0 oy
1,019 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ya annem alışveriş yapmış.bi sürü borç yapmış yine bide sanki çok acelesi varmış gibi daha 6 buçuk aylık hamileyim gitmiş hep 9 12 18 aylık şeyler almış battaniye ördürmüştüm mavi şimdi mavi bi tane daha almış tonları bile aynı bana hiç demeden alıp alıp geliyor bende kızıyorum beni alda benle git ne varda milletle alıp alıp geliyon diye en azından benimde beğendiğim şeyleri alırız diyorum alınıyor  ihtiyacımız olan şeyleri almak daha mantıklı şuan 9 12 aylık şeylere ihtiyacımız yokki  kocaman kocaman şeyler almış 20 takım 1 tanesinide benle almadı 
notu ile kapatıldı: ........

45 Cevaplar

0 oy
(2,492 puan) tarafından
Annem neredeyse bir düzine yelek ceket ördü örme demedim. Kızımın eşyalarının yarısını o aldı. Asla alma demem hala daha. Çünkü çok özeniyor. Kırma anneni boşver alsın. Ben hep küçük aldım çok az giydirdim. Annem iyi ki büyük almış diyorum.
-Reklam-
0 oy
(48,988 puan) tarafından
kırma kadinin hevesini canim beğenmediğini hediye goturursun yada aldigi yeri ogren degistirirsin hemen buyuyor bebekler onlarida kullanirsin
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Şöyle postlarina baktım, eşinden kardesinden annenden hep bı şikayetcisin. Sen kimle iyi geciniyorsun yahu? Burdada eleştiriyi kabul edememissin. Daha dogurmadan lohusa depresyonuna mi girdin naptın. Sorun bence insanlarda değil sende. Az teşekkür etmeyi öğren. 
(4,700 puan) tarafından
İçimdeki ses diyebilirim bir insan neden annesini kardeşini kötüler ki keşke benimkiler her gün gelse
0 oy
(322 puan) tarafından
Siz annenize böyle yaparsanız kocalarınız annenize neler yapmaz... sonra hep benim annem diyor dersiniz. Siz zaten alçak ediyorsunuz adam nasıl saygi duysun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annene kızma öyle çabuk büyüyorlar ki benim oglum 4 aylık ken 1 yaş alıyorduk ayrıca ne güzel yanına da annen bizim kı uzakta bu gun aramış ne güzel şeyler var pazara da Metehan A göre diye alma dedim çünkü ellerinde yok 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 352 göst.
26 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pasakizz (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pasakizz (810 puan) tarafından soruldu

385,437 soru

11,525,509 cevap

35,195 kullanıcı

...