soru

11,516,268 cevap

35,176 kullanıcı

...