0 oy
1,396 göst.
Aile kategorisinde (10,587 puan) tarafından
Kızlar hayırlı günleriniz olsun 

Anlatayım okuyun söyleyin 

Eşim işten geldi işte yemek hazırlıyordum oda fotoğraflara bakıyormuş telden neyse gorumcemin sözü oldu onlara bakıyormuş benimle de fotosu var işte millet elbise fila giymiş ben iki doğum üst üste olunca ödem falan hala duruyor kilom da var saten (nefret ediyorum kendimden) oda dedi herkes güzel olmuş sen paspal paspal duruyorsun diye şok oldum o yemeği bile yemeden kalktım 

Evet kilom var yakışmıyor da saten giydiklerim ama o lafı çok zoruma gitti 

Ne yapacam ben anlamıyorum 2 senedir ilgisizliği zaten tavan şimdi de böyle;(((((

27 Cevaplar

0 oy
(760 puan) tarafından
Kuzum kaç kilosun ki? Vermek mümkün yani
(10,587 puan) tarafından
mümkün cnm da troit var zor veriyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy ben olsam yüzüne tükürüp sofradan kalkardm ne acımasız kocan varmış Rabbim sabır versin sana
(10,587 puan) tarafından
Çok acımasız her konuda böyle
0 oy
(477 puan) tarafından
 2 bebeden sonra normal kilolar da keske bekleseymisin 1 bebekle kalsaymisin acan begenmicek seni allah akil fikir versin kocana ne de olsa oyle bos bos konusmamali ilk kes mi boyle kotu konustu senle
(10,587 puan) tarafından
Kuzum normal de de böyle ama kilom hakkında ilk kez böyle konuştu
(477 puan) tarafından
Kafana takma deyc3m ama insan kendini kotu cirkin yalniz hisediyor en iy si evde ekzersiz yap ekmek fazla yeme diete basla istersen yapabikirsin onun icin degil kendin icin kac kg aldin yas yas aralari var bebelerin kuzum
(10,587 puan) tarafından
Kuzum hamilelikte ödem çok fazla oldu bende
Bebeklerim 18 aylık 2 aylık diğeri 77 falanim
(477 puan) tarafından
Uzme kendini cancazim ptur kpnus onla de ona adam fazla kilolu olucagimi bilmiyormuydun deyiver ona ezdirme kendini coxuklari yalnis yapmadim sen yaptin de ezdirme kendini :*
0 oy
tarafından
Önce kendini sev . Sonra bu sözü  söylediği için onu pişman et . Nice şişmanlar var güzel giyinip bakım yapan . Yapman gereken tek şey kendini sevmen . Tmm kilo iyi bisey değil ben de şu anda 75 kiloyum ama bu kendimden nefret etmeme sebep degil
(10,587 puan) tarafından
Işte o dediği laftan sonra daha çok düşünür oldum cnm
0 oy
(487 puan) tarafından
Aman kuzum takma kafana ne yaparsan yap hiç kimseye yaranamazsın özellikle de erkeklere açık olursun kapalı isterlerler makyaj yaparsın dogal isterler kısaca isterler de isterler
(10,587 puan) tarafından
Aynen cnm haklisin
0 oy
(2,078 puan) tarafından
İlk önce kendin için sonra eşin için bakımlı olmaya çalış canım tamam çocuk var yetişemiyoruz ama haftanın bir gününü kendinize ayırın çok değil sadece bir gün, nornalde 3 doğumumda  70 kg üzerine çıkmazdım ardından bi düşük yaptım ondan sonra kılo aldım82 kg oldum, doğum yaptım doğum kılolarım gitti 81 de durdum kafaya koydum oğlum 11 aylıken diyetisyene gittim 2 ay olacak 8 kg verdim, eşim hiç bir zaman yüzüme vurmadı, bende rahattım, şimdi hedefıme 3 kg var, diyetiisteni bırakayım diyorum bakıyorum kıloyu sorun etmeyen adam canım diyetisyene devam et diyor, hedefim 70 idi şimdi 65 olmayı istiyorum kardolabımda 2 yıl hiç giymediğim kıyafetlere giriyorum bi tayt bir tshirt giyinsem bile göze batmıyor yakışıyor, sevdiğim taytları giyiniyordum ama aynaya bakarken bi mutsuzluk vardı şimdi öyle değil, sende ufaktan diyete başla kendine bak, yarın öbür gün birley olur hemen bakımsızdı şöyleydi böyleydi derler
(10,587 puan) tarafından
Kuzum diyet yaparım o sorun değil ama emziriyorum 2 aylık bebeğim
(2,078 puan) tarafından
Sıkma canını, sende küçük beden ürünler alma, bi beden daha büyük al üzerinde daha hoş durur, bebeğin ek gıdaya başlayınca başlarsın, diyet yapmak aç kalmak değil kuzum ben hiç aç kalmıyorum, 3 lire su, aç4 ara öğünüm 3 öğün yemek porsiyonlar kaşık hesabı ile, bebeğim doğduktan 3 ay sonra sütüm azaldı, şuan inanırmısın emerken yetişemiyor, 3 litre suyun çok faydası oldu
(10,587 puan) tarafından
Ne yiyorsun kuzum nasıl yapıyorsun
(2,078 puan) tarafından
Dışarıdayım canım eve gecince detaylı yazarım
(2,078 puan) tarafından
Canım, ben 15 günde bir kontrole gidiyorum listem değişiyor, ilk başladığım listeyi yazayım, emzirdiğim için çok sıkı bir diyet değil 15 günde 2 bucuk 3 kılo veriyorum.

Sabah uyanır uyanmaz, 500 ml su 3 adet kuru kayısı
09:30 10:00 arası
Kahvaltı bir adet haslanmış yumurta
5 adet zeytin, bi dilim peynir, üzüm pekmezi, tahin sütü artıracagını söyledi doktorum( nutella, recel) yasak, domates, salatalık sevdiğin yeşillikler, şekersiz çay, bir dilim tam tahillı ekmek

12:00 da ara öğün, bir sade soda 2 adet hurma

14:00 öğle yemeği 2 kepçe hafif acılı çorba 8 yk sebze yemeği, bi su bardağı dereotlu ayrab bi dilim tam tahıllı ekmek

16:00 bir su bardağı dereotlu ayran bi küçük taze meyve 500 ml su

18:00 akşam yemeği 2 kepçe hafif acılı çorba 3 köfte büyüklüğünde et, tavuk, balık, peynir, bol salata bol limon bi tk zeytinyaglı sirkeli bir su bardağı dereotlu ayran

Ara öğün 21:30 sade maden suyu limon sıkılacak 3 yk yoğurt pul biber bi yk limon.. İstersen (salatalık semizotu) ekleyebilriisn bir kuru hurma 500 ml su

Günde en az 2 bucuk ltre su 3 litre tüket, her gün 1 saat yürüyüş havalar soğudu bu ay 45 dakika leslie önerdi
0 oy
(5,560 puan) tarafından

Onlar bizim kusurumuzu çekinmeden söyler.  Ben baktım olmuyor bende kusurlarını söylüyorum.  Sen söyle.  Hic çekinme . Kırılır mi üzülür mu sakın düşünme sakın  ......

Sinir oldum yeminle :alien:

(10,587 puan) tarafından
Ne düşünecm kuzum onu askere gidecek bari biraz kafam dinlenir
(5,560 puan) tarafından
Haa iyi iyi arkasından üzülme ha sakın:)))
(10,587 puan) tarafından
Ne üzülecem kiz

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 822 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 343 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (524 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 357 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu