0 oy
1,433 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hata yaptım çok pişman oldum vicdan azabı çekiyorum polislik olduk neyse kaynanam bilmiyordu eve geldim noldu dedi birşey demedim öğrenmiş meğer geldi suratima bağıra bağıra söylendi suratima tukurdu orospuluk yapsan iki kişi arasında kalır dedi kayinpederim beni biliyor hataya düştüm elimi tuttu teselli etti bu arada psikiyatri ilac kullanıyorum odadan odaya gidiyorum peşimden gelip demediğini birakmadi arayın babasini götürsün demeye başladı aslinda pişman olduğumu dile getiriip birdaha asla yapmicam dicektim ama dogduguma pişman etti demediği hakaret kalmadi kayinpederime kizmaya basladi sende kolla al koluna kolla kısaca bana destek çıksın istemiyordu kız hasta dedi gitme üstüne dedi söylenmeye basladi neresi hasta be bu kızın ....hiçbirşey demedim sadece dinledim bebegimi alıp aşağa indim haykirarak bagirarak suratima tukure tukure beni yerin dibine soktu 4 gündür evine gittiğim yok üst katta oturuyor yüzünü gördüğüm yok eşim böyle olmaz diyor siz benim yerimde olsaydınız ne yapardiniz kaynananizin evine gider miydiniz kayinpederim dediki eşimin yaptığı çok yanlış senin hatanla sucladi suratina vura vura söyledi Allah büyüktür oda gorucek yasicak dedi

21 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kayinvaliden kendini lama sanıyor heralde 
tarafından
Haghahahhhhssz  :-)))) herhalll
(8,081 puan) tarafından
Kudurmuş bu millet kekiklim:D
tarafından
Bi kekiklim yapipta çağırmadin beni  :D
-Reklam-

İlgili sorular