0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından
Yada kendinizinkilerle beraber mi. Mesela bebeğin kiyafetleri az makine doldurmayacak sekilde. Ne yapıyorsunuz düşünüyorum da bı cevap bulamadım ilk gebeliğim daha doğum yapmadım çamaşırlarını yıkayıp utulicem

40 Cevaplar

0 oy
(48,952 puan) tarafından
10 aya kadar ayri yikadim sonra tek tuk bizimkilerle karisti derken artik hep bizimkilerle yikaniyo
-Reklam-
0 oy
(10,632 puan) tarafından
Kuzum kızım 19 Aylık hep ayrı yıkadım şimdi 2 buçuk aylık oğlum var ikisininkini aynı yıkıyorum az da olsa çok da olsa ayrı yıkadım çünkü kızıma alerji gibi bişey yaptı bizimkilerle 
0 oy
(2,260 puan) tarafından
9 buçuk aylık doğduğundan beri ayrı yıkıyorum 
0 oy
tarafından
Önceden ayrı yıkarıdım dolmayınca içine atlet havlu çarşaf falan atardım şimdi hep beraber atıyorum 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
1 yaşına girecek ayrı yıkıyorum. Ve ne kadar büyürse büyüsün ayrı yıkarım öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
9 aydır hep ayrı yıkıyorum az da olsa kıyafeti.  Bakıyorum kıyafetleri azaldıysa yıkayıp asiyorum. Deterjanı bile ayri
0 oy
tarafından
Ben o konuda çok huyluyum 

Eşimin ayrı benim ayrı bebişimin ayrı kirli sepeti var ve hepsini ayrı atarım 

Eşimin çoraplarını da ayrı atarım (kıyafetlerinden ayrı)

Havlularımızıda ayrı atarım
0 oy
tarafından
1 yaşına kadar ayrı yıkadım az olsa da kısa programa atıp yıkadm kırıklı iken zıbınlarını filan elde sabunla yıkardım sonra bir attım hep bazen çok olunca ayrı yıkıyorm yine 
0 oy
tarafından
Bebeğinkileri ayrı yıkıyorum haftada 1 makina nın 3te 2si doluyo
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Bezden çıkana kadar ayrı yıkıyorum 1 yaşında şuan, hijyenekstra var 2 saat yıkıyor beyaz renkli ayrı ayrı yıkıyorum makina doluyor mu yok 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eger bizimkiler çok onunkiler bi kaç parcaysa bizimkilerle beraber atıyorum ama onunkiler çoksa tek yıkıyorum..ama az olmaz üzülme ☺️ terler değiştirirsin kusar değiştirirsin altını kirletince dışarı cikarsa değiştirirsin hep çamaşırı mutlaka olur yani makinen boş kalmaz ☺️ bende ne var ne yok ilk aldiğimda hepsini yıkayıp tek tek ütülemiştim şapkalarına eldivenlerine varana kadar yani çok güzel bi heyecan onları yapmak bile insana mutluluk veriyo Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(175 puan) tarafından
Amiiin inşallah cumlemizinkini kucağına almayı nasip etsin rabbim. :). Heh bak onu da soracaktım ilk aldım şimdi tüm eşyaları renklisi de var  beyazı da ayrı mı atsam hepsini bir mı atsam zaten hepsini atsam anca dolar makine
(9,626 puan) tarafından
Amin canım inşallah ☺️❤  ben aslında hepsini beraber attım çünkü renkleri karışacak biseyi yoktu genelde yeni doğan kıyafetleri beyaz pembe mavi falan olur eğer koyu  renkli kıyafeti yoksa açık renkli olanların hepsini beraber atabilirsin zaten neyin boya akiticagini sende kumaşından anlarsın penye olupta açık renklileri beraber yıka ben öyle yaptım bi sorun olmadı ama zıbın hastane çıkışı dışında ki diğer kıyafetlerini ayrı yıkadım polar tarzı olanlari kazak türlerini kalın pantolonlarını da beraber ama penyelerden  ayrı yıkadım şuan hala öyle yıkıyorum
0 oy
(1,098 puan) tarafından
Ayrı yıkıyorum. Eğer biraz fazla kıyafeti olursa biriktirir atarsınız. Ben öyle yapıyorum. Zaten bebek kusuyor altına yaptığında kıyafetine geçtiği oluyo falan derken dolu eriyor makine.. 
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben mini de yıkıyorum 40 dakika da yıkarım
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bebegimin sağlığı önemli olan 2 parca kıyafet de olsa ayrı yıkarım duru granül sabun aldım ona onun deterjanı bile ayrı 
0 oy
(376 puan) tarafından
Canm ben 2 yaşına kadar ayrı yıkadım bebegimin kıyafetlerini 
0 oy
(153 puan) tarafından
Ayrı yıkadım şimdi nadir de olsa bizimkilerle yıkamaya başladım büyüdüler azıcık ondan 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
20 aydır ayrı yıkıyorum bizimkilere birlikte yıkamadım hiç çamaşır sepeti bile ayrıdır
0 oy
(439 puan) tarafından
Yaşına girene kadar ayrı yıkadım sabun tozuyla ama şimdi bizimkilerle yıkıyorum 
0 oy
tarafından
Doğduğu günden beri hep bizimkilerle yıkıyorum :))
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Evet ayrı yıkıyorum 14 aylık Sepeti bile ayrı 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 293 göst.
0 oy
4 cevap 62 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 265 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu