0 oy
875 göst.
Diğer kategorisinde (3,458 puan) tarafından
Kızlar doğum yaptım çok şükür gece saat 1.15 te herkesten ALLAH razı olsun iyi dilekleri için. Bebeğin solunumunda sıkıntı var diye yoğun bakımda ama düzelecek insaallah. Saat 2de görmeye gireceğim oğlumu hepinizi öpüyorum ❤❤❤❤

34 Cevaplar

0 oy
tarafından

gozun aydin canim korma solunumdan genelde aliyorlar bebegi helede ozel hastanede dogum yaptiysan kesin biraz yatiriyorlar Allah anali babali buyutsun iyi gunlere saglik ve sihhatle insallah<3<3<3

-Reklam-
0 oy
tarafından

Hayirli olsun canim.:)

0 oy
(8,320 puan) tarafından
Gözünüz aydın olsun kübracım.Vatana mıllete hayırlı bır evlat olsun ınsallah sana da gecmıs olsun 
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun kuzum rabbim analı babalı büyütsun sağlıkla cnm  ❣❤❣❤
0 oy
(2,181 puan) tarafından
hadi gozun aydin canm Allah anali babali buyutsun hayirli evlat olsun insallah :) bu solunum skntisi neden olmus ola ki 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Seni çok merak ettim geçmiş olsun canım ALLAH analı babalı büyütsün İNŞAALLAH  normal doğummu yaptın bebeğinde fazla kalmaz canım dua et başka bi sıkıntı olmaz İNŞAALLAH 
0 oy
tarafından
Sağlıkla büyüt yavrunu canım benimmmmm ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün <3

0 oy
(1,093 puan) tarafından
Az cok buradan tanıyorum sizi ondan herhalde sevindim  hayırlı ugurlu olsun insallah  saglıcakla büyüsün :) tebrik ederim 
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ♥
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün canım. 
0 oy
tarafından

Ahh cok şükür:)) uykusuz gecelerde anneler kategorisine hoşgeldin:)) rabbim sağlıklı bi ömür nasip etsin kuzuma  :))

0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy Allah şifa versin en yakın zamanda oğlusunla sağlıklı bir şekilde hastaneden çıkarsıniz hayırlı olsun tekrardan neden solunum sıkıntısı var ki kaçıncı kaftada doğdu ne gibi belirtiler ile gittin hastaneye acaba 
0 oy
(244 puan) tarafından

ALLAH Anali Babalı Büyütmeyi Nasip Etsin.

Dogum haftamiz ayni idi,ama senin bebek aceleci çıktı :D

Normal dogum mu oldu?

İlgili bir soru bulunamadı

379,687 soru

11,365,927 cevap

34,845 kullanıcı

...