0 oy
1,448 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
Selamün aleyküm hanımlar... Napıcagımı bılmıyorum lutfennn fıkır ve dualarınıza ıhtıyacım var... Oncelıkle eşim 1 hafta önce gece eve gelmedi mesaj attı gelmıcem arkadaşımda kalıcam dıye ben de kalkıp aradım acmadı bana 3 kişilik yemek sofrasını attı arkadaslarımla yemek yıyorum dıye arkadasının evıydı yemek yedıklerı yer gerçi arkadadı mı degıl mı onu da bılmıyorum sımdı yıne mesaj atmış arkadasımla maca gıdıcez (her hafta salı gunu gıder maça...)arkadsımds kalıcam sarjım azalmış telefon kapanacak dıyo sızce napmalıyım akıl verın Allah rızası için

50 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından
Aleyküm selam bir anda bu kalma işi neden hadi haber verdi kalıyor neden teli açmıyor görüntülü Arıcan diyip arayın hatta söylemeden görüntülü arayın bence
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Valla camkm yanlks anlamasan  bu işte bi iş  vae eşin  bekâr bi erkek degil  evli onun yani senin yâni  esinin ne işleri  cevriiro allah  bilir  canım  ne iyle arkadasta falan kalmak  evli bir erkek soncuta  yaptıgı yanlış 
0 oy
(3,403 puan) tarafından
Eve gelmiyor telefona cvp vermiyor arti sarji bitiyor hic iyi kokular gelmedi burnuma ki arkadasinin evinde elektrik yok zaar teli sarj edemeyecek cok enteresan
0 oy
tarafından
Yani evlisiniz bekar degil arkadasta kalmak da ne kesinlikle musade etmem ben öyle şey mi olur
0 oy
(913 puan) tarafından
Eve 1saat geç geldimi burnundan getiriyorum. Ne arkadaşı öyle şey mi olur. Ailesini yalnız bırakıyo kafasına göre takılıyo parçalarım yeminle. Karşı çık otur konuş adam akıllıca.erkek adam akşam yemeğinde masasının başında olucak.
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yanlış bişey yapmıyo bile olsan ne hakla seni yalnız bırakıyo ve kaç gün olmuş madem arkadaşlarında kalcaktı evlenmeseydi eşinin ailesine şöyle konusun oglunuzla de
(2,127 puan) tarafından
Hastalık olsa acil bişey olsa beyfendiye ulaşılmıyo
0 oy
(537 puan) tarafından
Madem öyle niye evlendi bekar hayatına devam etseydi 3 çocuk yap karını bırak evde tek başına maça git bilmem ne bu ne sorumsuzluk yaa o çocukları sen tek başına yspmadn bilemiyorum cnm Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kal orda gelme diye mesaj at kapının da kilidini değistir belki evli olduğunu anlar. Olur mu canım öyle şey bekar gibi gez toz evde bekçin bütün işini görsün. 
0 oy
(259 puan) tarafından
Evli bir adamın başkasının evinde kalması doğru bişey değil kesin altında bişey vardır canım morelini bozmak istemem ama. İnşallah yoktur kötü bişey telefonu da kapatıyor sarji yok diye :( Rabbim doğru yoldan ayırmasın inşallah
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Arkadaşıyla yemek yiycekmiş arkadaşıyla maça gidecekmiş arkadaşında kalicakmiş  arkadaşiylada evlenseymiş !!!  Ne arkadaşmiş  be bu salgında senden ve ailesinden değerli. Valla öyle iyi düşünemiycem canım arkadaş ayağına seni aldatıyor olabilir. Arkadaşı bekar mi evli mi ?  evli insanın evinde zaten yatiya kalınmaz bekar evinde de her halt olur bide sarzı azmış telefon kapanacakmiş  miş miş da muş muş... 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 279 göst.
3 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 399 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,523 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.