0 oy
1,728 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Her tartismada keske evlenmeseydik hata yaptik falan diyor en ufak biseyde bile dün de bu cocugu yaparken keske birimiz ölseydik de bu cocuk olmasaydi dedi bana ben o sozüne cok agladim daha dogmadan sarf ettigi seylere bakin bana sen bu cocugu hak etmiyorsun diyor 6 aylik hamileyim nolur bi yol bulun deliricem 

25 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Keşke  sen ölseydin deseydin pislik  adam  yaa psikolojisi bozuk herhalde kendimi hakkediyormuş  da  sana öyle  diyor annene  gitde  anlasin  ne dediğini  
(153 puan) tarafından
Oyle heralde kendi hakediyor ben haletmiyorum annemgil hatayda ben istanbuldayim suan izne hataya geldik ama bi kac gune dönücez tekrar
(5,949 puan) tarafından
Gitme canım ozamn  sen annenin yanında  kal
(153 puan) tarafından
Annemin yanina geldim bugun hic arayip sormadi yetistinmi paran var mi diye bi kac gun sonra gidecek istanbula ben gitmem boyle devam ederse
-Reklam-
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ölmeyi isticek kadar :/
(153 puan) tarafından
Aynen canim hep boyle ne olursa olsun bu cumleleri kuruyor agzinda sakiz gibi
0 oy
(57 puan) tarafından
Severek evlenmedinzmi acaba aklında birimi var yada cok agrasıf bırı sinir anıyla ne dedıgıni bilmiyordur sonradan özür diliyo mu senden
(153 puan) tarafından
Yok canim hayatta özür dilemez benden görücü usulü evlendik ama onun icin ben olmasam baska bii kadin olur . Kadin olmasi yeter onun icin
0 oy
(119,499 puan) tarafından
Adam hastami yaa          
(153 puan) tarafından
Ailesi de cok götünü kaldiriyor 30 yasonda ama 3 yasindaymis gibi ayni cocugumu mu büyütecem yoksa bunu mu
0 oy
(597 puan) tarafından
Benim basimdada var oLesi.... Allah onlari. Vicdana getirsin... Bana etmedigi kalmadi ama allah buyuk... Seninki tartismalarda keske evlenmeseydik diomis benimki oypesine aklina bise geldigi an bile dio... Asagaliyio duruyo... 
(153 puan) tarafından
Yaziklar olsun boylelerine ne hayallerle evlendik *** çıkti
(597 puan) tarafından
Aynen oyle.... Yinede Allah buyuk diyorum cekiyorum ama nereye kadar....

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 585 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 579 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
5 cevap 429 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu