0 oy
1,078 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızçeler ne kadar dolmussunuz öyle neyse kapatalım konuyu teşekkür ederim herkese:)

Beni yanlış anlayanlar oldu. Şımarıklik degil yaptığım, ben birikim yapmak için istiyorum. Memur eşim beyaz esyalar bile eşimin bekar ürünleri. İlerde evimizi baştan duzcez. O zaman istedigimi almak istiyorum. Eşim alıyor sağolsun istedigimi ama kendin sorgusuzca harcaman daha başka. Durumumuz varken vermesini istiyorum, halden anlarim yoksa. İhtiyacı varsa ben de veririm. Ona göre harcarim. 

İyi aksamlar herkese:kissing:

45 Cevaplar

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım herşeyini karşılıyorsa 200 tl yanında dursun diye veriyor, kız kardeşinle koyas yapma her insan farklıdır, sana yetiyor seni başkasına muhtaç etmiyorsa dert etme, bende gectiğimiz haftalarda bu konuyu açtım, eşimde evin herşeyini karşılar, bana haftada 250 tl veriyordu, bi ekmek yumurta alırım, okullar açıldı 2 lise bir ilkokula giden çocuklarım bebeğim de  var, bana az gelmeye başladı, haftanın ortasında para bitiyordu, 500 vermesini söyledi, kem kum etsede verdi oda farkında yetmediğinin ses etmeseydim zorlanırdım
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Saflıkla ne ilgisi var biz salağın önde gideniyiz o zaman. Ben ihtiyacım olanı alırım ihtiyacım yoksa almam para kolay kazanılmıyor 
0 oy
tarafından
Eşin neden harçlık veriyor ki evde herşey ortak değil mi. Eşim maaşı gelir elime sayar günlük 5-10 TL veririm ise gider gerisini ben hallederim artani biriktirirm
0 oy
tarafından
Eşim ayda 1000 1500 veriyor ama market pazar dahil kalan senindir diyor
0 oy
tarafından
Ben evin ihtiyaci disinda hic para almiyorm istemiyorum da kiyafet falan da hep var diyorum bazen halinize sukretmelisiniz herkesin yasam tarzi bir degil kardesim 500 aliyo bana da kocam 500 versin diye bi yarisa girmeyin bence

İlgili bir soru bulunamadı

385,044 soru

11,516,121 cevap

35,176 kullanıcı

...